Tylko u NAS! 210 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/betfan/

Kod promocyjny LV BET

Kod promocyjny LV BET 1

Dzisiaj na tapetę wzięliśmy kod promocyjny LV BET. Czy warto z niego w ogóle skorzystać? Zacznijmy jednak może od tego, co taki bonus, freebet u tego bukmachera daje nowym graczom. Wraz z wpisaniem naszego kodu każdy typer, który zarejestruje konto na www.lvbet.pl otrzyma bonus bez depozytu, dzięki czemu pierwszy kupon będzie można obstawić bez jakiejkolwiek wpłaty własnych środków.

Jeśli zdecydujecie się założyć darmowe konto u tego bukmachera, to będziecie mogli skorzystać ze wskazanej powyżej promocji, czyli freebetu i rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskich online. Następnie, jeśli wpłacicie depozyt, to możecie liczyć nawet na 1500 złotych bonusu.

LV BET kod promocyjny 2020

Po dokonaniu pełnej rejestracji u tego bukmachera – oczywiście z kodem promocyjnym LV BET każdy nowy typer może liczyć na 20 złotych freebetu, a także bonus 100% od pierwszej wpłaty i 50% od drugiej wpłaty – łącznie do 1500 złotych.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Co więcej, każdy gracz, który posiada karnet na spotkania sponsorowanych przez LVBET drużyn piłkarskich otrzyma również dodatkowy bonus bez depozytu w wysokości aż 50 złotych. Bukmacher ten słynie z bonusów bukmacherskich jak i promocji okazjonalnych, dlatego to jeszcze nie wszystko. Wszyscy mogą liczyć także na bonus stworzony chociażby na sporty wirtualne.

• 1500 złotych – bonus od dwóch pierwszych depozytów,
• 20 złotych – bonus bez depozytu,
• 50 złotych – freebet dla posiadaczy karnetów,
• 20 złotych – na sporty wirtualne.

Co daje kod przy rejestracji?

Rodzaj bonusu Bonus LV BET
LV BET kod promocyjny

VIPKOD

Za samą rejestrację

20 złotych bonusu bez depozytu

Bonus od dwóch depozytów

Mistrzowski Pakiet Powitalny – do 1500 złotych

Darmowy zakład

50 złotych dla posiadaczy karnetów

Freebet

20 złotych na sporty wirtualne

Bezpieczny kupon

Zwrot nawet do 50 złotych przy minimum pięciu zdarzeniach

Sporty wirtualne

Bonus 20 złotych

Gruby kupon

Dodatkowe 20% do kursu całkowitego

Kupon AKO

Multikozak – 6 typów to +15%, 7 typów daje +20%, 8 typów to aż +25%

LV punkty

Postawione 5 złotych daje 100 punktów

Minimalna wpłata

10 złotych

Sama rejestracja konta gracza oczywiście z kodem promocyjnym LV BET jest banalnie prosta i trwa zaledwie kilka minut. Dzięki temu bukmacher ten pod względem procesu rejestracyjnego jest jednym z najlepszych możliwych wyborów na rynku. LV BET daje także możliwość założenia konta za pomocą szybkiej rejestracji, jednak wtedy nie mamy pełnego dostępu do konta i nie możemy skorzystać z bonusu bez depozytu.

To, co musimy przygotować podczas pełnej rejestracji to kolorowy skan naszego dokumentu tożsamości – zarówno z przodu, jak i z tyłu.

Bez niego nie da się założyć konta z pełnią możliwości. Dowód osobisty jest potrzebny bukmacherowi, w celu zweryfikowania konta, czy wszystkie podane dane są zgodne z prawdą. Żeby założyć takie konto u bukmachera trzeba mieć oczywiście skończone 18 lat.

Jak odebrać bonusy w LV BET?

Tak jak już wskazywaliśmy – każdy z nowych graczy może liczyć nawet na 1590 złotych na start. Składa się na to bonus od dwóch pierwszych depozytów (1000 złotych od pierwszego i 500 złotych od drugiego), a także 50 złotych dla posiadaczy karnetów, 20 złotych na sporty wirtualne, a także 20 złotych freebetu.

Przejdźmy może do jednego z najważniejszych aspektów promocji LV BET, czyli warunków dotyczących obrotu, które trzeba spełnić, aby móc wypłacić otrzymane od bukmachera środki.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

• 1500 złotych od depozytu

Na początek przyjrzyjmy się bonusowi od dwóch depozytów. Przypomina on bardzo mocno klasyczny bonus od pierwszej wpłaty, więc nie jest on wcale aż tak skomplikowany jakby się mogło wydawać na samym początku.

Twórcy tego bonusu w LV BET postanowili, że przy pierwszej wpłacie ostateczny kurs kuponu zostanie pomnożony x100, a na konto bonusowe gracza trafi 1% całkowitej wpłaty. Najłatwiej będzie to pokazać na przykładzie. Chociażby przy wpłacie 500 złotych gracz otrzyma 5 złotych w bonusie, które potem zostanie pomnożone x100, czyli da to łącznie 500 złotych bonusu. Bukmacher stworzył jednak odpowiednie wymogi, które musza być spełnione, aby z promocji w ogóle skorzystać.

Chodzi o obstawienie kuponu z minimum trzema zdarzeniami, a także kursem całkowitym co najmniej 2.50 i kursem pojedynczego zdarzenia 1.25. Minimalna wpłata wynosi 50 złotych, a na wykorzystanie tej promocji LVBET gracze mają 30 dni.

Podobnie sprawy się mają podczas drugiego depozytu. Tutaj również kwota aktywująca bonus wynosi 50 złotych, a od tej wpłaty gracze mogą liczyć na 50% wpłaconych środków do nawet 500 złotych. Jeśli chodzi o warunki dotyczące obrotu, to są identyczne, jak w przypadku tego pierwszego.
Dla graczy, którzy nie chcą wpłacać minimum 50 złotych na początek, bukmacher wyszedł z nieco niższymi stawkami.

Wystarczy wpłacić pomiędzy 10, a 49 złotych, a każdemu typerowi również należy się bonus z mnożnikiem x100. Wymogi, które muszą spełnić typerzy, to znowu – minimum trzy zdarzenia na kuponie, kurs przynajmniej 2.50, a także kurs każdego pojedynku co najmniej 1.25.
To, o czym należy pamiętać, to wysłanie maila do bukmachera na adres promocje@lvbet.pl, z tytułem takiej wiadomości: „Bonus powitalny”.

• Bonus 20 złotych bez depozytu w LV BET

Żeby otrzymać freebet w wysokości 20 złotych wystarczy skorzystać z naszego kodu promocyjnego LVBET. Dzięki temu każdy gracz będzie mógł postawić swój pierwszy kupon zupełnie za darmo.

Jedyne o czym trzeba pamiętać, to zaznaczenie odpowiedniego okienka podczas wypełniania formularza rejestracyjnego, że chce się otrzymać taki bonus. W ciągu maksymalnie dwóch dni środki znajdą się na koncie bonusowym każdego gracza.

Kod promocyjny LV BET 2

• Odbierz w LV BET darmowy bonus 50 złotych za karnet na mecze

Istnieje również grupa osób, która założy konto z naszym kodem uprawniającym do dodatkowych bonusów, może liczyć także na dodatkowy freebet w wysokości 50 złotych. Wystarczy, że jest się posiadaczem karnetu na spotkania Wisły Kraków, Wisły Płock, Arki Gdynia, Widzewa Łódź, Zagłębia Sosnowiec, czy Stali Mielec i Piasta Gliwice. Aby otrzymać taki bonus również należy wysłać maila do bukmachera ze zdjęciem swojego karnetu.

Na wykorzystanie takiego bonusu każdy z graczy ma 30 dni, a promocja kończy się po tym sezonie piłkarskim.

• 600 złotych na sporty wirtualne na start

Dla wszystkich tych, którzy interesują się sportami wirtualnymi również powstała promocja LVBET. Jest to swego rodzaju alternatywa do bonusu od pierwszego depozytu do 1000 złotych. Każdy, kto zdecyduje się skorzystać właśnie z tej promocji może liczyć na 600 złotych zwrotu z obstawiania sportów wirtualnych. Wystarczy podczas rejestracji wybrać ten bonus, zamiast klasycznego pakietu powitalnego.

