Typy na mecze w grupie C MŚ 2022 2024

Typy na mecze w grupie C MŚ 2022

Autor: Obstawianie.Net
146 odwiedzin w tydzień

blank


Zobacz jak obstawiać mecze w Grupie C MŚ 2022 w Katarze. Kto wygra tą grupę?

Grupa C na turnieju MŚ to ta najciekawiej się zapowiadająca, ponieważ w niej występuje reprezentacja Polski. Z występem na boiskach w Katarze wiążemy duże nadzieje, gdyż nasi rywale mają swoje problemy kadrowe, które jesteśmy w stanie wykorzystać. Jakie więc mogą być typy na mecze w grupie C MŚ 2022?

Mecz z Meksykiem nie zapowiada się na taki, w którym może paść dużo bramek. O zwycięstwie może zadecydować 1 gol lub nawet może ich braknąć. Nasze mecze z tym rywalem nie obfitowały w dużą liczbę bramek, lecz w 1978 roku podczas MŚ ten rywal został przez nas pokonany.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Mecz z Arabia Saudyjska ma być dla nas meczem o awans do fazy pucharowej. Oby nie było tak, jak w większości przypadków w ostatnich latach, że jest to spotkanie o wszystko. U rywali braknie kilku ważnych postaci. Arabia przyjmuje mocno defensywna postawę i w ich meczach pada mało bramek.

Najciekawiej zapowiada się rywalizacja z Argentyną. Pojedynek Lewandowski kontra Messi jest ozdobą tej grupy. Typy na ten mecz w grupie C MŚ 2022? Wygrana Argentyny.

Typy na mecze w grupie C MŚ 2022 2024


blank

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia