Superbet kod promocyjny

Superbet kod promocyjny 2023

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Czym byłby bukmacher bez specjalnie stworzonych promocji? Czy taka firma miałaby współcześnie rację bytu? Jesteśmy wręcz przekonani, że po krótkim czasie taki bukmacher zniknąłby z rynku. Postanowiliśmy zatem wziąć na tapetę jedną z firm bukmacherskich w Polsce.

Jak wyglądają promocje Superbet? Co może zaoferować ten rumuński bukmacher nowym, jak i stałym typerom? Za moment wszystkiego się dowiecie.

Superbet kod promocyjny – rejestracja

Zacznijmy może od początku, czyli samej rejestracji u tego bukmachera i specjalnego kodu rejestracyjnego Superbet. Konto możemy założyć przy pomocy szybkiej rejestracji, bez podawania zbędnych informacji. Wystarczą tam nasze podstawowe dane osobowe oraz dane do logowania na stronie bukmachera i konto zostanie stworzone, a co najważniejsze – będzie aktywne.

Niestety, jest jeden minus takowego konta. Nie możemy wypłacać wtedy środków na nasz rachunek bankowy. Taka funkcja dostępna jest tylko wtedy, gdy dokonamy pełnej rejestracji, czyli podamy numer rachunku bankowego, a także zostanie poprawnie zweryfikowany nasz dokument tożsamości – zwykle bukmacherzy proszą o dodanie zdjęć swojego dowodu osobistego.

Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less

Na końcu formularza – czy to przy szybkiej, czy pełnej rejestracji – znajdziemy pustką kratkę obok której widnieje napis: „Czy posiadasz kod rejestracyjny punktu Superbet?” Jeśli chcecie skorzystać z tej promocji, wystarczy udać się do najbliższego punktu stacjonarnego bukmachera i poprosić o taki kod. Jak tylko go otrzymamy, to od razu można przejść do rejestracji.

Wygenerowany kod promocyjny Superbet zostanie aktywowany, jeśli zaznaczymy wszystkie zgody, a także chęć otrzymywania informacji o ofertach bukmachera, a także dokonamy depozytu lub depozytów na kwotę minimum 50 złotych. Wtedy każdy nowy typer może liczyć na specjalny bonus od bukmachera.

Promocje Superbet

Do tej pory promocje Superbet nie należały do najlepszych. Maksymalnie 600 złotych od trzech pierwszych depozytów, z dość wysokimi warunkami obrotu. Bukmacher postanowił jednak nieco odświeżyć swoją zakładkę z ofertą powitalną i wprowadzić trzy naprawdę ciekawe bonusy.

Jeden z nich opisaliśmy już powyżej. Jest to tak zwany „darmowy zakład z PPZ”, czyli pierwsza promocja Superbet z którą gracze mają do czynienia.

Superbet kod promocyjny 2023 2024

 

Kolejny z bonusów, to klasyka gatunku, którą na rynku obserwujemy od dawna. Chodzi o bonus od pierwszego depozytu. Superbet oferuje 100% od pierwszej wpłaty do maksymalnie 50 złotych. Minimalna kwota, która uprawnia do bonusu to 20 złotych.

Żeby móc skorzystać z promocji należy dokonać wpłaty na konto do maksymalnie 14 dni od założenia konta. Oczywiście, jak każdy z bonusów, tak i ta promocja Superbet podlega warunkom obrotu. Co ciekawe, jest to jeden z najbardziej liberalnych bonusów na rynku. Łatwość, z jaką można go wypłacić jest naprawdę ogromna. Tylko jednokrotność obrotu na zakładach typu AKO z minimalnym kursem kuponu 1.8, i kursem każdego z typów co najmniej 1.30. Do promocji zaliczane są również zakłady systemowe, z którego każda z sekcji musi mieć kurs minimum 1.5.

Ostatnia z promocji Superbet, to coś zupełnie innowacyjnego na rynku. Przybliżając szczegóły – chodzi o „Tydzień bez ryzyka”. Ważne jest to, że aby z niego skorzystać, to należy również wziąć udział w promocji od pierwszego depozytu. Każdy z graczy może liczyć nawet na 500 złotych bonusu. Jak jest on wyliczany? Od sumy obrotów z danego tygodnia odejmuje się sumę wygranych, oraz łączny podatek.

Kwotę, która wyjdzie z tego działania bukmacher przeleje na nasze konto bonusowe. Obrócić go można podobnie jak ten bonus od pierwszej wpłaty. Jedyna różnica jest taka, że należy obrócić kwotę czterokrotnie. Inne wymogi są dokładnie takie same.

TOP 3 promocji na EURO 2024
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATĘ - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Promocje dla stałych typerów

Żeby oferta bukmachera była kompleksowa, to musi on również dbać o stałych graczy. Jak wyglądają zatem promocje Superbet dla lojalnych typerów? Przyjrzyjmy się im nieco bliżej

• Super mecz

Pierwsza z promocji Superbet to „Super mecz”. Niemal codziennie bukmacher tworzy specjalne, podwyższone kursy na najważniejsze, a także najciekawsze spotkania z danych dyscyplin. Można je obstawiać zarówno na kuponach typu SOLO, AKO a także na zakładach systemowych.

• Super szansa

Kolejna z nich – „Super szansa”, to promocja, która dostępna jest tylko w punktach stacjonarnych. Aby z niej skorzystać, należy postawić na swoim kuponie 11 typów z kursem minimalnym 1.30. W przypadku, gdy jeden z nich nie wejdzie, to bukmacher wypłaci nam wygraną w wysokości 10% wygranej ze wszystkich dziesięciu spotkań, które udało się wytypować poprawnie.

• Super extra

Przedostatnia w tym zestawieniu promocja Superbet dla stałych graczy. „Super extra” pozwala na złapanie wyższego kursu na tak zwanych „pewniaków”. Aby wziąć udział w tej promocji musimy obstawić minimum sześć takich spotkań z kursem przynajmniej 1.10. Wtedy możemy skorzystać z typu Super extra na jeden z wybranych wcześniej pewniaków. Kurs takiego zdarzenia mocno urośnie, dzięki czemu obstawianie faworytów będzie jak najbardziej opłacalne.

• Super bonus

Pozostał nam jeszcze „Super bonus”. Stali gracze, którzy obstawiają stacjonarnie w Superbet mogą zdobyć nawet +150% do ewentualnej wygranej! Jak to zrobić? Wystarczy wytypować odpowiednią ilość meczów, a bonus w postaci procentowego dodatku zostanie doliczony do kwoty, którą możemy wygrać. Aby skorzystać z tej promocji Superbet należy postawić minimum 6 spotkań – wtedy możemy liczyć na +5%. Dodatek rośnie z każdym kolejnym zdarzeniem. Przykładowo – przy 10. zdarzeniach na kuponie będzie to +25%, przy 25. – dodatkowe 100%, aż do 35. zdarzeń i nawet +150% dodatku do wygranej.

Opinie o promocjach w Superbet

Podsumowując – zmiana promocji dla nowych graczy to naprawdę bardzo dobry krok bukmachera. Każde odświeżenie jest krokiem naprzód i zwróceniem uwagi szerszego grona osób zainteresowanych bukmacherką. Kwota tygodnia bez ryzyka jest naprawdę spora, jedyny minus, to niski bonus od pierwszej wpłaty.

Jeśli chodzi o stałe promocje Superbet to jest równie dobrze. Kilka bonusów – zarówno na kupony AKO – im więcej typów, tym większy ewentualny procent dodatkowo do wygranej, czy chociażby ubezpieczenie kuponu przy jednym błędnym typie. Jest naprawdę dobrze i warto skorzystać z oferty tego bukmachera.

Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less
LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
Promocja na EURO 2024!

NiespoZakład

Codziennie bonus 50zł!!!
Do tego 30 zł za rejestrację i 300zł darmowych zakładów!
close-link