Wtedy minimalna wpłata aktywacyjna wynosi 20 złotych. Żeby móc wypłacić ten bonus gracze muszą dokonać sześciokrotnego obrotu po kursie minimalnym 1.50 – i co ważne, muszą to być kupony na jakikolwiek sport wirtualny.

Skorzystanie z tej promocji wyklucza pierwszą część bonusu od dwóch pierwszych depozytów. Warto jednak wiedzieć, że bonus od drugiej wpłaty nadal będzie aktywny.

Jak obrócić bonus w LV BET?

Rodzaj oferty

Opis

Bonus LV BET

VIPKOD

Bonus bez depozytu 20 złotych

Obrót dwukrotny po kursie minimum 2.0

Bonus od pierwszej wpłaty do 1000 złotych

Obrót czterokrotny po kursie minimum 2.0

Bonus od drugiej wpłaty do 500 złotych

Obrót trzykrotny po kursie minimum 2.0

Czas na obrót

Brak wymogów

 

• Fame MMA – bonusy

LV BET należy do wąskiego grona bukmacherów, którzy oferują możliwość obstawiania gali Fame MMA. Przy okazji każdej z nich gracze mogą liczyć na ciekawe promocje i bonusy. Dzięki skorzystaniu z naszego kodu promocyjnego LVBET można otrzymać jeszcze więcej. Na każdego z nowych typerów będzie czekał specjalny bonus na galę Fame MMA.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 3 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Betfan 100 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

• Obrót bonusem

Nie ma na rynku bukmachera, który nie wymagałby obrotu otrzymanym przez graczy bonusem. W LV BET na każdy z bonusów nałożony jest wymóg dotyczący obrotu, czy odpowiednich kursów.

W przypadku bonusu od pierwszego depozytu – zarówno tego do 50 złotych i tego powyżej tej kwoty należy dokonać czterokrotnego obrotu otrzymanymi środkami, po kursie minimalnym całego kuponu 2.0. Bonus od drugiej wpłaty ma nieco łatwiejsze warunki – trzykrotny obrót stawką również z minimalnym kursem kuponu 2.0. Ważne jest to, że przy zakładach typu AKO minimalny kurs pojedynczego spotkania musi wynieść 1.50.

Jeśli dany gracz zdecyduje się wpłacić kwotę większą niż maksymalny bonus, czyli powyżej 1000 złotych, to obrotowi podlega tylko ten tysiąc.

Warunki promocji wyłączają kupony zakończone za pomocą funkcji cashout, a także te obstawione na sporty wirtualne.

 

Co do freebetu, to akurat ta promocja LVBET ma nieco łatwiejsze warunki dotyczące wypłaty. Ten bonus zostanie aktywowany i przypisany mnożnik x20 jeśli zakład będzie spełniał wymogi początkowe, czyli kupon z co najmniej trzema zdarzeniami, kursem ogólnym 2.50, a także kursem zdarzeń minimum 1.25. Wygraną z takiego kuponu należy obrócić dwukrotnie po kursie minimalnym 2.0.

Pozostaje nam ostatni bonus – dla tak zwanych wybrańców, czyli typerów z karnetami. Aby wypłacić freebet 50 złotych należy dokonać czterokrotnego obrotu z kursem minimalnym zakładu 1.75.

LVBET

1500 zł wpłatę + 20 zł bez depozytu

Dynamicznie rozwijający się polski bukmacher. Bardzo fajna oferta bukmacherska, liczne cykliczne promocje na ważne wydarzenia sportowe. Solidna apk do obstawiania no i wysokie kursy na zakłady.

• Jak wypłacić bonus powitalny?

Najłatwiej jest pokazać to na przykładzie. Postanowiliśmy postawić kilka spotkań – dokładnie mówiąc – trzy. Każdy z nich wydawał się „dość pewny”, najważniejsze jest to, aby spełnić wszystkie warunki. Każdy z naszych typów wynosił dokładnie: 1.37, 1.44, a także 1.28.

Dało to kurs 2.52, czyli taki, jaki był potrzebny, żeby otrzymać mnożnik x100. Najważniejsze, żeby były to zdarzenia sprawdzone, których szanse na powodzenie są naprawdę wysokie. Aby obstawić taki kupon wystarczy zaznaczyć żółty przycisk „wykorzystaj bonus”.

Po kliknięciu wyświetli się nam powiadomienie „użyj bonusu”, gdzie bukmacher poinformuje nas ile dokładnie mamy czasu na wykorzystanie takiego bonusu dzięki promocji LVBET. Gracze mają na to dokładnie 30 dni. Aby wykorzystać mnożnik należy kliknąć żółty przycisk „aktywuj” i to tyle. Wszystko gotowe.

Jeśli spełniliśmy wszystkie wymogi, które wskazywał wcześniej bukmacher, to na końcu kuponu pojawi się niebieski przycisk z napisem „zakład bonusowy”. Przy ostatecznym kursie zobaczymy informację „mnożnik:100.00”.

Jeśli mamy już 100% pewność, że to właśnie ten kupon, wystarczy kliknąć w przycisk zakład bonusowy. Gdy wszystko zostanie poprawnie wysłane na ekranie pojawią się wszystkie informacje związane z naszym kuponem, czyli numer kuponu, kurs całkowity, stawka, ilość zakładów, czy ewentualna wygrana.

Rejestracja LV BET + kod bonusowy

Na samym początku należy przejść do strony bukmachera, która znajduje się pod adresem www.lvbet.pl.

Kolejny kro, to znalezienie zakładki „zarejestruj się” i wejście w nią. Zostaniemy przeniesieni do formularza. Ważne jest to, aby wpisać odpowiedni kod promocyjny LVBET. We wskazanej rubryce wystarczy podać „VIPKOD” i zostaniemy zapisani do wszystkich wymienionych powyżej bonusów.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Ale wróćmy do początku. Cała rejestracja podzielona jest na trzy części – podstawowe dane i wybór – szybka rejestracja, czy pełna rejestracja.
Szybki proces rejestracji trwa dosłownie minutę. Podajemy tam tylko nasze dane osobowe, czyli imię i nazwisko, z adresem i PESEL, a także oczywiście dane do logowania na koncie gracza.

Tutaj weryfikacja naszego konta trwa również maksymalnie kilka minut i po chwili można już obstawiać swoje pierwsze kupony. Trzeba jednak pamiętać, że nie mamy wtedy pełnego dostępu do konta i wszystkich atutów, które z niego płyną.

Chociażby przy szybkiej rejestracji gracze nie otrzymają freebetu w wysokości 20 złotych. Przysługuje im tylko tak naprawdę bonus od depozytu. Jeszcze większym minusem jest fakt, że nawet jeśli nowi typerzy uzbierają jakąkolwiek kwotę do wypłaty, to nie będzie to możliwe, zanim nie dokonają oni pełnej rejestracji. W przypadku szybkiego stworzenia konta limit na grę wynosi 5200 złotych.

Oczywiście to nie przepada – wystarczy uzupełnić resztę danych i dokonać pełnej rejestracji, aby cieszyć się ze wszystkich korzyści i promocji LVBET.

Jeśli chodzi o tą pełną rejestrację, to tak naprawdę nie jest ona wcale bardziej skomplikowana, niż ta szybka. Wystarczy podać tam swój numer rachunku bankowego, a także skan dokumentu tożsamości.

Wystarczy zrobić zdjęcie dowodu osobistego – zarówno z przodu, jak i z tyłu i gotowe. Pamiętajcie o tym, żeby zdjęcie było wyraźne i w kolorze, ponieważ w innym razie bukmacher może go nie przyjąć. Wtedy oczywiście skontaktuje się mailowo, że potrzebne jest lepszej jakości zdjęcie.

No i oczywiście nie zapomnijcie wpisać kodu „VIPKOD”, który uprawnia do wszystkich bonusów i promocji u tego bukmachera.

 

Jak szybko wpłacić pieniądze na zakłady online?

Przejdźmy może do ważnego aspektu, czyli płat depozytowych na konto gracza. Nie ma się czego obawiać – to również nie jest trudne. Wystarczy zalogować się na swoje konto i wejść w zakładkę „wpłata”. Następnie na górze wyświetlą się wszystkie możliwe metody wpłacania pieniędzy.

Należą do nich: Przelewy24, Paysafecard, Dotpay, Skrill, tPay.com, czy Paymenticon, ale również BLIK i płatność kartą VISA i Mastercard. Jeśli chodzi o najszybszą i najłatwiejszą opcję, to jest nią chyba wpłata za pomocą Przelewów24.

Przy pierwszej wpłacie będzie trzeba jeszcze potwierdzić swój numer konta, a także nazwę naszego banku. Następnie już wszystko będzie normalnie, czyli klasyczne dokonanie przelewu, aby móc dokończyć zlecenie wpłaty.

Oferta bukmacherska LV BET

Jak już mamy za sobą wpłaty, to czas na zakłady bukmacherskie. To ten moment, kiedy możemy zacząć obracać pieniędzmi otrzymanymi z promocji LVBET. Należy wybrać nasza ulubioną dyscyplinę, a następnie konkretne spotkanie, które nas interesuje.

Wystarczy kliknąć w interesujące nas zdarzenie, które zostanie dodane do naszego kuponu, który znajduje się po prawej stronie. Możemy postawić kupon SOLO z jednym zdarzeniem, lub kombi z kilkoma. Gdy wszystko, co chcemy postawić jest dodane do kuponu, wystarczy podać stawkę i go zatwierdzić.

Najtrudniejsze już za wami. Przyjrzyjmy się nieco bliżej wszystkim dostępnym promocjom – również tym dla stałych graczy.

Wymień LV punkty na prawdziwe pieniądze

Program lojalnościowy, który oferuje LVBET jest jednym z ciekawszych na rynku. Dzięki niemu każdy z graczy ma szansę na otrzymanie dodatkowej gotówki na obstawianie. Wystarczy obstawiać kupony u tego bukmachera, aby zbierać punkty, które później można wymieniać na bonusy i freebety.

Za postawienie 25 złotych przysługuje typerom 1 punkt. I tak chociażby 100 punktów to równowartość 5 złotych.

Warto wspomnieć, że takie środki nie podlegają żadnym warunkom obrotu, jeśli punkty zostaną wymienione na prawdziwą kasę – od razu można ją wypłacać. Dobrym rozwiązaniem jest wpisanie naszego kodu promocyjnego LVBET, ponieważ dzięki niemu od razu każdy z typerów zostanie zapisany do tego programu lojalnościowego.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Bonusy okazjonalne na wybrane mecze

LVBET należy do grona bukmacherów słynących z ciekawych bonusów i promocji. Warto jest więc być na bieżąco ze wszystkimi akcjami – zarówno tymi stałymi, jak i tymczasowymi.

• Bezpieczny kupon 5+

Pierwszy z nich dotyczy kuponu z minimum pięcioma zdarzeniami. W przypadku, gdy jedno spotkanie okaże się błędnie wytypowane – bukmacher odda do 50 złotych.

Aby wziąć udział w promocji należy postawić zdarzenia z danego tygodnia, czyli od poniedziałku do niedzieli, za minimum 20 złotych. Dodatkowym atutem jest to, że z tej promocji można korzystać każdego tygodnia. Obrót wynosi trzykrotność otrzymaną stawką, po kursie minimalnym 1.75.

• Multikozak

Kolejny bonus jest przeznaczony dla graczy lubiących obstawić kilka spotkań na kuponie. Im więcej znajdzie się na nim zdarzeń, tym większy procent doliczony będzie do ewentualnej wygranej. Obstawiając cztery zdarzenia, typerzy mogą liczyć na +7.5%, przy 5 typach, to +10%, 6 daje 15%, 7 to +20%, a 8 typów to aż +25% do podstawowej kwoty.

Jedyne wymogi, które należy spełnić, aby wziąć udział w tej promocji LVBET, to zakład za minimum 10 złotych z kursem zdarzenia przynajmniej 3.0. Przy powodzeniu naszego kuponu wystarczy wysłać potem maila do bukmachera do poniedziałku – do godziny 15:00. Wtedy środki zostaną przyznane w formie bonusu i żeby go wypłacić trzeba dokonać trzykrotnego obrotu po kursie minimum 1.75.

• Gruby kupon

Dość prosta, ale zarazem pozwalająca na spory dodatkowy zysk promocja od tego bukmachera. Każdego dnia zostaje podany „Gruby kupon”, czyli typ dnia z podwyższonym kursem nawet do +20%. Aby takie zdarzenie znaleźć wystarczy wejść w zakładkę „promocje” i kliknąć w ofertę grubego kuponu.

