Jak obstawiać Tottenham - Crystal Palace? 2024

Jak obstawiać Tottenham – Crystal Palace?

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Tottenham w ostatnim czasie staje się kwintesencją niestabilności, raz prezentując imponujące występy, innym razem zaś notując spadki formy. Czy teraz, pod wodzą Ange’a Postecoglou, zdołają wyjść zwycięsko z konfrontacji z londyńskim rywalem?

Typy na Mecz Tottenham – Crystal Palace

  • Zwycięstwo Tottenhamu: 1.53 – Koguty zanotowały cztery ostatnie triumfy nad Crystal Palace.
  • Pierwsza bramka dla Tottenhamu: 1.55 – W trzech z ostatnich trzech starć z Crystal Palace, Koguty zdobywały pierwszego gola.
  • Tottenham zdobędzie ponad 1,5 bramki: 1.47 – W czterech z pięciu ostatnich meczów u siebie z Crystal Palace, Tottenham strzelił więcej niż 1,5 gola.

Kursy aktualne z www.lvbet.pl

TOP 3 promocji na EURO 2024
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATĘ - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Trudno mówić o stabilności analizując ostatnie występy Tottenhamu. Mimo zwycięstwa 2:1 nad Brighton, Koguty poniósł potężną porażkę z Wolverhampton w kolejnym meczu. W ostatnich tygodniach, zespół australijskiego szkoleniowca stracił wiele punktów w lidze angielskiej, jednakże, mając na uwadze europejskie aspiracje, muszą oni triumfować w potyczkach z drużynami z niższych rejonów tabeli.

W tym kontekście, starcie z Crystal Palace przemawia na korzyść Tottenhamu, który naszym zdaniem jest ogromnym faworytem. Ignorując aspekt gry u siebie, Tottenham wygrał cztery ostatnie starcia z Crystal Palace. Derby między tymi drużynami (obie pochodzą z Londynu) zazwyczaj mają swoje własne zasady, jednakże w tym przypadku nie spodziewamy się żadnych odstępstw od normy.

Tottenham lubi stawiać czoła Crystal Palace i nie tylko wychodzi zwycięsko, ale również posiada wyraźną przewagę. BetBooster w STS wskazuje, że Koguty w trzech ostatnich starciach z Orłami otwierały wynik meczu.

Choć Crystal Palace zaprezentowało się lepiej w ostatniej kolejce, faktem pozostaje, że ich defensywa odnotowuje ostatnio słabe wyniki. Z naszej perspektywy istnieje duża szansa, że gospodarze zdobędą pierwszą bramkę. Ponadto, uważamy, że w tym spotkaniu Tottenham zdoła zdobyć więcej niż 1,5 bramki.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł FREEBET + 300 zł zakład bez ryzyka + mnóstwo promocji na EURO2024

 

Tottenham – Crystal Palace: Statystyki

Tottenham szczególnie lubi starcia z Crystal Palace, wygrywając ostatnie trzy pojedynki. W sezonie 2021/2022, Crystal Palace zdołało jednak zaskoczyć lokalnego rywala, triumfując z wynikiem 3:0. Jest to jednak jedno z nielicznych zwycięstw Orłów nad Tottenhamem w historii rozgrywek Premier League.

Obie drużyny są jednymi z najstarszych nie tylko w Anglii, ale także w Londynie. Pierwsze spotkanie między Tottenhamem a Crystal Palace miało miejsce w 1907 roku. Pomimo ponad stuletniej historii, obie drużyny zmierzyły się ze sobą zaledwie 57 razy, co, jak na angielski futbol i ich sąsiedztwo, nie stanowi dużej liczby starć.

Bilans Bezpośrednich Starć: 57 meczów, 32 zwycięstwa Tottenhamu, 10 zwycięstw Crystal Palace i 15 remisów. Bilans Bramkowy: 89:43 na korzyść Crystal Palace.

 

Jak obstawiać mecz Tottenham – Crystal Palace?

Mocnym faworytem jest Tottenham, z kursem bukmacherskim na Koguty wynoszącym 1.53.

Odbierz bonusy na EURO w SUPERBET
za wpłatę 200 zł + bez ryzyka 3500 zł + freebet depozytowy 55 zł + 20 zł na apkę

 

Gdzie Obejrzeć Mecz Tottenham – Crystal Palace?

Transmisja na platformie Viaplay.

Poprzez tę analizę, staramy się rzetelnie ocenić obecną sytuację obu drużyn i prognozować potencjalny przebieg meczu i podpowiedzieć Wam jak obstawiać mecz. Czas pokaże, czy nasze przewidywania się sprawdzą.

LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
Promocja na EURO 2024!

NiespoZakład

Codziennie bonus 50zł!!!
Do tego 30 zł za rejestrację i 300zł darmowych zakładów!
close-link