Tylko u NAS! 600 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD I 30 ZŁ za REJESTRACJĘ ODBIERZ KOD

Bonus za założenie konta u bukmachera

Bonus za założenie konta u bukmachera

Obecnie każdy bukmacher oferuje bonus za założenie konta … W ostatnich dwóch latach konkurencja na rynku bukmacherskim zrobiła się naprawdę spora. W związku z tym firmy prześcigają się w ofercie promocyjnej, mającej na celu zachęcenie do założenia konta i obstawiania właśnie u nich.

Jednym ze sposobów przyciągnięcia graczy, jest oferowany na start, bonus za założenie konta u bukmachera. Jednak nie jest to jedyny magnes przyciągający typerów. O bonusach u buków, ich rodzajach oraz czy warto korzystać z bonusów, dowiecie się w dalszej części.

Rodzaje bonusów bukmacherskich

Wyróżniamy dwa podstawowe rodzaje bonusów bukmacherskich. Ze względu na odbiorcę, dzielimy je na bonusy za założenie konta u bukmachera, dla nowych graczy, czyli tzw. bonusy startowe oraz bonusy dla stałych graczy.

Te pierwsze, są najbogatsze, jeżeli chodzi o wartość pieniężną, jednak możemy wykorzystać je tylko raz, po założeniu konta u wybranego buka. Te drugie, choć o niższej wartości, pokazują się w ofercie bukmacherów cyklicznie, w różnej formie.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
1300 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

 1. Bonusy za założenie konta u bukmachera czyli pakiety startowe. W najbogatszej wersji nowi gracze mogą liczyć na trzy rodzaje bonusów w ramach wspomnianego pakietu:
 • freebet to darmowe pieniądze na zakłady, przyznawane tylko za to, że gracz dokona rejestracji u wybranego bukmachera. Zwykle ich wartość wynosi od 15 do 35 złotych. Nie jest wymagana żadna wpłata ze strony gracza rejestrującego konto.
 • bonusy depozytowe, czyli takie, w których bukmacher nowy typerom oferuje podwojenie pierwszej wpłaty do określonej wysokości około 1000-1200 złotych. Oznacza to, że jeżeli dokonamy pierwszej wpłaty 1000 złotych na konto, otrzymamy od buka drugie tyle i możemy grać dysponując pulą 2000 złotych.
 • zakład bez ryzyka to kolejna forma bonusu startowego. Polega na umożliwieniu zagrania zakładu, w którym w razie błędnego typu otrzymujemy zwrot stawki zwykle do wysokości 100 złotych, choć np. w Betclic możemy liczyć aż na 500 złotych w tej formie.

Bonus za konto u bukmachera

Z grona legalnych firm działających w Polsce, tylko kilku oferuje wszystkie trzy rodzaje bonusów za założenie konta u bukmachera w ramach pakietu na start. U pozostałych możemy liczyć na jedną lub dwie z przedstawionych propozycji.

2. Bonusy dla stałych graczy- typerzy, którzy już zarejestrowali swoje konta i są stałymi klientami firm bukmacherskich, również mogą liczyć na sporo promocji. Do najważniejszych zaliczamy:

 • programy lojalnościowe, których idea polega na przyznawaniu przez bukmachera punktów za aktywność na koncie, które po zgromadzeniu odpowiedniej ich ilości możemy wymieniać na darmowe zakłady lub inne nagrody.
 • freebety, czyli darmowe zakłady, które jednak w odróżnieniu od frebetu w pakiecie startowym nie jest całkowicie darmowy, wymaga bowiem aktywności na koncie gracza. Przykładem freebetu dla stałych graczy jest na przykład promocja, gdzie po zagraniu kilku kuponów za określoną kwotę, jeżeli są nietrafione, dostajemy darmowy zakład za ustaloną sumę.
 • bonusy okolicznościowe, oferowane zwykle przy okazji dużych wydarzeń sportowych.
 • bonusy typu happy hours, gdzie przy postawieniu kuponu akumulowanego, możemy liczyć na procentowy dodatek do wygranej, bądź wygraną bez podatku.

Zakłady bukmacherskie, bonus na start

Początkujących typerów z pewnością zainteresują w pierwszej kolejności firmy, które proponują bonus za założenie konta u bukmachera w formie darmowych środków na grę. Szukanie takiego bukmachera, to rozsądna decyzja. W zamian za rejestrację konta otrzymujemy pieniądze na grę.