• Dwie dychy na sporty wirtualne

Jeśli wykonacie obrót w jednym tygodniu za minimum 100 złotych po kursie co najmniej 1.50 na zakładach dotyczących sportów wirtualnych, to możecie liczyć na bonus w wysokości 20 złotych wraz z rozpoczęciem się nowego tygodnia. Taki bonus należy obrócić pięciokrotnie – oczywiście na sportach wirtualnych.

Pamiętajmy również o wielu promocjach tymczasowych, które dodawane są zwykle podczas ważnych wydarzeń sportowych, jak chociażby spotkania Ligi Mistrzów i Ligi Europy, polskiej reprezentacji, czy Ekstraklasy. Gdy czekają nas tego typu piłkarskie emocje, to zwykle czekają na nas również ciekawe promocje LVBET. Czasami są to chociażby zakłady na danego strzelca, liczbę bramek, czy bonus procentowy od wpłaty.

Warto jest śledzić stronę bukmachera, bo można na tym naprawdę sporo skorzystać. LVBET nie zapomina także o graczach typujących esport, którzy również mogą liczyć na wiele ciekawych bonusów i promocji – czy to zakłady bez ryzyka, czy freebety.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 3 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Betfan 100 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

• Tenis bez podatku

A teraz coś dla fanów tenisa ziemnego. Każdy, kto zdecyduje się obstawiać wyniki turniejów tenisowych może liczyć na +14% do wygranej. Wystarczy pobrać aplikację bukmachera na telefon i tam obstawiać zdarzenia tenisowe. Do każdego kuponu na tenis LVBET dolicza wspomniane 14% do całkowitej wygranej.

• Nocna liga NBA i NHL

W każdą środę typerzy interesujący się najlepszą ligą hokeja i koszykówki, czyli NHL i NBA mogą liczyć na ciekawe promocje. Każdego tygodnia TOP5 graczy, którzy zdobędą najwięcej punktów za wygrane (ale i przegrane) kupony – będzie nagradzanych.

Wystarczy typować w godzinach 24-6 za minimum dychę z kursem przynajmniej 1.50. Maksymalna kwota, którą gracze mogą otrzymać, to 300 złotych, a dla najlepszego typera z całego rankingu generalnego – aż 8000 złotych bonusu. Aby go wypłacić należy standardowo dokonać trzykrotnego obrotu po kursie przynajmniej 1.75.

 

Czy warto użyć kod promocyjny LV BET ?

Naszym zdaniem kod promocyjny LVBET przynosi naprawdę wiele korzyści każdemu, kto zdecyduje się założyć konto u tego bukmachera.

Dzięki wpisaniu go podczas rejestracji wszyscy typerzy otrzymają najwyższe możliwe promocje i bonusy, a także oferty specjalne, na które bez naszego kodu nie można liczyć. Jeśli chcecie wiedzieć, jak wypada LVBET na tle innych legalnych bukmacherów, to zajrzyjcie do naszych wszystkich opisów, a także tabelki z kodami promocyjnymi u tychże bukmacherów.

1.
Fortuna

Darmowy zakład 210 zł, Freebet 20 zł!

Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu i za wpłatę do 2000 zł) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.

2.
STS

Odbierz 29 zł bez depozytu!

Największy legalny bukmacher w Polsce. Na start dostajemy bonus bez depozytu oraz bonus do 1200 zł za wpłatę. Szeroka oferta kursów, najlepsza aplikacja bukmacherska oraz liczne promocje.

3.
Betfan

3000 zł na start, 100 zł darmowy zakład

Nowy bukmacher ale ze świetną ofertą dla każdego gracza. Do tego zakłady bez podatku, darmowy zakład oraz tzw. Pakiet Pudziana w kwocie 3000 zł na start i nic tylko obstawiać.

4.
Superbet

Tydzień bez ryzyka 500 zł w bonusach

Dynamicznie rozwijający się bukmacher w Polsce. Rejestracja w Superbet to bonusy na ponad 500 zł na start. Do tego mecze na żywo i super aplikacja.

5.
Forbet

Zgarnij 2100 zł na start!

Prosta strona, prosta oferta powitalna, mnóstwo promocji dla graczy posiadających konta, fajna aplikacja bukmacherska no i wysoki kursy! Tym podbił rynek Forbet w Polsce.

