betclic bez podatku

Betclic Sponsorem 1. Ligi, 2. Ligi oraz 3. Ligi

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Największa Umowa Sponsoringowa w Historii Polskiego Futbolu

Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN) oraz marka Betclic ogłosili podpisanie największej w historii umowy sponsoringowej dla klubowych rozgrywek piłkarskich w Polsce. Od 1 lipca 2024 roku, rozgrywki na poziomach 1., 2. i 3. ligi będą nosiły nazwy Betclic 1. Liga, Betclic 2. Liga oraz Betclic 3. Liga. Umowa ta będzie obowiązywała przez cztery lata, aż do zakończenia sezonu 2027/2028.

Nowa Era dla Polskiego Futbolu

Współpraca z Betclic stanowi przełomowy moment dla polskiego futbolu. Jest to największa umowa sponsoringowa w historii PZPN pod względem wartości finansowej. Po raz pierwszy tytularnym sponsorem zostają objęte także rozgrywki 3. ligi. Dzięki temu wsparcie Betclic obejmie aż 108 klubów z trzech poziomów rozgrywkowych.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 50 zł na zakład bez ryzyka

 

Betclic – Partner, Który Angażuje

– Dziś z dumą ogłaszamy rozpoczęcie współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Jesteśmy dumnym Sponsorem Tytularnym rozgrywek Betclic 1. Ligi, Betclic 2. Ligi i Betclic 3. Ligi. To dla nas wielka radość i pragniemy podziękować naszym partnerom z PZPN, Pierwszej Ligi Piłkarskiej oraz TVP Sport – powiedział Bartłomiej Płoskonka, country manager Betclic Polska.

Betclic od kilku lat aktywnie wspiera rozwój sportu w Polsce. Naszą markę wyróżnia duże zaangażowanie i kreatywne podejście do sponsoringu. Staramy się aktywizować kibiców poprzez liczne inicjatywy i projekty.

Fani mogą liczyć na atrakcje zarówno w mediach społecznościowych, jak i na stadionach oraz w swoich miastach. Przed rozpoczęciem sezonu uruchomimy nową kampanię wizerunkową, w której nasze zaangażowanie w polski futbol będzie kluczowe.

Współpraca, Która Podnosi Poziom Organizacyjny

– PZPN podejmuje skuteczne działania na rzecz pozyskiwania nowych sponsorów. Umowa z Betclic to największa umowa sponsoringowa w historii naszych rozgrywek klubowych.

Dzięki współpracy z Betclic, rozgrywki 1., 2. oraz 3. ligi mają szansę na podniesienie poziomu organizacyjnego.

Skorzystają na tym zarówno kluby, jak i PZPN. Cieszy nas skala sponsoringu obejmująca trzy poziomy rozgrywkowe oraz strategia wypracowana wspólnie z Betclic, która obejmuje uatrakcyjnienie produktu na wielu płaszczyznach – mówi Łukasz Wachowski, Sekretarz Generalny PZPN.

Betclic Sponsorem 1. Ligi, 2. Ligi oraz 3. Ligi 2024

Nowe Perspektywy dla Klubów i Kibiców

– Współpraca z Betclic zapowiada się niezwykle emocjonująco! Cieszymy się, że nasz pierwszoligowy produkt zyskał zainteresowanie tak uznanej marki. Nadchodząca współpraca to perspektywa dalszego rozwoju rozgrywek oraz korzyści dla kibiców, którzy mogą oczekiwać wielu ciekawych projektów zarówno online, jak i offline.

Przed nami nowe wyzwania, na które jesteśmy gotowi – mówi Marcin Janicki, prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

Zmiana Identyfikacji Wizualnej i Nowe Możliwości

Podpisanie umowy z Betclic wiąże się ze zmianą identyfikacji wizualnej rozgrywek.

Oprócz nazw, zaktualizowane zostaną logotypy lig, które pojawią się na koszulkach wszystkich 108 klubów, na bandach reklamowych oraz podczas transmisji meczów w TVP Sport. Logotyp Sponsora znajdzie się w centralnym punkcie koszulek. Wszystkie mecze Betclic 1. Ligi oraz wybrane spotkania Betclic 2. Ligi będą dostępne za darmo w aplikacji Betclic.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 50 zł na zakład bez ryzyka

 

Program Afiliacyjny i Dodatkowe Wsparcie Finansowe

– To szczególnie godny podkreślenia element naszej współpracy. Kluby objęte patronatem Betclic otrzymają znaczące wsparcie bazowe. Każdy z zespołów może również dołączyć do programu afiliacyjnego, w ramach którego, dzięki zaangażowaniu kibiców, Betclic przekaże klubom dodatkowe środki.

Program nie ma limitów maksymalnego wsparcia i jest otwarty dla wszystkich 108 klubów w każdym sezonie. Dodatkowo, Betclic otwiera program dla klubów 4. ligi we wszystkich województwach – dodał Bartłomiej Płoskonka.

Podsumowanie

Współpraca PZPN z Betclic to milowy krok w rozwoju polskiego futbolu. Dzięki największej w historii umowie sponsoringowej, kluby z 1., 2. i 3. ligi otrzymają wsparcie finansowe, a kibice mogą liczyć na liczne inicjatywy i projekty.

Zmiana identyfikacji wizualnej i nowy program afiliacyjny przynoszą nowe możliwości zarówno dla klubów, jak i dla fanów piłki nożnej w Polsce.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 50 zł na zakład bez ryzyka

 

LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
Promocja na EURO 2024!

NiespoZakład

Codziennie bonus 50zł!!!
Do tego 30 zł za rejestrację i 300zł darmowych zakładów!
close-link