Typy na Liverpool – Manchester United

Liverpool – Manchester United

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Mecz na szczycie w Premier League

Mecz walki, dziesiątki tysięcy kibiców na stadionie i walka o TOP 4 gwarantująca udział w najbardziej prestiżowym europejskim pucharze jakim jest Liga Mistrzów. Obydwa zespoły marzą o tym, aby znaleźć się w fazie grupowej tych elitarnych rozgrywek.

Z drugiej strony dla piłkarzy w angielskiej Premier League czasem ważniejsze jest wygranie ligi, które jest nie lada prestiżem. Dlatego spotkanie Liverpool – Manchester United od zawsze budzi ogromne emocje. Która z drużyn przybliży się do końcowego triumfu w sezonie? Co warto typować w meczu Liverpool – Manchester?

Freebet 20 zł
LVBET oferta na dziś
www.lvbet.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy Show Less

Mało bramek

Obydwa zespoły charakteryzują się świetnymi trenerami, a co za tym idzie bardzo dobrą taktyką.

Gdy dołożymy do tego najlepszych obrońców, oraz bramkarzy robi nam się mecz walki. Wszystko to prowadzi do tego, że obstawianie Liverpool – Manchester United często może prowadzić do spotkania do jednej bramki. Warto jest więc skupić się na ilości bramek, która zwykle oscyluje w okolicach jednej, maksymalnie dwóch w spotkaniu. Dlatego under 2.5 jest tutaj idealny. Poza tym warto postawić, że obie drużyny nie strzelą bramki. Coś z tego może się udać.

Ostatnimi czasy lepsi The Reds

Dobrze jest spojrzeć na statystyki przed typowaniem meczu Liverpool – Manchester. W ostatnim czasie drużyna z czerwonej części Manchesteru rzadko znajdywała sposób, aby pokonać drużynę The Reds. A co za tym idzie warto jest grać na czysto Liverpool. Oczywiście, kursy nie są za wysokie, ale jeśli spojrzymy na poprzedni akapit, możemy zaryzykować i postawić, że wygra Liverpool i w spotkaniu wpadną mniej niż 2.5 bramki. Wtedy kurs robi się już naprawdę dobry.

Po angielsku, ale rozważnie

Ostatnim typem na Liverpool – Manchester może być ilość kartek w spotkaniu. Mimo, że jest to ważny mecz na szczycie i toczy się w Anglii, to w spotkaniach pomiędzy tymi drużynami rzadko mieliśmy do czynienia z brudną i nieuczciwą grą, prowadzącą do wielu żółtych kartek. Maksymalnie po jednej kartce, co daje poniżej 3.5 kartki i jesteśmy bezpieczni.

TOP 3 promocji na EURO 2024
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATĘ - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
EURO 2024: Polska - Francja

400 zł za gola Polski

Kod promocyjny: VIPKOD
30zł za rejestrację i 3x100zł na darmowe zakłady od Fortuny!
close-link