6.
LVBET

1500 zł wpłatę + 20 zł bez depozytu

Dynamicznie rozwijający się polski bukmacher. Bardzo fajna oferta bukmacherska, liczne cykliczne promocje na ważne wydarzenia sportowe. Solidna apk do obstawiania no i wysokie kursy na zakłady.

7.
PZBUK

Prosty, szybki darmowy zakład

Sam darmowy zakład nie wystarczy by zostać średnim bukmacherem. Starają się i poprawiają jak mogą (póki co kursy są coraz lepsze), ale aplikacja oraz wygląd strony odstraszają wielu graczy.

8.
Totolotek

Na start do 1000 zł!

Synonimem zakładów bukmacherskich od zawsze był Totolotek, lecz teraz to tylko solidny niczym nie wyróżniający się bukmacher - no może poza prostym bonusem od wpłaty do 1000 zł na start.

9.
Betclic

Bonus Cashback 550 zł

Dobrze dopracowana oferta, wysokie kursy bukmacherskie, niezła aplikacja do zawierania zakładów. Tylko oferta promocyjna na start niezbyt atrakcyjna. Ale konto warto tam posiadać.

10.
Etoto

Bonus 200% za wpłatę

Średniej klasy bukmacher z fajną promocją powitalną. Lecz słabe kursy bukmacherskie oraz aplikacja do zawierania zakładów skutecznie odstraszają tłumy graczy 😉

11.
Totalbet

20 zł na start

Stosunkowo nowy bukmacher i wiele mu brakuje. Próbuje nadrobić braki ofertą powitalną - oferuje do 5000 zł - tak pięć tysięcy zł na start i do tego bonus bez depozytu!

12.
Noblebet

1650 zł wpłatę i 20 zł w aplikacji

Nowy bukmacher online. Całkiem przyjemna strona do obstawiania meczów, fajna promocja i bogata oferta sportów wirtualnych no i rejestracja bez dowodu!

 

FAQ – najczęściej zadawane pytanie

Aby podsumować temat promocji LVBET warto wskazać najczęściej zadawane pytania graczy – oczywiście z odpowiedziami.

1. Jaki jest kod promocyjny u bukmachera LVBET?

Kod promocyjny to „VIPKOD”. Wystarczy go podać na początku rejestracji, aby móc cieszyć się dodatkowymi promocjami na start – a wśród nich – freebet 20 złotych, bonus od dwóch pierwszych wpłat do 1500 złotych i 50 złotych bonusu bez depozytu dla posiadaczy karnetów na mecze sponsorowanych przez bukmachera drużyn.

2. Gdzie mogę wpisać kod promocyjny?

Nasz kod należy wpisać podczas wypełniania formularza rejestracyjnego w rubryce „kod promocyjny”. Gdy wpiszecie VIPKOD, to możecie być pewni, że aktywuje się nasza specjalna promocja u tego bukmachera.

3. Czy jak wpisze ten kod, to otrzymam freebet?

Tak jest, każdemu, kto zarejestruje się z naszym kodem przysługuje bonus bez depozytu w wysokości 20 złotych.

4. Czy w LVBET można dostać bonus dla mieszkańców danej miejscowości?

Nie do końca dotyczy to stricte mieszkańców danego miasta. Chodzi bardziej o osoby, które posiadają karnety na spotkania danych drużyn, które sponsoruje LVBET. Na 50 złotych freebetu mogą liczyć kibice na stadionach klubów takich jak: Wisła Płock, Wisła Kraków, Piast Gliwice, Zagłębie Sosnowiec, Widzew Łódź, a także Arka Gdynia i Stal Mielec.

5. Czy istnieje możliwość zamknięcia kuponu przed jego zakończeniem?

Jak najbardziej – opcja cashout jest dostępna w LVBET. Zarówno zakłady SOLO i kombi, a także przedmeczowe i te na żywo wchodzą w promocję związaną z przedwczesnym zamknięciem kuponu.

LVBET

1500 zł wpłatę + 20 zł bez depozytu

Dynamicznie rozwijający się polski bukmacher. Bardzo fajna oferta bukmacherska, liczne cykliczne promocje na ważne wydarzenia sportowe. Solidna apk do obstawiania no i wysokie kursy na zakłady.

Warte uwagi ...