Tylko u NAS! 210 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/superbet/

Nowy bukmacher to dobry bukmacher

Nowy bukmacher legalny

Ze względu na ogromną liczbę bukmacherów (a co chwilę pojawiają się kolejni nowi bukmacherzy z licencją MF), coraz trudniej jest się połapać, u którego tak naprawdę warto jest obstawiać i który przyniesie nam jak najwięcej korzyści.

I nie ważne czy to nowy bukmacher czy już uznana marka na polskim rynku bukmacherskim. Zwracać uwagę trzeba na wszystkie aspekty, jeśli chcemy czerpać z typowania całymi garściami. Chodzi oczywiście o promocje dla nowych, jak i stałych graczy, wysokość kursów, i wiele innych czynników, które opiszemy przy poszczególnych sylwetkach bukmacherów.

Nowy bukmacher to dobry pomysł!

Każdy gracz, który chciałby dopiero rozpocząć swoją przygodę, musi przestudiować naprawdę sporo stron, aby wybrać tego najlepszego bukmachera.

My spróbujemy podać TOP 5 – naszym zdaniem – tych bukmacherów u których naprawdę warto założyć konto. Czas na ranking stron bukmacherskich. Kto tym razem znajdzie się na szczycie, a kogo zabraknie? Czy jakiś nowy bukmacher jak Betfan czy Noblebet znajdzie się na liście?

5 miejsce dla LV bet

W naszym rankingu stron bukmacherskich na piątej pozycji uplasował się stosunkowo młody bukmacher (ale nie można go nazwać nowym bukmacherem) – którego początki sięgają 2016 roku – czyli LV bet. Znalazł się on w naszym zestawieniu przede wszystkim dzięki swoim świetnym promocjom na start.

LVBET

1500 zł wpłatę + 20 zł bez depozytu

Dynamicznie rozwijający się polski bukmacher. Bardzo fajna oferta bukmacherska, liczne cykliczne promocje na ważne wydarze...

Oferują oni bonus od dwóch pierwszych depozytów nawet do 1500 złotych pod nazwą „Mistrzowski pakiet startowy” reklamowany przez samego Kubę Błaszczykowskiego. Poza tym mają największy freebet na rynku wynoszący całe 50 złotych! Niestety jest jedno ale. Trzeba posiadać karnet na spotkania wybranych drużyn piłkarskich na sezon 2019/2020. Jeśli zakładamy konto i posiadamy ów karnet na spotkania Arki Gdynia, Wisły Kraków, Zagłębia Sosnowiec, Wisły Płock, Widzewa Łódź i Stali Mielec, to taki freebet nam przysługuje!

Jeśli chodzi o obrót, to czterokrotność po kursie minimalnym 1.75. Poza tym LV bet to dobre kursy, i ogrom dyscyplin które możemy obstawiać, zawierając w to oczywiście zdarzenia wirtualne i e-sportowe!

 

4 miejsce przypadło dla firmy Forbet

Tuż za podium w naszym rankingu stron bukmacherskich uplasował się Forbet. Firma ta również na rynku jest czwarty rok więc nie jest to nowy bukmacher internetowy, a już znajduje się wśród ścisłej czołówki. Charakteryzują się przede wszystkim bonusem od trzech pierwszych depozytów, z których możemy wyciągnąć nawet 2000 złotych!

Forbet

Zgarnij 2100 zł na start!

Prosta strona, prosta oferta powitalna, mnóstwo promocji dla graczy posiadających konta, fajna aplikacja bukmacherska no i...

Warunki nie są zbyt trudne do spełnienia – wystarczy dokonać czterokrotnego obrotu zawierając kupony spełniające następujące warunki:
– Kupony SOLO z kursem minimalnym 2.0
– Kupon AKO z kursem ogólnym min. 2.0 oraz kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.3.

Poza tą promocją każdy stały gracz obchodzący urodziny otrzyma na konto bonusowe aż 20 złotych na kolejny kupon. Od niedawna można również postawić „szybki kupon”, który można określić mianem chybił trafił. Polega on na tym, że wybieramy przedział kursowy, a także kwotę jaką chcemy postawić i tę, którą chcielibyśmy wygrać, a strona sama wybierze dla nas kilka zdarzeń, które będą odpowiadały wytycznym.

Bardzo fajna sprawa, gdy szukamy inspiracji, ponieważ sami nie jesteśmy w stanie nic ciekawego wybrać. Do tego dochodzą świetne promocje czasowe, jak chociażby zwolnienie z podatku na europejskie puchary.

3 miejsce dla Betclic

Na najniższym stopniu podium w rankingu stron bukmacherskich znalazł się de facto nowy bukmacher n polskim rynku i najmłodszy w stawce, jednak z dużym doświadczeniem Betclic. Po wprowadzeniu nowej Ustawy Hazardowej w 2017 roku zniknęli oni z naszego rynku, aby w 2019 roku powrócić.

Betclic

Bonus Cashback 550 zł

Dobrze dopracowana oferta, wysokie kursy bukmacherskie, niezła aplikacja do zawierania zakładów. Tylko oferta promocyjna n...

Na tyle zrobili to dobrze, że już są w najlepszej trójce w kraju! Zyskują przede wszystkim tym, że strona bazuje na tej poprzedniej – jest prosta w obsłudze i intuicyjna w każdym calu. To co wyróżnia Betclic, to ich telewizja BetclicTV, oferująca szeroką gamę spotkań. Jednak ich głównym atutem są kursy. Po zbadaniu rynku wyszło, że Betclic ma je najwyższe, a gdy dojdzie do tego ich stała promocja „boost”, która gwarantuje najwyższy kurs na rynku na dane zdarzenie, to nie mamy wątpliwości, że jest to bardzo dobry wybór!

Poza tym najwyższy na rynku cashback, sięgający 550 złotych, co oznacza, że pierwszy przegrany kupon powoduje, że włożone środki zostają nam zwrócone na konto gracza! Do tego bonusy bukmacherskie takie jak multi+, czyli coś dla osób lubiących puścić taśmę. Przy ponad 13 zdarzeniach na kuponie zyskujemy +50% zysku u tego nowego bukmachera w Polsce!

2 miejsce dla STS

Drugie miejsce w naszym rankingu stron bukmacherskich tym razem przypadło najpopularniejszemu bukmacherowi, czyli STS. Posiadają oni największą liczbę aktywnych graczy, a to o czymś świadczy. STS to przede wszystkim praktycznie każda dyscyplina sportowa do typowania i najlepiej rozwinięta strefa betgames i sporty wirtualne. Każdy znajdzie coś dla siebie.

STS

Odbierz 29 zł bez depozytu!

Największy legalny bukmacher w Polsce. Na start dostajemy bonus bez depozytu oraz bonus do 1200 zł za wpłatę. Szeroka ofer...

Poza tym trzeba wspomnieć o STS pay, czyli najszybszej wypłacie środków z konta gracza, czy sts tv, czyli najprężniej działająca telewizja bukmacherska z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi. Nie można zapomnieć także o promocjach – każdy nowy gracz otrzyma freebet w wysokości 25 złotych, a także bonus od pierwszego depozytu do 1200 złotych!

Wygranym została Fortuna

Zwycięzcą naszego rankingu stron bukmacherskich została Fortuna. Głównym atutem tego bukmachera jest posiadanie Strefy Typera, gdzie każdy znajdzie opis i typy na poszczególne zdarzenia, a dzięki takiej inspiracji możemy naprawdę sporo wygrać.

Poza tym system punktowy, w którym możemy zyskać naprawdę dużo. Na start każdy otrzymuje 2800 punktów, które są równo warte 20 złotych. Jest to pewna forma freebetu, który każdy może wykorzystać na pierwszy kupon.

Fortuna

Darmowy zakład 210 zł, Freebet 20 zł!

Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu i za wpłatę ...

Aby go obrócić wystarczy jednokrotność i środki znajdą się na koncie! Poza tym każdy zwycięskich kupon daje nam kolejną liczbę punktów, a co za tym idzie możemy obstawiać kupony właśnie za nie! Do tego większość dyscyplin sportowych i e-sportowych, świetne kursy na zakłady i promocje bukmacherskie na poszczególne imprezy sportowe.

Warte uwagi ...