Grupy Euro 2024

Włochy – Albania, typy

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna TV z promocją

Analiza przedmeczowa oraz prognozy

W meczu pomiędzy Włochami a Albanią, który odbędzie się 15 czerwca o godzinie 21:00 na mistrzostwach Europy, obie drużyny będą dążyły do zwycięstwa. Obrońcy tytułu, Włochy, stawią czoła drużynie z Albanii, która zaskoczyła swoją grą w eliminacjach. Przedstawiamy analizę meczu oraz typy bukmacherskie na to starcie.

Zapowiedź meczu Włochy – Albania

Włochy, mimo że nie błyszczą ostatnio tak jak kilka lat temu, nadal są uznawane za potężnego rywala. Po wygraniu Euro 2020, ich forma nieco opadła, a brak awansu do mundialu był dla nich pewnym rozczarowaniem. Jednakże, Luciano Spaletti ma do dyspozycji zespół z wieloma solidnymi graczami, którzy potrafią stawić czoła każdemu przeciwnikowi.

Darmowy zakład 100 zł
STS oferta na dziś
www.sts.pl
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska Show Less

 

Z kolei Albania, będąc underdogiem w grupie B, może być uznawana za niespodziankę turnieju. Ich kolektywna gra i brak większej presji mogą przyczynić się do interesującego widowiska na boisku. Chociaż stawki są wysokie, Albanczycy nie mają nic do stracenia i mogą zaskoczyć na EURO 2024.

Typy bukmacherskie na mecz Włochy – Albania

  1. WYGRANA WŁOCH (Kurs: 1.37) – Mimo że Włosi nie prezentują tak dominującej formy jak wcześniej, nadal są faworytem tego spotkania. Ich doświadczenie i solidna drużyna powinny zapewnić im zwycięstwo.
  2. PONIŻEJ 2.5 GOLI (Kurs: 1.78) – Przewidujemy, że mecz będzie raczej zdominowany przez defensywne działania obu drużyn, co skutkować będzie niskim wynikiem bramkowym.
  3. MULTIWYNIK 1:0, 2:0 LUB 3:0 (Kurs: 2.10) – To ryzykowny, ale potencjalnie opłacalny zakład, zakładający zwycięstwo Włochów z określonymi wynikami.

Analiza sytuacji w grupie B

W grupie B EURO 2024 oprócz Włoch i Albanii znajdują się także Hiszpania i Chorwacja, co sprawia, że walka o awans będzie zacięta. Hiszpanie są uznawani za głównego faworyta grupy, ale walka o kolejne miejsca będzie zacięta. Włosi, choć nie są już tak dominujący, jak kiedyś, nadal mają szanse na wyjście z grupy.

Włochy - Albania, typy 2024

Statystyki i przewidywane składy

W poprzednich starciach między Włochami a Albanią, zawsze zwyciężali Azzurri. Przewidywane składy na mecz zostaną ogłoszone bliżej terminu rozpoczęcia turnieju, ale obie drużyny dysponują solidnymi zawodnikami.

Gdzie obejrzeć mecz Włochy – Albania?

Spotkanie będzie transmitowane w Telewizji Polskiej oraz dostępne online na stronie sport.betfan.pl.

Mecz pomiędzy Włochami a Albanią zapowiada się jako ciekawe widowisko, gdzie każda z drużyn będzie dążyła do zwycięstwa. Ostateczny wynik będzie zależał od wielu czynników, ale Włosi pozostają faworytem tego starcia.

  Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
   FORTUNA  STS  SUPERBET  LV BET
 
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 8/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowo czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł
 

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia