Obstawiamy Korona Kielce - Legia Warszawa 2024

Obstawiamy Korona Kielce – Legia Warszawa

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna TV z promocją

Rozpoczynając od analizy meczu Korona Kielce kontra Legia Warszawa, widzimy, że stawką jest nie tylko prestiż, ale również punkty, które mogą decydować o losach obu drużyn w Ekstraklasie.

Kielczanie, choć grając u siebie, nie mogą być zbyt pewni, biorąc pod uwagę ich ostatnie występy. Z drugiej strony Legia, będąc w walce o mistrzostwo, ma znaczną motywację, by odnieść zwycięstwo. Obie drużyny mają więc coś do udowodnienia.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł na zakłady bez ryzyka

 

Korona Kielce – Legia Warszawa – typy

Analizując typy bukmacherskie, widzimy, że faworytem są „Wojskowi”. Mają one kurs 2.09 na zwycięstwo, co nie powinno dziwić, biorąc pod uwagę ich aktualną formę. Jednakże, należy zauważyć, że rywalizacja z Koroną zawsze może być nieco nieprzewidywalna. Kurs na Koronę to obecnie 3.45, co sugeruje, że bukmacherzy widzą ich szanse jako niższe. Niemniej jednak, w piłce wszystko może się zdarzyć, a zaskakujące wyniki nie są rzadkością.

Co do trafień, możemy oczekiwać, że obie drużyny znajdą drogę do bramki. Statystyki wskazują na to, że takie sytuacje nie są rzadkością w ich starciach, dlatego kurs na obie drużyny strzelające wynosi 1.81. Dodatkowo, jeśli chodzi o ilość goli, spodziewamy się meczu pełnego emocji. Kurs na ponad 2.5 gola to 2.01, co sugeruje, że możemy spodziewać się widowiskowej rozgrywki w tym meczu Ekstraklasy.

Historia Spotkań i Statystyki Korona – Legia

Patrząc na historię rywalizacji obu drużyn, widzimy, że Legia zawsze miała przewagę. Od czasu awansu Korony do Ekstraklasy, Legia wygrała większość ich starć. Ostatnie spotkanie pomiędzy nimi miało miejsce w grudniu 2023 roku, kiedy to Korona zaskakująco wyeliminowała Legię z Pucharu Polski.

TOP 3 promocji u bukmacherów
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATY - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Jeśli spojrzymy na bilans meczów, Legia wygrała 24 razy, Korona 8 razy, a było także 6 remisów. Bilans bramek przemawia wyraźnie na korzyść Legii, która zdobyła ich 75, w porównaniu do 37 goli Korony.

Kiedy i Gdzie Obejrzeć Mecz Korona Kielce – Legia Warszawa?

Mecz odbędzie się w niedzielę, 25.02.2024 roku o godzinie 17:30 w Suzuki Arena w Kielcach. Transmisja będzie dostępna na kanałach Canal+Sport oraz TVP Sport.

Podsumowując, możemy się spodziewać emocjonującego widowiska pomiędzy Koroną Kielce a Legią Warszawa. Mimo że Legia jest faworytem, historia pokazuje, że Korona potrafi zaskoczyć. Kto zdobędzie trzy punkty i ustawi się korzystnie w tabeli Ekstraklasy? Odpowiedź poznamy już niedługo. Tymczasem obstawiamy – REMIS.

  Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
   FORTUNA  STS  SUPERBET  LV BET
 
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 8/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowo czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł
 

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia