Typy bukmacherskie na dziś piłka nożna

Chyba każdy typer podczas większych imprez sportowych ma trudności z typowaniem spotkań sportowych z reprezentantami swojego kraju. Nasze myśli to głównie walką między rozumem a sercem. Miedzy tym są przecież nasze zarobki. Nie inaczej jest typując mecze z naszej rodzimej ligi. Jako, że jest coraz więcej polskich bukmacherów posiadających licencję, a piłka nożna święci tu triumfy to możemy być pewni bogatej oferty na typy na Ekstraklasę piłkarską.

Oferta w większości przypadkach jest naprawdę bardzo bogata, a gdy zaczyna się liga możemy liczyć na dodatkowe promocje, dzięki którym mamy szanse na dodatkowe pieniądze. Interesując się piłką nożną z pewnością jesteśmy fanem jednego z klubów. To daje nam przewagę nam bukmacherem.

 

Piłka nożna u bukmacherów

Znając klub niemal od podszewki wiemy z pewnością o wszystkich transferach, kontuzjach, itp. A te informacje są niezwykle cenne podczas typowania meczów. Trzeba jednak przyznać, że polska liga jest bardzo humorzasta. Tutaj wszystkie wyniki są dozwolone. To powoduje fakt, że niektórzy typerze, a w szczególności Ci, którzy nie znają się na polskiej lidze zupełnie rezygnują z jej obstawiania.

Czy faktycznie jest aż tak źle? Opinie są pisane nieco na wyrost.

Poza tym nawet jeśli tak jest to zaleta, ponieważ dzięki temu możemy liczyć na wysokie kursy. Stąd warto interesować się polską piłką nożną.

Pewne typy bukmacherskie na polską ligę są możliwe, należy jednak strzec się „wielkich znawców”. Pamiętajmy, że nie zawsze musimy typować kto wygra dany mecz, bo to właśnie tutaj jest najwięcej niespodzianek. Mamy do dyspozycji jeszcze wiele innych opcji jak chociażby ilość goli czy ilość rzutów rożnych. W tym przypadku pewne typy bukmacherskie na polską ligę są bardzo możliwe do zrealizowania.

1.
Fortuna

💰 Darmowy zakład 600 zł, Freebet 20 zł!

Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.

Naprawdę warto zainteresować się polską piłką tym bardziej, że piłka nożna u bukmacherów jest bardzo popularna.

Dzięki temu możemy być pewni, że znajdziemy ofertę na owe spotkania. Podsumowując, warto zainteresować się polską ligą. Owszem zdarzają się tutaj wpadki, ale to samo możemy powiedzieć o wielu innych ligach. Poza tym tak jak zostało już wspomniane to może być również zaletą, ponieważ sami bukmacherzy nie wiedzą jakie kursy mają wystawić, a to może stanowić dla nas spory zarobek.

Mecze rozgrywają się naprawdę często, dzięki czemu co jakiś czas mamy szanse na wysokie zyski. Interesując się coraz bardziej polską ligą i mając naprawdę dobrą skuteczność możemy dodatkowo zarabiać na płatnych typach, dzięki czemu nasze wpływy jeszcze bardziej podskoczą do góry.

Fortuna
Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.
Superbet
Dynamicznie rozwijający się bukmacher w Polsce. Rejestracja w Superbet to bonusy na ponad 3700 zł na start. Do tego mecze na żywo i super aplikacja.
STS
Największy legalny bukmacher w Polsce. Na start dostajemy zakład bez ryzyka oraz bonus do 1500 zł za wpłaty. Szeroka oferta kursów, najlepsza aplikacja bukmacherska oraz liczne promocje.

Typy bukmacherskie w ciemno?

Żeby zarabiać na obstawianiu zakładów bukmacherskich trzeba być konsekwentnym w działaniu. Nie można szarżować ze stawkami, aby w polu saldo na koncie gracza nie widniało okrągłe zero. Gracz ma na przeciwko siebie sztab ludzi zajmujących się zawodowo rachunkiem prawdopodobieństwa.

Zdarzają się im jednak gorsze dni, w których mogą źle oszacować kursy na dane wydarzenie. Tutaj jest szansa dla gracza i to nie tego, który ma we krwi obstawianie w ciemno w zakładach bukmacherskich. Zarobić możemy jedynie wtedy, gdy obstawimy zakłady po kursach wyższych niż rzeczywiste prawdopodobieństwo danego zdarzenia. Możemy to zrobić jedynie w przypadku zaznajomienia się z tematem. Dokładna analiza spotkania oraz garść informacji na jego temat są kluczem do wygranej.

Jedna z podstawowych zasad mówi, aby nie obstawiać meczów w ciemno, tego czego się nie ogląda oraz nie interesuje. Jeżeli nie interesujemy się siatkówką, nie obstawiajmy jej. Jeżeli jesteśmy zagorzałymi fanami piłki nożnej i oglądamy wszystkie mecze ekstraklasy lub Bundesligi to skupmy się na tym. Typując sporty, na których się nie znamy zwiększamy swoje szanse, ale na przegraną.

Śledzenie konkretnych sportów oraz rozgrywek pozwala zauważyć pewne prawidłowości jak chociażby to, że niektóre drużyny są niepokonane na swoim stadionie lub to, że dany zespół często remisuje mecze na wyjazdach. Poza tym trafienie kuponu po swojej analizie daje nam zdecydowanie większą satysfakcję, niż ten trafiony przypadkowo, w ciemno. Internet jest narzędziem, w którym możemy znaleźć strony z licznymi statystykami i warto z tego korzystać.

Typy bukmacherskie Ekstraklasa

Typy bukmacherskie Ekstraklasa

czytaj dalej
Liga angielska, typy

Liga angielska, typy

czytaj dalej
Liga włoska, typy

Liga włoska, typy

czytaj dalej
Liga hiszpańska, typy

Liga hiszpańska, typy

czytaj dalej
Bundesliga, typy

Bundesliga, typy

czytaj dalej