Wisła Kraków - Widzew Łódź, typy 2024

Wisła Kraków – Widzew Łódź, typy

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Historia ostatnich dwóch dekad wskazuje na trudności Widzewa w starciach z Wisłą Kraków. Mimo iż łodzianie stawiają czoła ekstraklasowym wyzwaniom, Wisła od lat walczy o ponowne wejście na szczyt ligi. Niemniej jednak, emocjonujący pojedynek na Reymonta staje się nieuniknioną perspektywą dla zgromadzonych kibiców.

Typy Bukmacherskie na Mecz Wisła – Widzew

  • Obie Strony Strzelą – 1.60 (W 3 z 5 ostatnich spotkań obie drużyny zdobyły bramkę)
  • Powyżej 2.5 Gola w Meczu – 1.73 (W 3 ostatnich meczach padło więcej niż 2.5 gola)
  • Awans Widzewa – 1.93 (Łodzianie prezentują wyższy poziom sportowy)

Kursy aktualne z www.efortuna.pl

Wisła Kraków - Widzew Łódź, typy 2024


Kibice obu drużyn gorączkowo poszukują statystycznych podstaw, które umocnią ich przed nadchodzącym meczem Pucharu Polski. Zarówno dla Wisły, jak i dla Widzewa awans do półfinału jest pożądany, pomimo że aktualnie pierwszoligowe rozgrywki są priorytetem.

Jednakże, patrząc na ostatnie starcia, obie strony prezentują ofensywną grę, co podnosi emocje wśród kibiców. W trzech z pięciu poprzednich pojedynków, obie ekipy umiały pokazać się z dobrej strony pod bramkami rywala. Kurs na to, że zarówno Wisła, jak i Widzew zdobędą bramkę w najbliższym meczu, wynosi 1.60.

Dodatkowo, widzowie mogą liczyć na widowiskową ilość goli. Statystyki wskazują na to, że w ostatnich 20 starciach średnio padało blisko 2.5 bramki. Ostatnie trzy pojedynki obu drużyn potwierdzają tę tendencję, co sprawia, że kurs na powyżej 2.5 gola w meczu wynosi 1.73.

Pomimo faworyzowania Wisły, należy wziąć pod uwagę aktualną formę obu drużyn oraz ich umiejscowienie w tabeli. Widzew, od pewnego czasu występujący w Ekstraklasie, prezentuje się stabilniej.

Z kolei Wisła, mimo dążenia do powrotu do elity, nie zawsze osiąga zamierzone cele. Dlatego też, łodzianie mogą być uznawani za lekkich faworytów, nawet pomimo niesprzyjającej historii rywalizacji. Kurs na awans Widzewa to 1.93.

TOP 3 promocji na EURO 2024
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATĘ - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Bilans Meczów i Statystyki: Wisła – Widzew

Historia ostatnich lat świadczy o dominacji Wisły Kraków nad Widzewem. Bilans spotkań od 2002 roku to 20 meczów, z czego Wisła wygrała 16, było 3 remisy, a tylko raz zwyciężył Widzew (w 2014 roku). Bilans bramek również jednoznacznie wskazuje na przewagę krakowian – 36:12.

Jak obstawiać Mecz: Wisła vs. Widzew?

Mimo minimalnej przewagi Wisły, faworytem do zwycięstwa jest właśnie ta drużyna. W zakładach bukmacherskich STS kurs na zwycięstwo pierwszoligowca wynosi 2.50.

Informacje o Meczu Wisła Kraków – Widzew Łódź

  • Data: Środa, 28.02.2024
  • Godzina: 20:30
  • Lokalizacja: Stadion Miejski, Kraków

Gdzie Obejrzeć Transmisję Meczu Wisła Kraków – Widzew Łódź?

Transmisję meczu będzie można obejrzeć na antenie Polsat Sport.

Przed nadchodzącym meczem Wisła Kraków – Widzew Łódź warto wziąć pod uwagę opisane typy bukmacherskie oraz historyczne statystyki, które mogą być pomocne w podejmowaniu decyzji.

LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
Promocja na EURO 2024!

NiespoZakład

Codziennie bonus 50zł!!!
Do tego 30 zł za rejestrację i 300zł darmowych zakładów!
close-link