Typy na mecze w grupie G MŚ 2022 2024

Typy na mecze w grupie G MŚ 2022

Autor: Obstawianie.Net
148 odwiedzin w tydzień

blank


Oto nasza prognoza na Mundial 2022 i czego można się spodziewać w grupie G?

W grupie G zagrają Brazylijczycy, Kameruńczycy, Serbowie oraz Szwajcarzy. Canarinhos są zdecydowanym faworytem do triumfu w grupie oraz jednym z kandydatów do końcowego zwycięstwa. Trudno sobie wyobrazić sytuację, by którykolwiek z przeciwników odebrał Brazylijczykom punkty, jednak jeśli ktoś miałby to uczynić to Kameruńczycy z fenomenalnym Ericiem Choupo- Motingiem z Bayernu Monachium.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł na zakłady bez ryzyka

 

Eksperci opracowujący typy na mecze w grupie G MŚ 2022 wskazują, że najlepiej skupić swoją uwagę na walce o drugie miejsce, oszacować szanse poszczególnych reprezentacji. Samuel Eto’o, fenomenalny przed laty napastnik m.in. RCD Mallorca, Realu Madryt oraz FC Barcelona wierzy w młodszych kolegów z reprezentacji Kamerunu, ostatnimi czasy pokusił się nawet o wypowiedź, że w finale turnieju Nieposkromione Lwy ograją Marokańczyków.

Z pewnością najlepszy piłkarz w historii Kamerunu widzi więcej niż przeciętny kibic tak więc można pokusić się, by opracowując swoje typy na mecze w grupie G MŚ 2022, przed spotkaniem rozegranym 24 listopada pomiędzy Helwetami oraz Kameruńczykami postawić na tych drugich, triumf Nieposkromionych Lwów nad Serbią cztery dni później zapewniłby Afrykanom awans z grupy.

TOP 3 promocji u bukmacherów
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
1500 zł za WPŁATĘ - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

blank

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia