Tottenham - Liverpool typy na dziś

Tottenham – Liverpool

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna TV z promocją

Hit to mało powiedziane jeśli gra Tottenham z Liverpool’em
Angielska Premier League przez większość ekspertów uważana jest za najlepszą ligę piłkarską świata. Walka o TOP4 dające prawo gry w Lidze Mistrzów, przy około ośmiu zespołach, które zasługują na prawo gry w tych najbardziej elitarnych rozgrywkach w Europie.

Darmowy zakład 100 zł
STS oferta na dziś
www.sts.pl
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska Show Less

Poza tym elitarność rozgrywek ligowych i rzesza kibiców w samej Anglii podsyca tylko to, co szerzej jest komentowane na całym świecie. Do jednych z najbardziej elektryzujących spotkań na pewno należy starcie londyńskiego Tottenhamu z Liverpoolem.

„The Reds” znaleźli sposób na Koguty

Bez dwóch zdań Liverpool w ostatnim czasie jest lepszym zespołem od Tottenhamu. Spośród ostatnich 10 spotkań pomiędzy tymi zespołami tylko raz zawodnicy z Londynu odnieśli zwycięstwo. Pierwszy typ na mecz Tottenham – Liverpool, to oczywiście wygrana zespołu Liverpoolu.

Kursy mogą nie być na to zbyt wysokie, jednak warto jest skorzystać, ponieważ należy to do pewniejszych zakładów.

Zwykle obie drużyny strzelają

Kolejnym typem w Premier League na mecz Tottenham – Liverpool, jest klasyczny btts. Naszym zdaniem, gdy z obydwu stron mamy praktycznie najlepszych napastników z całej ligi, to możemy być pewni, że również w pojedynku między sobą oba zespoły zdołają zdobyć gola.

Prawie w każdym starciu pomiędzy nimi wpadły bramki z obydwu stron. Dlatego jest to kolejna nasza propozycja. Typerzy lubiący większe ryzyko mogą również zaryzykować kombinacji – zwycięstwo Liverpoolu/btts lub wygrana „The Reds”/ over 2.5. Kursy w tym wypadku mogą sięgać nawet okolic 3.0-3.5, a to już daje sporą kasę do wygrania!

Nikt nie odstawi nogi

Jak przystało na Anglików i jedną z najtwardszych lig świata, nie ma tutaj miejsca na odpuszczanie lub udawanie czegokolwiek. Każdy daje z siebie 110%. W spotkaniach na szczycie, jakim niewątpliwie to opisywane jest, walkę mamy do upadłego. Dużo gry w środku pola, każda piłka jest ważna. A co za tym idzie – zwiększa się liczba fauli, również tych brzydkich, zasługujących na kartkę.

Warto obstawić w meczu Tottenham – Liverpool liczbę żółtych kartek. Oczywiście ich sporą ilość. Ostatnie kilka spotkań daje nam średnio ponad 4 kartki na spotkanie. I właśnie taki typ możemy założyć. Ponadto możemy pójść z w to, że Tottenham tych kartek zdobędzie więcej, ponieważ to Liverpool zwykle prowadzi grę i posiada większą liczbę indywidualistów w zespole.

Tottenham - Liverpool 2024


  Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
   FORTUNA  STS  SUPERBET  LV BET
 
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 8/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowo czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł
 

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia