Tylko u NAS! 210 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/betfan/

Kod promocyjny Superbet

Kod promocyjny Superbet

Czym byłby bukmacher bez specjalnie stworzonych promocji? Czy taka firma miałaby współcześnie rację bytu? Jesteśmy wręcz przekonani, że po krótkim czasie taki bukmacher zniknąłby z rynku. Postanowiliśmy zatem wziąć na tapetę jedną z firm bukmacherskich.

Jak wyglądają promocje Superbet? Co może zaoferować ten rumuński bukmacher nowym, jak i stałym typerom? Za moment wszystkiego się dowiecie.

Rejestracja z kodem w Superbet

Zacznijmy może od początku, czyli samej rejestracji u tego bukmachera i specjalnego kodu rejestracyjnego Superbet. Konto możemy założyć przy pomocy szybkiej rejestracji, bez podawania zbędnych informacji. Wystarczą tam nasze podstawowe dane osobowe oraz dane do logowania na stronie bukmachera i konto zostanie stworzone, a co najważniejsze – będzie aktywne.

Niestety, jest jeden minus takowego konta. Nie możemy wypłacać wtedy środków na nasz rachunek bankowy. Taka funkcja dostępna jest tylko wtedy, gdy dokonamy pełnej rejestracji, czyli podamy numer rachunku bankowego, a także zostanie poprawnie zweryfikowany nasz dokument tożsamości – zwykle bukmacherzy proszą o dodanie zdjęć swojego dowodu osobistego.

Superbet

Tydzień bez ryzyka, 500 zł w bonusach

Dynamicznie rozwijający się bukmacher w Polsce. Rejestracja w Superbet to bonusy na ponad 500 zł na start. Do tego mecze na żywo i super aplikacja.

Na końcu formularza – czy to przy szybkiej, czy pełnej rejestracji – znajdziemy pustką kratkę obok której widnieje napis: „Czy posiadasz kod rejestracyjny punktu Superbet?” Jeśli chcecie skorzystać z tej promocji, wystarczy udać się do najbliższego punktu stacjonarnego bukmachera i poprosić o taki kod. Jak tylko go otrzymamy, to od razu można przejść do rejestracji.

Wygenerowany kod promocyjny Superbet zostanie aktywowany, jeśli zaznaczymy wszystkie zgody, a także chęć otrzymywania informacji o ofertach bukmachera, a także dokonamy depozytu lub depozytów na kwotę minimum 50 złotych. Wtedy każdy nowy typer może liczyć na specjalny bonus od bukmachera.

Co czeka na nowych graczy w Superbet?

Do tej pory promocje Superbet nie należały do najlepszych. Maksymalnie 600 złotych od trzech pierwszych depozytów, z dość wysokimi warunkami obrotu. Bukmacher postanowił jednak nieco odświeżyć swoją zakładkę z ofertą powitalną i wprowadzić trzy naprawdę ciekawe bonusy.

Jeden z nich opisaliśmy już powyżej. Jest to tak zwany „darmowy zakład z PPZ”, czyli pierwsza promocja Superbet z którą gracze mają do czynienia.

Kod promocyjny Superbet 1

Kolejny z bonusów, to klasyka gatunku, którą na rynku obserwujemy od dawna. Chodzi o bonus od pierwszego depozytu. Superbet oferuje 100% od pierwszej wpłaty do maksymalnie 50 złotych. Minimalna kwota, która uprawnia do bonusu to 20 złotych.

Żeby móc skorzystać z promocji należy dokonać wpłaty na konto do maksymalnie 14 dni od założenia konta. Oczywiście, jak każdy z bonusów, tak i ta promocja Superbet podlega warunkom obrotu. Co ciekawe, jest to jeden z najbardziej liberalnych bonusów na rynku. Łatwość, z jaką można go wypłacić jest naprawdę ogromna. Tylko jednokrotność obrotu na zakładach typu AKO z minimalnym kursem kuponu 1.8, i kursem każdego z typów co najmniej 1.30. Do promocji zaliczane są również zakłady systemowe, z którego każda z sekcji musi mieć kurs minimum 1.5.

Ostatnia z promocji Superbet, to coś zupełnie innowacyjnego na rynku. Przybliżając szczegóły – chodzi o „Tydzień bez ryzyka”. Ważne jest to, że aby z niego skorzystać, to należy również wziąć udział w promocji od pierwszego depozytu. Każdy z graczy może liczyć nawet na 500 złotych bonusu. Jak jest on wyliczany? Od sumy obrotów z danego tygodnia odejmuje się sumę wygranych, oraz łączny podatek.

Kwotę, która wyjdzie z tego działania bukmacher przeleje na nasze konto bonusowe. Obrócić go można podobnie jak ten bonus od pierwszej wpłaty. Jedyna różnica jest taka, że należy obrócić kwotę czterokrotnie. Inne wymogi są dokładnie takie same.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
Darmowy zakład - pzbuk.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Promocje dla stałych typerów

Żeby oferta bukmachera była kompleksowa, to musi on również dbać o stałych graczy. Jak wyglądają zatem promocje Superbet dla lojalnych typerów? Przyjrzyjmy się im nieco bliżej

• Super mecz

Pierwsza z promocji Superbet to „Super mecz”. Niemal codziennie bukmacher tworzy specjalne, podwyższone kursy na najważniejsze, a także najciekawsze spotkania z danych dyscyplin. Można je obstawiać zarówno na kuponach typu SOLO, AKO a także na zakładach systemowych.

• Super szansa

Kolejna z nich – „Super szansa”, to promocja, która dostępna jest tylko w punktach stacjonarnych. Aby z niej skorzystać, należy postawić na swoim kuponie 11 typów z kursem minimalnym 1.30. W przypadku, gdy jeden z nich nie wejdzie, to bukmacher wypłaci nam wygraną w wysokości 10% wygranej ze wszystkich dziesięciu spotkań, które udało się wytypować poprawnie.

• Super extra

Przedostatnia w tym zestawieniu promocja Superbet dla stałych graczy. „Super extra” pozwala na złapanie wyższego kursu na tak zwanych „pewniaków”. Aby wziąć udział w tej promocji musimy obstawić minimum sześć takich spotkań z kursem przynajmniej 1.10. Wtedy możemy skorzystać z typu Super extra na jeden z wybranych wcześniej pewniaków. Kurs takiego zdarzenia mocno urośnie, dzięki czemu obstawianie faworytów będzie jak najbardziej opłacalne.

• Super bonus

Pozostał nam jeszcze „Super bonus”. Stali gracze, którzy obstawiają stacjonarnie w Superbet mogą zdobyć nawet +150% do ewentualnej wygranej! Jak to zrobić? Wystarczy wytypować odpowiednią ilość meczów, a bonus w postaci procentowego dodatku zostanie doliczony do kwoty, którą możemy wygrać. Aby skorzystać z tej promocji Superbet należy postawić minimum 6 spotkań – wtedy możemy liczyć na +5%. Dodatek rośnie z każdym kolejnym zdarzeniem. Przykładowo – przy 10. zdarzeniach na kuponie będzie to +25%, przy 25. – dodatkowe 100%, aż do 35. zdarzeń i nawet +150% dodatku do wygranej.

Opinie o promocjach w Superbet

Podsumowując – zmiana promocji dla nowych graczy to naprawdę bardzo dobry krok bukmachera. Każde odświeżenie jest krokiem naprzód i zwróceniem uwagi szerszego grona osób zainteresowanych bukmacherką. Kwota tygodnia bez ryzyka jest naprawdę spora, jedyny minus, to niski bonus od pierwszej wpłaty.

Jeśli chodzi o stałe promocje Superbet to jest równie dobrze. Kilka bonusów – zarówno na kupony AKO – im więcej typów, tym większy ewentualny procent dodatkowo do wygranej, czy chociażby ubezpieczenie kuponu przy jednym błędnym typie. Jest naprawdę dobrze i warto skorzystać z oferty tego bukmachera.

Oferta promocyjna SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Warte uwagi ...