Nie musimy więc ryzykować własnych środków, aby przekonać się jak działa bukmacher, czy jego oferta nam odpowiada itp. Warto skorzystać z takiej oferty, zwłaszcza że nic nas to nie kosztuje, a zyskujemy sporo. Poniżej lista gdzie znajdziemy najlepszy bonus za założenia konta u bukmachera.

 1. Fortuna – frebeet 20 zł w formie punków Fortuna Klub Plus
 2. STS – Darmowy zakład za rejestrację konta
 3. Superbet – 1300 zł darmowy zakład
 4. Betfan – 600 zł do wykorzystania na zakłady
 5. LVBET – 20 zł bonus za założenie konta u bukmachera

Jak już wspomniano przed wykorzystaniem bonusu, warto sprawdzić jakie warunki obrotu zastrzegł sobie bukmacher. Co prawda w wypadku freebetu na start i tak nie ryzykujemy własnych środków, jednak warto wiedzieć, kiedy będziemy mogli przenieść środki z wygranych z konta bonusowego na depozytowe.

1.
Fortuna

💰 Darmowy zakład 600 zł, Freebet 20 zł!

Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.

2.
Superbet

Tydzień bez ryzyka, 3754 zł w bonusach

Dynamicznie rozwijający się bukmacher w Polsce. Rejestracja w Superbet to bonusy na ponad 3700 zł na start. Do tego mecze na żywo i super aplikacja.

3.
Etoto

Bonus 200% za wpłatę

Średniej klasy bukmacher z fajną promocją powitalną. Lecz słabe kursy bukmacherskie oraz aplikacja do zawierania zakładów skutecznie odstraszają tłumy graczy 😉

4.
STS

100 zł darmowy zakład i 1500 zł za wpłatę!

Największy legalny bukmacher w Polsce. Na start dostajemy zakład bez ryzyka oraz bonus do 1500 zł za wpłaty. Szeroka oferta kursów, najlepsza aplikacja bukmacherska oraz liczne promocje.

5.
LVBET

3333 zł na start + 20 zł bez depozytu

Dynamicznie rozwijający się polski bukmacher. Bardzo fajna oferta bukmacherska, liczne cykliczne promocje na ważne wydarzenia sportowe. Solidna apk do obstawiania no i wysokie kursy na zakłady.

6.
Betfan

1000 zł za wpłatę, 600 zł darmowy zakład

Nowy bukmacher ale ze świetną ofertą dla każdego gracza. Do tego darmowy zakład 600 zł oraz 1000 zł za drugą wpłatę i nic tylko obstawiać.

7.
Forbet

Zgarnij 3100 zł na start!

Prosta strona, prosta oferta powitalna, mnóstwo promocji dla graczy posiadających konta, fajna aplikacja bukmacherska no i wysoki kursy! Tym podbił rynek Forbet w Polsce.

8.
Noblebet

2500 zł wpłatę i gra bez podatku

Nowy bukmacher online. Całkiem przyjemna strona do obstawiania meczów, fajna promocja i bogata oferta sportów wirtualnych no i rejestracja bez dowodu!

9.
Fuksiarz

Prawdziwy 500zł CASHBACK na start!

Nowy polski bukmacher który nie chce rywalizować na bonusy z innymi a produktem. Brzmi ciekawie i faktycznie tak jest. Dobre kursy, ciekawe rozwiązania i bogata oferta na dziś zakładów bukmacherskich.

10.
PZBUK

Prosty, szybki darmowy zakład

Sam darmowy zakład nie wystarczy by zostać średnim bukmacherem. Starają się i poprawiają jak mogą (póki co kursy są coraz lepsze), ale aplikacja oraz wygląd strony odstraszają wielu graczy.

11.
Totolotek

Na start do 500 zł!

Synonimem zakładów bukmacherskich od zawsze był Totolotek, lecz teraz to tylko solidny niczym nie wyróżniający się bukmacher - no może poza prostym bonusem od wpłaty do 500 zł na start.

12.
Betclic

Bonus Cashback 200 zł

Dobrze dopracowana oferta, wysokie kursy bukmacherskie, niezła aplikacja do zawierania zakładów. Tylko oferta promocyjna na start niezbyt atrakcyjna. Ale konto warto tam posiadać.

Warte uwagi ...