Tylko u NAS! 600 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD I 30 ZŁ za REJESTRACJĘ ODBIERZ KOD

Typy na mecze w grupie G MŚ 2022

Typy na mecze w grupie G MŚ 2022 1

Oto nasza prognoza na Mundial 2022 i czego można się spodziewać w grupie G?

W grupie G zagrają Brazylijczycy, Kameruńczycy, Serbowie oraz Szwajcarzy. Canarinhos są zdecydowanym faworytem do triumfu w grupie oraz jednym z kandydatów do końcowego zwycięstwa. Trudno sobie wyobrazić sytuację, by którykolwiek z przeciwników odebrał Brazylijczykom punkty, jednak jeśli ktoś miałby to uczynić to Kameruńczycy z fenomenalnym Ericiem Choupo- Motingiem z Bayernu Monachium.

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Eksperci opracowujący typy na mecze w grupie G MŚ 2022 wskazują, że najlepiej skupić swoją uwagę na walce o drugie miejsce, oszacować szanse poszczególnych reprezentacji. Samuel Eto’o, fenomenalny przed laty napastnik m.in. RCD Mallorca, Realu Madryt oraz FC Barcelona wierzy w młodszych kolegów z reprezentacji Kamerunu, ostatnimi czasy pokusił się nawet o wypowiedź, że w finale turnieju Nieposkromione Lwy ograją Marokańczyków.

Z pewnością najlepszy piłkarz w historii Kamerunu widzi więcej niż przeciętny kibic tak więc można pokusić się, by opracowując swoje typy na mecze w grupie G MŚ 2022, przed spotkaniem rozegranym 24 listopada pomiędzy Helwetami oraz Kameruńczykami postawić na tych drugich, triumf Nieposkromionych Lwów nad Serbią cztery dni później zapewniłby Afrykanom awans z grupy.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
1300 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Warte uwagi ...