Typy na mecze w grupie E MŚ 2022 2024

Typy na mecze w grupie E MŚ 2022

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna TV z promocją

Grupa E na mistrzostwach świata zawiera cztery zespoły: Niemcy, Hiszpanię, Japonię oraz Kostarykę.

Zacznijmy może od podsumowania formy wszystkich zespołów korzystając z danych na temat ich poprzednich meczów oraz formie powołanych zawodników, dzięki czemu dowiemy się więcej na temat prawdopodobnych typów na mecze w grupie E MŚ 2022

Niemcy to od zawsze solidny zespół co pokazuje na przykład zwycięstwo MŚ w 2014 roku, najlepsze informacje, jakie posiadamy wywodzą się z ligi narodów gdzie większość meczów to remisy prócz jednej porażki i jednego zwycięstwa, mimo tego, że większość to remisy ich rywalami byli jedni z najmocniejszych na świecie w tym dwóch finalistów EURO 2020.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł na zakłady bez ryzyka

 

Mimo dużej liczby remisów rozgromili Włochów aż 5-2 co może świadczyć o dużej szansie zaskoczenia na mundialu. Trenerem Niemiec jest fenomenalny Hansi Flick a zawodnicy tacy jak Leroy Sane czy Gnabry mogą dużo namieszać, brakuje jednak Marco Reusa, który przez kolejną kontuzję traci szanse na mistrzostwa świata. Forma tych zawodników w klubie jest różna i nie zawsze stabilna, lecz nawet taki Kai Havertz, który w 20 meczach ligi angielskiej zdobył tylko cztery bramki i zero asyst dobrze radzi sobie w zespole Flicka.

Hiszpania w swoich ostatnich meczach radzi sobie dosyć stabilnie. Mimo braku większej ilości bramek wygrywają znaczną część meczów, prócz porażki ze Szwajcarią, remisie z Portugalią oraz Czechami wygrali wszystkie mecze w tym roku. Mieszanka takich zawodników jak Carvajal, Jordi Alba, Koke, Busquets czy Morata z pewnością bardzo wesprze psychicznie młodszych zawodników np. Gaviego, Erica Garcie czy Ansu Fatiego.

Kostarykę oraz Japonię postanowiłem umieścić razem, ze względu na niezbyt popularny bądź interesujący skład, prócz takich zawodników jak Keylor Navas (PSG), Maya Yoshida (Schalke 04), Takefusa Kubo (Real Sociedad) czy Hidemasa Morita (Sporting CP) nie znajdziemy więcej „Gwiazd” w ich zespole. Mimo to Japonia pokonywała cięższych przeciwników niż Kostaryka dlatego umiejscowiłem ją wyżej.

TOP 3 promocji u bukmacherów
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATY - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

A oto finalne ułożenie miejsc w grupie

1. Hiszpania ze względu na bardziej solidną formę zespołu, jak i jej indywidualnych zawodników.
2. Niemcy, mogłoby to równie dobrze być pierwsze miejsce jednak ze względu na większość remisów w ostatnim czasie decyduje się na ich drugie miejsce.
3. Japonia, bardziej stabilna forma i więcej doświadczonych zawodników.
4. Kostaryka, mimo dużej ilości zwycięstw prócz Keylora Navasa nie ma tam zawodników z dużym doświadczeniem a kraje takie jak Uzbekistan czy Nowa Zelandia nie są zbyt mocnymi przeciwnikami.

Typy na mecze w grupie E MŚ 2022 2024

 

Niemcy 2-0 Japonia – Niemcy raczej bezproblemowo rozbiją obronę Japonii i wydaje mi się to minimalnym wynikiem w tym meczu, wynik Japonii uznałem za stosowny ze względu na każdą porażkę Japończyków do zera, a także ze względu na doświadczoną obronę Niemiec oraz Manuela Neuera.

Hiszpania 3-0 Kostaryka – Hiszpanie nie będą w tym meczu na pewno grać na remis i będą to dla nich łatwe trzy punkty, dzięki bardzo dynamicznym graczom takim jak Ansu Fati raczej pokażą się bardzo ofensywnie z drugiej strony Zespół Kostaryki rzadko strzela bramki zespołom trochę lepszym od siebie więc myślę, że będzie to walka o przetrwanie i gra z kontry.

Japonia 2-2 Kostaryka – Myślę, że w tym przypadku Kostaryka może zaskoczyć i zagrać naprawdę równy mecz z Japonią, obydwa zespoły nie mają mocnej defensywy i będzie dla nich to naprawdę ważny mecz, który w razie porażki jednego dwóch gigantów może im pomóc wyjść z grupy.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Hiszpania 2-1 Niemcy – Hiszpania reprezentuje lepszą formę niż Niemcy a młodzi i dynamiczni gracze mogą sobie naprawdę dobrze poradzić jeśli wejdą z impetem w ten turniej, Mecz ten jest raczej dla obydwóch zespołów pozbawiony presji ze względu na łatwe punkty z Japonią i Kostaryką więc nie wydaje mi się aby jedni czy drudzy pokazali większą wolę walki.

Hiszpania 2-0 Japonia – Hiszpanie powtórzą prawdopodobnie mecz z Kostaryką. Pomimo mniejszej presji zwyciężą bezpiecznym dwubramkowym prowadzeniem.

Kostaryka 0-3 Niemcy – Myślę, że podobna sytuacja jak w meczu z Japonią, Kostaryka nie strzela wielu bramek zespołom lepszym od siebie i dla Niemiec będzie to mecz, który będą musieli wygrać.

TOP 3 promocji u bukmacherów
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATY - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

  Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
   FORTUNA  STS  SUPERBET  LV BET
 
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 8/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowo czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł
 

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia