strike king

Typy na Strike King (Kickboxing)

Autor: Obstawianie.Net
75 odwiedzin w tydzień

blank


Strike King to Nowa Era w Polskim Kickboxingu! Zobacz jak obstawiać walki…

W najbliższą sobotę, 13 stycznia o godzinie 19:00, rozpocznie się niezapomniana gala Strike King, która zapisze się złotymi zgłoskami w historii kickboxingu. Dwudziestu nieustraszonych kickboxerów i kickboxerek stanie do pojedynku w formule K1, a wyjątkowość wydarzenia podkreśla lokalizacja – teren Kopalni Soli „Wieliczka”. To wydarzenie sportowe możesz śledzić i obstawiać tylko na platformie Betclic.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka

 

Nowa Era w Kickboxingu

Strike King to świeża federacja sztuk walki, która dedykuje się organizacji pojedynków w kickboxingu z zastosowaniem zasad K1, a wszystko to w rękawicach formatu małych. Właściciele tej federacji pragną przywrócić sportom uderzanym blask z najlepszych lat oraz odświeżyć formułę K1 w polskim krajobrazie sztuk walki.

Prezesem Strike King jest Bartosz Bartra, doświadczony mistrz Polski i Europy w Muay Thai oraz Zawodowy Mistrz Świata w Kickboxingu. Funkcję dyrektora sportowego federacji sprawuje natomiast Tomasz Sarara, żywa legenda polskich sportów walki oraz uczestnik głównej walki gali Strike King 1.

Typy na Strike King

Tom Sarara, 38-letni zawodnik, w kwietniu ogłosił zakończenie swojej kariery sportowej. Jednak teraz powraca, aby w ramach promocji nowej federacji zmierzyć się z zaledwie 20-letnim Rumunem, Alinem „Bestią” Nechitą. Gala Strike King 1 dostępna jest wyłącznie na platformie Betclic. Oto pełna karta walk oraz kursy:

  • Tomasz Sarara – Alin Nechita – TYP: 1
  • Gracjan Szadziński – Łukasz Rajewski – TYP: 2
  • Bartosz Słodkowski – Mariusz Wach – TYP: 1
  • Szymon Dałek – Damian Pająk – TYP: 1
  • Maciej Karpiński – Krzysztof Mariańczyk – TYP: 2
  • Damian Piskorz – Renato Prenga – TYP: 1
  • Vanessa Romanowski – Stefania Ferraro – TYP: 1
  • Alan Kalski – Łukasz Bartnik – TYP: 1
Typy na Strike King (Kickboxing) 2024

Gala Strike King obiecuje nie tylko widowisko na najwyższym poziomie, ale także emocje, których nie doświadczysz nigdzie indziej. Śledź to wydarzenie na żywo, obstawiaj ulubionych zawodników na Betclic i bądź częścią historii, gdy Strike King zapisze się jako niezapomniana chwila w światku polskiego kickboxingu.

blank

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia