Kod promocyjny LVBET

Kod promocyjny LVBET

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Dzisiaj na tapetę wzięliśmy kod promocyjny LVBET. Czy warto z niego w ogóle skorzystać? Zacznijmy jednak może od tego, co taki bonus, freebet u tego bukmachera daje nowym graczom. Wraz z wpisaniem naszego kodu każdy typer, który zarejestruje konto na www.lvbet.pl otrzyma bonus bez depozytu, dzięki czemu pierwszy kupon będzie można obstawić bez jakiejkolwiek wpłaty własnych środków.

Jeśli zdecydujecie się założyć darmowe konto u tego bukmachera, to będziecie mogli skorzystać ze wskazanej powyżej promocji, czyli freebetu i rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskich online. Następnie, jeśli wpłacicie depozyt, to możecie liczyć nawet na 3000 złotych bonusu.

LVBET kod promocyjny 2023

Po dokonaniu pełnej rejestracji u tego bukmachera – oczywiście z kodem promocyjnym LVBET każdy nowy typer może liczyć na 20 złotych freebetu, a także bonus 100% od pierwszej wpłaty i 50% od drugiej wpłaty – łącznie do 3333 złotych.

Graj o 100 000 zł w Fantasy Lidze
+ 2090 zł w bonusach (w tym freebet) + gra bez podatku

 

Co więcej, każdy gracz, który posiada karnet na spotkania sponsorowanych przez LVBET drużyn piłkarskich otrzyma również dodatkowy bonus bez depozytu w wysokości aż 50 złotych. Bukmacher ten słynie z bonusów bukmacherskich jak i promocji okazjonalnych, dlatego to jeszcze nie wszystko. Wszyscy mogą liczyć także na bonus stworzony chociażby na sporty wirtualne.

• 1500 złotych – bonus od dwóch pierwszych depozytów,
• 20 złotych – bonus bez depozytu,
• 50 złotych – freebet dla posiadaczy karnetów,
• 20 złotych – na sporty wirtualne.

Co daje kod przy rejestracji?

Rodzaj bonusu Bonus LV BET
LV BET kod promocyjny

VIPKOD

Za samą rejestrację

20 złotych bonusu bez depozytu

Bonus od dwóch depozytów

Mistrzowski Pakiet Powitalny – do 3000 złotych

Darmowy zakład

50 złotych dla posiadaczy karnetów

Freebet

20 złotych na sporty wirtualne

Bezpieczny kupon

Zwrot nawet do 50 złotych przy minimum pięciu zdarzeniach

Sporty wirtualne

Bonus 20 złotych

Gruby kupon

Dodatkowe 20% do kursu całkowitego

Kupon AKO

Multikozak – 6 typów to +15%, 7 typów daje +20%, 8 typów to aż +25%

LV punkty

Postawione 5 złotych daje 100 punktów

Minimalna wpłata

10 złotych

Sama rejestracja konta gracza oczywiście z kodem promocyjnym LVBET jest banalnie prosta i trwa zaledwie kilka minut. Dzięki temu bukmacher ten pod względem procesu rejestracyjnego jest jednym z najlepszych możliwych wyborów na rynku. LVBET daje także możliwość założenia konta za pomocą szybkiej rejestracji, jednak wtedy nie mamy pełnego dostępu do konta i nie możemy skorzystać z bonusu bez depozytu.

To, co musimy przygotować podczas pełnej rejestracji to kolorowy skan naszego dokumentu tożsamości – zarówno z przodu, jak i z tyłu.

Bez niego nie da się założyć konta z pełnią możliwości. Dowód osobisty jest potrzebny bukmacherowi, w celu zweryfikowania konta, czy wszystkie podane dane są zgodne z prawdą. Żeby założyć takie konto u bukmachera trzeba mieć oczywiście skończone 18 lat.

Jak odebrać bonusy w LVBET?

Tak jak już wskazywaliśmy – każdy z nowych graczy może liczyć nawet na 1590 złotych na start. Składa się na to bonus od dwóch pierwszych depozytów (1000 złotych od pierwszego i 500 złotych od drugiego), a także 50 złotych dla posiadaczy karnetów, 20 złotych na sporty wirtualne, a także 20 złotych freebetu.

Przejdźmy może do jednego z najważniejszych aspektów promocji LVBET, czyli warunków dotyczących obrotu, które trzeba spełnić, aby móc wypłacić otrzymane od bukmachera środki.

Graj o 100 000 zł w Fantasy Lidze
+ 2090 zł w bonusach (w tym freebet) + gra bez podatku

 

• 3000 złotych od depozytu

Na początek przyjrzyjmy się bonusowi od dwóch depozytów. Przypomina on bardzo mocno klasyczny bonus od pierwszej wpłaty, więc nie jest on wcale aż tak skomplikowany jakby się mogło wydawać na samym początku.

Twórcy tego bonusu w LVBET postanowili, że przy pierwszej wpłacie ostateczny kurs kuponu zostanie pomnożony x100, a na konto bonusowe gracza trafi 1% całkowitej wpłaty. Najłatwiej będzie to pokazać na przykładzie. Chociażby przy wpłacie 500 złotych gracz otrzyma 5 złotych w bonusie, które potem zostanie pomnożone x100, czyli da to łącznie 500 złotych bonusu. Bukmacher stworzył jednak odpowiednie wymogi, które musza być spełnione, aby z promocji w ogóle skorzystać.

Chodzi o obstawienie kuponu z minimum trzema zdarzeniami, a także kursem całkowitym co najmniej 2.50 i kursem pojedynczego zdarzenia 1.25. Minimalna wpłata wynosi 50 złotych, a na wykorzystanie tej promocji LVBET gracze mają 30 dni.

Podobnie sprawy się mają podczas drugiego depozytu. Tutaj również kwota aktywująca bonus wynosi 50 złotych, a od tej wpłaty gracze mogą liczyć na 50% wpłaconych środków do nawet 500 złotych. Jeśli chodzi o warunki dotyczące obrotu, to są identyczne, jak w przypadku tego pierwszego.
Dla graczy, którzy nie chcą wpłacać minimum 50 złotych na początek, bukmacher wyszedł z nieco niższymi stawkami.

Wystarczy wpłacić pomiędzy 10, a 49 złotych, a każdemu typerowi również należy się bonus z mnożnikiem x100. Wymogi, które muszą spełnić typerzy, to znowu – minimum trzy zdarzenia na kuponie, kurs przynajmniej 2.50, a także kurs każdego pojedynku co najmniej 1.25.
To, o czym należy pamiętać, to wysłanie maila do bukmachera na adres promocje@lvbet.pl, z tytułem takiej wiadomości: „Bonus powitalny”.

• Bonus 20 złotych bez depozytu w LVBET

Żeby otrzymać freebet za rejestrację w wysokości 20 złotych wystarczy skorzystać z naszego kodu promocyjnego LVBET. Dzięki temu każdy gracz będzie mógł postawić swój pierwszy kupon zupełnie za darmo.

Jedyne o czym trzeba pamiętać, to zaznaczenie odpowiedniego okienka podczas wypełniania formularza rejestracyjnego, że chce się otrzymać taki bonus. W ciągu maksymalnie dwóch dni środki znajdą się na koncie bonusowym każdego gracza.

Kod promocyjny LVBET 2024

• Odbierz w LVBET darmowy bonus 50 złotych za karnet na mecze

Istnieje również grupa osób, która założy konto z naszym kodem uprawniającym do dodatkowych bonusów, może liczyć także na dodatkowy freebet w wysokości 50 złotych. Wystarczy, że jest się posiadaczem karnetu na spotkania Wisły Kraków, Wisły Płock, Arki Gdynia, Widzewa Łódź, Zagłębia Sosnowiec, czy Stali Mielec i Piasta Gliwice. Aby otrzymać taki bonus również należy wysłać maila do bukmachera ze zdjęciem swojego karnetu.

Na wykorzystanie takiego bonusu każdy z graczy ma 30 dni, a promocja kończy się po tym sezonie piłkarskim.

• 300 złotych na sporty wirtualne na start

Dla wszystkich tych, którzy interesują się sportami wirtualnymi również powstała promocja LVBET. Jest to swego rodzaju alternatywa do bonusu od pierwszego depozytu do 1000 złotych. Każdy, kto zdecyduje się skorzystać właśnie z tej promocji może liczyć na 600 złotych zwrotu z obstawiania sportów wirtualnych. Wystarczy podczas rejestracji wybrać ten bonus, zamiast klasycznego pakietu powitalnego.

Wtedy minimalna wpłata aktywacyjna wynosi 20 złotych. Żeby móc wypłacić ten bonus gracze muszą dokonać sześciokrotnego obrotu po kursie minimalnym 1.50 – i co ważne, muszą to być kupony na jakikolwiek sport wirtualny.

Skorzystanie z tej promocji wyklucza pierwszą część bonusu od dwóch pierwszych depozytów. Warto jednak wiedzieć, że bonus od drugiej wpłaty nadal będzie aktywny.

Jak obrócić bonus w LV BET?

Rodzaj oferty

Opis

Bonus LV BET

VIPKOD

Bonus bez depozytu 20 złotych

Obrót dwukrotny po kursie minimum 2.0

Bonus od pierwszej wpłaty do 1000 złotych

Obrót czterokrotny po kursie minimum 2.0

Bonus od drugiej wpłaty do 500 złotych

Obrót trzykrotny po kursie minimum 2.0

Czas na obrót

Brak wymogów

 

• Fame MMA – bonusy

LV BET należy do wąskiego grona bukmacherów, którzy oferują możliwość obstawiania gali Fame MMA. Przy okazji każdej z nich gracze mogą liczyć na ciekawe promocje i bonusy. Dzięki skorzystaniu z naszego kodu promocyjnego LVBET można otrzymać jeszcze więcej. Na każdego z nowych typerów będzie czekał specjalny bonus na galę Fame MMA.

TOP 3 promocji na EURO 2024
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATĘ - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

• Obrót bonusem

Nie ma na rynku bukmachera, który nie wymagałby obrotu otrzymanym przez graczy bonusem. W LVBET na każdy z bonusów nałożony jest wymóg dotyczący obrotu, czy odpowiednich kursów.

W przypadku bonusu od pierwszego depozytu – zarówno tego do 50 złotych i tego powyżej tej kwoty należy dokonać czterokrotnego obrotu otrzymanymi środkami, po kursie minimalnym całego kuponu 2.0. Bonus od drugiej wpłaty ma nieco łatwiejsze warunki – trzykrotny obrót stawką również z minimalnym kursem kuponu 2.0. Ważne jest to, że przy zakładach typu AKO minimalny kurs pojedynczego spotkania musi wynieść 1.50.

Jeśli dany gracz zdecyduje się wpłacić kwotę większą niż maksymalny bonus, czyli powyżej 1000 złotych, to obrotowi podlega tylko ten tysiąc.

Warunki promocji wyłączają kupony zakończone za pomocą funkcji cashout, a także te obstawione na sporty wirtualne.

 

Co do freebetu, to akurat ta promocja LVBET ma nieco łatwiejsze warunki dotyczące wypłaty. Ten bonus zostanie aktywowany i przypisany mnożnik x20 jeśli zakład będzie spełniał wymogi początkowe, czyli kupon z co najmniej trzema zdarzeniami, kursem ogólnym 2.50, a także kursem zdarzeń minimum 1.25. Wygraną z takiego kuponu należy obrócić dwukrotnie po kursie minimalnym 2.0.

Pozostaje nam ostatni bonus – dla tak zwanych wybrańców, czyli typerów z karnetami. Aby wypłacić freebet 50 złotych należy dokonać czterokrotnego obrotu z kursem minimalnym zakładu 1.75.

Freebet 20 zł
LVBET oferta na dziś
www.lvbet.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy Show Less

• Jak wypłacić bonus powitalny?

Najłatwiej jest pokazać to na przykładzie. Postanowiliśmy postawić kilka spotkań – dokładnie mówiąc – trzy. Każdy z nich wydawał się „dość pewny”, najważniejsze jest to, aby spełnić wszystkie warunki. Każdy z naszych typów wynosił dokładnie: 1.37, 1.44, a także 1.28.

Dało to kurs 2.52, czyli taki, jaki był potrzebny, żeby otrzymać mnożnik x100. Najważniejsze, żeby były to zdarzenia sprawdzone, których szanse na powodzenie są naprawdę wysokie. Aby obstawić taki kupon wystarczy zaznaczyć żółty przycisk „wykorzystaj bonus”.

Po kliknięciu wyświetli się nam powiadomienie „użyj bonusu”, gdzie bukmacher poinformuje nas ile dokładnie mamy czasu na wykorzystanie takiego bonusu dzięki promocji LVBET. Gracze mają na to dokładnie 30 dni. Aby wykorzystać mnożnik należy kliknąć żółty przycisk „aktywuj” i to tyle. Wszystko gotowe.

Jeśli spełniliśmy wszystkie wymogi, które wskazywał wcześniej bukmacher, to na końcu kuponu pojawi się niebieski przycisk z napisem „zakład bonusowy”. Przy ostatecznym kursie zobaczymy informację „mnożnik:100.00”.

Jeśli mamy już 100% pewność, że to właśnie ten kupon, wystarczy kliknąć w przycisk zakład bonusowy. Gdy wszystko zostanie poprawnie wysłane na ekranie pojawią się wszystkie informacje związane z naszym kuponem, czyli numer kuponu, kurs całkowity, stawka, ilość zakładów, czy ewentualna wygrana.

Rejestracja LV BET + kod bonusowy

Na samym początku należy przejść do strony bukmachera, która znajduje się pod adresem www.lvbet.pl.

Kolejny kro, to znalezienie zakładki „zarejestruj się” i wejście w nią. Zostaniemy przeniesieni do formularza. Ważne jest to, aby wpisać odpowiedni kod promocyjny LVBET. We wskazanej rubryce wystarczy podać „VIPKOD” i zostaniemy zapisani do wszystkich wymienionych powyżej bonusów bukmacherskich.

Graj o 100 000 zł w Fantasy Lidze
+ 2090 zł w bonusach (w tym freebet) + gra bez podatku

 

Ale wróćmy do początku. Cała rejestracja podzielona jest na trzy części – podstawowe dane i wybór – szybka rejestracja, czy pełna rejestracja.
Szybki proces rejestracji trwa dosłownie minutę. Podajemy tam tylko nasze dane osobowe, czyli imię i nazwisko, z adresem i PESEL, a także oczywiście dane do logowania na koncie gracza.

Tutaj weryfikacja naszego konta trwa również maksymalnie kilka minut i po chwili można już obstawiać swoje pierwsze kupony. Trzeba jednak pamiętać, że nie mamy wtedy pełnego dostępu do konta i wszystkich atutów, które z niego płyną.

Chociażby przy szybkiej rejestracji gracze nie otrzymają freebetu w wysokości 20 złotych. Przysługuje im tylko tak naprawdę bonus od depozytu. Jeszcze większym minusem jest fakt, że nawet jeśli nowi typerzy uzbierają jakąkolwiek kwotę do wypłaty, to nie będzie to możliwe, zanim nie dokonają oni pełnej rejestracji. W przypadku szybkiego stworzenia konta limit na grę wynosi 5200 złotych.

Oczywiście to nie przepada – wystarczy uzupełnić resztę danych i dokonać pełnej rejestracji, aby cieszyć się ze wszystkich korzyści i promocji LVBET.

Jeśli chodzi o tą pełną rejestrację u bukmachera, to tak naprawdę nie jest ona wcale bardziej skomplikowana, niż ta szybka. Wystarczy podać tam swój numer rachunku bankowego, a także skan dokumentu tożsamości.

Wystarczy zrobić zdjęcie dowodu osobistego – zarówno z przodu, jak i z tyłu i gotowe. Pamiętajcie o tym, żeby zdjęcie było wyraźne i w kolorze, ponieważ w innym razie bukmacher może go nie przyjąć. Wtedy oczywiście skontaktuje się mailowo, że potrzebne jest lepszej jakości zdjęcie.

No i oczywiście nie zapomnijcie wpisać kodu „VIPKOD”, który uprawnia do wszystkich bonusów i promocji u bukmachera.

 

Jak szybko wpłacić pieniądze na zakłady online?

Przejdźmy może do ważnego aspektu, czyli płat depozytowych na konto gracza. Nie ma się czego obawiać – to również nie jest trudne. Wystarczy zalogować się na swoje konto i wejść w zakładkę „wpłata”. Następnie na górze wyświetlą się wszystkie możliwe metody wpłacania pieniędzy.

Należą do nich: Przelewy24, Paysafecard, Dotpay, Skrill, tPay.com, czy Paymenticon, ale również BLIK i płatność kartą VISA i Mastercard. Jeśli chodzi o najszybszą i najłatwiejszą opcję, to jest nią chyba wpłata za pomocą Przelewy24.

Przy pierwszej wpłacie będzie trzeba jeszcze potwierdzić swój numer konta, a także nazwę naszego banku. Następnie już wszystko będzie normalnie, czyli klasyczne dokonanie przelewu, aby móc dokończyć zlecenie wpłaty.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less
Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less
Freebet 20 zł
LVBET oferta na dziś
www.lvbet.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy Show Less

Oferta bukmacherska LVBET

Jak już mamy za sobą wpłaty, to czas na zakłady bukmacherskie. To ten moment, kiedy możemy zacząć obracać pieniędzmi otrzymanymi z promocji LVBET. Należy wybrać nasza ulubioną dyscyplinę, a następnie konkretne spotkanie, które nas interesuje.

Wystarczy kliknąć w interesujące nas zdarzenie, które zostanie dodane do naszego kuponu, który znajduje się po prawej stronie. Możemy postawić kupon SOLO z jednym zdarzeniem, lub kombi z kilkoma. Gdy wszystko, co chcemy postawić jest dodane do kuponu, wystarczy podać stawkę i go zatwierdzić.

Najtrudniejsze już za wami. Przyjrzyjmy się nieco bliżej wszystkim dostępnym promocjom bukmacherskim – również tym dla stałych graczy.

Wymień LV punkty na prawdziwe pieniądze

Program lojalnościowy, który oferuje LVBET jest jednym z ciekawszych na rynku. Dzięki niemu każdy z graczy ma szansę na otrzymanie dodatkowej gotówki na obstawianie. Wystarczy obstawiać kupony u tego bukmachera, aby zbierać punkty, które później można wymieniać na bonusy i freebety.

Za postawienie 25 złotych przysługuje typerom 1 punkt. I tak chociażby 100 punktów to równowartość 5 złotych.

Warto wspomnieć, że takie środki nie podlegają żadnym warunkom obrotu, jeśli punkty zostaną wymienione na prawdziwą kasę – od razu można ją wypłacać. Dobrym rozwiązaniem jest wpisanie naszego kodu promocyjnego LVBET, ponieważ dzięki niemu od razu każdy z typerów zostanie zapisany do tego programu lojalnościowego.

Graj o 100 000 zł w Fantasy Lidze
+ 2090 zł w bonusach (w tym freebet) + gra bez podatku

 

Bonusy okazjonalne na wybrane mecze

LVBET należy do grona bukmacherów słynących z ciekawych bonusów i promocji. Warto jest więc być na bieżąco ze wszystkimi akcjami – zarówno tymi stałymi, jak i tymczasowymi.

• Bezpieczny kupon 5+

Pierwszy z nich dotyczy kuponu z minimum pięcioma zdarzeniami. W przypadku, gdy jedno spotkanie okaże się błędnie wytypowane – bukmacher odda do 50 złotych.

Aby wziąć udział w promocji należy postawić zdarzenia z danego tygodnia, czyli od poniedziałku do niedzieli, za minimum 20 złotych. Dodatkowym atutem jest to, że z tej promocji można korzystać każdego tygodnia. Obrót wynosi trzykrotność otrzymaną stawką, po kursie minimalnym 1.75.

• Multikozak

Kolejny bonus jest przeznaczony dla graczy lubiących obstawić kilka spotkań na kuponie. Im więcej znajdzie się na nim zdarzeń, tym większy procent doliczony będzie do ewentualnej wygranej. Obstawiając cztery zdarzenia, typerzy mogą liczyć na +7.5%, przy 5 typach, to +10%, 6 daje 15%, 7 to +20%, a 8 typów to aż +25% do podstawowej kwoty.

Jedyne wymogi, które należy spełnić, aby wziąć udział w tej promocji LVBET, to zakład za minimum 10 złotych z kursem zdarzenia przynajmniej 3.0. Przy powodzeniu naszego kuponu wystarczy wysłać potem maila do bukmachera do poniedziałku – do godziny 15:00. Wtedy środki zostaną przyznane w formie bonusu i żeby go wypłacić trzeba dokonać trzykrotnego obrotu po kursie minimum 1.75.

• Gruby kupon

Dość prosta, ale zarazem pozwalająca na spory dodatkowy zysk promocja od tego bukmachera. Każdego dnia zostaje podany „Gruby kupon”, czyli typ dnia z podwyższonym kursem nawet do +20%. Aby takie zdarzenie znaleźć wystarczy wejść w zakładkę „promocje” i kliknąć w ofertę grubego kuponu.

• Dwie dychy na sporty wirtualne

Jeśli wykonacie obrót w jednym tygodniu za minimum 100 złotych po kursie co najmniej 1.50 na zakładach dotyczących sportów wirtualnych, to możecie liczyć na bonus w wysokości 20 złotych wraz z rozpoczęciem się nowego tygodnia. Taki bonus należy obrócić pięciokrotnie – oczywiście na sportach wirtualnych.

Pamiętajmy również o wielu promocjach tymczasowych, które dodawane są zwykle podczas ważnych wydarzeń sportowych, jak chociażby spotkania Ligi Mistrzów i Ligi Europy, polskiej reprezentacji, czy Ekstraklasy. Gdy czekają nas tego typu piłkarskie emocje, to zwykle czekają na nas również ciekawe promocje LVBET. Czasami są to chociażby zakłady na danego strzelca, liczbę bramek, czy bonus procentowy od wpłaty.

Warto jest śledzić stronę bukmachera, bo można na tym naprawdę sporo skorzystać. LVBET nie zapomina także o graczach typujących esport, którzy również mogą liczyć na wiele ciekawych bonusów i promocji – czy to zakłady bez ryzyka, czy freebety.

TOP 3 promocji na EURO 2024
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATĘ - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

• Tenis bez podatku

A teraz coś dla fanów tenisa ziemnego. Każdy, kto zdecyduje się obstawiać wyniki turniejów tenisowych może liczyć na +14% do wygranej. Wystarczy pobrać aplikację bukmachera na telefon i tam obstawiać zdarzenia tenisowe. Do każdego kuponu na tenis LVBET dolicza wspomniane 14% do całkowitej wygranej.

• Nocna liga NBA i NHL

W każdą środę typerzy interesujący się najlepszą ligą hokeja i koszykówki, czyli NHL i NBA mogą liczyć na ciekawe promocje. Każdego tygodnia TOP5 graczy, którzy zdobędą najwięcej punktów za wygrane (ale i przegrane) kupony – będzie nagradzanych.

Wystarczy typować w godzinach 24-6 za minimum dychę z kursem przynajmniej 1.50. Maksymalna kwota, którą gracze mogą otrzymać, to 300 złotych, a dla najlepszego typera z całego rankingu generalnego – aż 8000 złotych bonusu. Aby go wypłacić należy standardowo dokonać trzykrotnego obrotu po kursie przynajmniej 1.75.

 

Czy warto użyć kod promocyjny LVBET ?

Naszym zdaniem kod promocyjny LVBET przynosi naprawdę wiele korzyści każdemu, kto zdecyduje się założyć konto u tego bukmachera.

Dzięki wpisaniu go podczas rejestracji wszyscy typerzy otrzymają najwyższe możliwe promocje i bonusy, a także oferty specjalne, na które bez naszego kodu nie można liczyć. Jeśli chcecie wiedzieć, jak wypada LVBET na tle innych legalnych bukmacherów, to zajrzyjcie do naszych wszystkich opisów, a także tabelki z kodami promocyjnymi u tychże bukmacherów.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less
Darmowy zakład 100 zł
STS oferta na dziś
www.sts.pl
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska Show Less
Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less
Freebet 20 zł
LVBET oferta na dziś
www.lvbet.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy Show Less
777zł na start
Etoto oferta na dziś
www.etoto.pl
- 777zł na start
- Bardzo fajna aplikacja
- Bogata oferta na tenis, żużel i siatkówkę
- Dodatkowa Boosty na kursy
- 777zł na start
- Bardzo fajna aplikacja
- Bogata oferta na tenis, żużel i siatkówkę
- Dodatkowa Boosty na kursy Show Less
Freebet 50 zł
PZBUK oferta na dziś
www.pzbuk.pl
- 50 zł Freebet
- 200 zł w formie Cashback
- Mecze na żywo w PZBUK.TV
- Klub VIP dla stałych graczy
- 50 zł Freebet
- 200 zł w formie Cashback
- Mecze na żywo w PZBUK.TV
- Klub VIP dla stałych graczy Show Less
200% za wpłatę
Betfan oferta na dziś
www.betfan.pl
- 200% za wpłatę
- Promocje dnia dla stałych graczy
- Mecze na żywo w Betfan.TV
- Nieszablonowe zakłady bukmacherskie
- 200% za wpłatę
- Promocje dnia dla stałych graczy
- Mecze na żywo w Betfan.TV
- Nieszablonowe zakłady bukmacherskie Show Less
30 dni bez podatku
Forbet oferta na dziś
www.iforbet.pl
- 1050 zł zakład bez ryzyka
- 2000 zł od drugiego depozytu
- Obstawianie bez podatku przez 30 dni
- Specjalny pakiet 2000 zł na EURO
- 1050 zł zakład bez ryzyka
- 2000 zł od drugiego depozytu
- Obstawianie bez podatku przez 30 dni
- Specjalny pakiet 2000 zł na EURO Show Less
Freebet 10 zł
Fuksiarz oferta na dziś
www.fuksiarz.pl
- 10 zł Freebet za wgranie apki
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Mega Boost na kursy
- Loteria Fuksomania 100 000 zł
- 10 zł Freebet za wgranie apki
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Mega Boost na kursy
- Loteria Fuksomania 100 000 zł Show Less
Cashback 200 zł
Betclic oferta na dziś
www.betclic.pl
- Multi+ - wygrane o 120% wyższe
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Super kursy
- Mecze na żywo
- Multi+ - wygrane o 120% wyższe
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Super kursy
- Mecze na żywo Show Less
100% za wpłatę
Totolotek oferta na dzis
www.totolotek.pl
- 500 zł za wpłatę
- 66% więcej do Twojej wygranej
- Betclub to super Program Lojalnościowy
- Cashout i... ograniczasz ryzyko przegranej
- 500 zł za wpłatę
- 66% więcej do Twojej wygranej
- Betclub to super Program Lojalnościowy
- Cashout i... ograniczasz ryzyko przegranej Show Less

 

FAQ – najczęściej zadawane pytanie

Aby podsumować temat promocji LVBET warto wskazać najczęściej zadawane pytania graczy – oczywiście z odpowiedziami.

1. Jaki jest kod promocyjny u bukmachera LVBET?

Kod promocyjny to „VIPKOD”. Wystarczy go podać na początku rejestracji, aby móc cieszyć się dodatkowymi promocjami na start – a wśród nich – freebet 20 złotych, bonus od dwóch pierwszych wpłat do 1500 złotych i 50 złotych bonusu bez depozytu dla posiadaczy karnetów na mecze sponsorowanych przez bukmachera drużyn.

2. Gdzie mogę wpisać kod promocyjny?

Nasz kod należy wpisać podczas wypełniania formularza rejestracyjnego w rubryce „kod promocyjny”. Gdy wpiszecie VIPKOD, to możecie być pewni, że aktywuje się nasza specjalna promocja u tego bukmachera.

3. Czy jak wpisze ten kod, to otrzymam freebet?

Tak jest, każdemu, kto zarejestruje się z naszym kodem przysługuje bonus bez depozytu w wysokości 20 złotych.

4. Czy w LVBET można dostać bonus dla mieszkańców danej miejscowości?

Nie do końca dotyczy to stricte mieszkańców danego miasta. Chodzi bardziej o osoby, które posiadają karnety na spotkania danych drużyn, które sponsoruje LVBET. Na 50 złotych freebetu mogą liczyć kibice na stadionach klubów takich jak: Wisła Płock, Wisła Kraków, Piast Gliwice, Zagłębie Sosnowiec, Widzew Łódź, a także Arka Gdynia i Stal Mielec.

5. Czy istnieje możliwość zamknięcia kuponu przed jego zakończeniem?

Jak najbardziej – opcja cashout jest dostępna w LVBET. Zarówno zakłady SOLO i kombi, a także przedmeczowe i te na żywo wchodzą w promocję związaną z przedwczesnym zamknięciem kuponu.

Freebet 20 zł
LVBET oferta na dziś
www.lvbet.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy Show Less
LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
Promocja na EURO 2024!

NiespoZakład

Codziennie bonus 50zł!!!
Do tego 30 zł za rejestrację i 300zł darmowych zakładów!
close-link