Tylko u NAS! 600 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD I 30 ZŁ za REJESTRACJĘ ODBIERZ KOD

Typy na mecze w grupie H MŚ 2022

Typy na mecze w grupie H MŚ 2022 1

Z pewnością faworytem grupy H będzie reprezentacja Portugalii, która przed sześcioma laty sięgnęła po europejski czempionat. Liderzy kadry Portugalii, na czele z fenomenalnym Cristiano Ronaldo prawdopodobnie najlepsze lata gry mają już za sobą jednak stawiając typy na mecze w grupie H MŚ 2022 należy brać pod uwagę, że kadrowo jest to najlepsza jakościowo drużyna.

Urugwaj może jednak postawić się Portugalczykom, ostatni raz zaszokowali piłkarski świat w 2010 r., kiedy to zdobyli czwarte miejsce na turnieju w Republice Południowej Afryki. Szkoleniowiec reprezentacji z Ameryki Płd. ma do dyspozycji szeroki skład, jednak dopiero na turnieju dowiemy się czy nie przeszarżował powołując na turniej kontuzjowanych Edinsona Cavaniego oraz Ronalda Araujo.

Odbierz FREEBET za rejestrację (bez dowodu)
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

 

Diego Alonso stoi przed wielką szansą, dochodząc daleko może udowodnić, że posiada przygotowanie merytoryczne, co było kwestionowane, kiedy dostał angaż, wypominano mu częśto, że wcześniej prowadził klub z MLS, Inter Miami.

Eksperci opracowujący typy na mecze w grupie H MŚ 2022 nie przekreślają szans Ghany oraz Korei Płd., Azjaci będą jednak w duzym stopniu uzależnieni od formy lidera, Son Heung- mina, który od lat jest filarem londyńskiego Tottenhamu, Afrykanie natomiast są nieprzewidywalni i w pojedynczych spotkaniach mogą urwać punkty faworytom.

Typy na mecze w grupie H MŚ 2022 2

Warte uwagi ...