Tylko u NAS! 600 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/fortuna/

Bonus za założenie konta u bukmachera

Bonus za założenie konta u bukmachera

Obecnie każdy bukmacher oferuje bonus za założenie konta … W ostatnich dwóch latach konkurencja na rynku bukmacherskim zrobiła się naprawdę spora. W związku z tym firmy prześcigają się w ofercie promocyjnej, mającej na celu zachęcenie do założenia konta i obstawiania właśnie u nich.

Jednym ze sposobów przyciągnięcia graczy, jest oferowany na start, bonus za założenie konta u bukmachera. Jednak nie jest to jedyny magnes przyciągający typerów. O bonusach u buków, ich rodzajach oraz czy warto korzystać z bonusów, dowiecie się w dalszej części.

Rodzaje bonusów bukmacherskich

Wyróżniamy dwa podstawowe rodzaje bonusów bukmacherskich. Ze względu na odbiorcę, dzielimy je na bonusy za założenie konta u bukmachera, dla nowych graczy, czyli tzw. bonusy startowe oraz bonusy dla stałych graczy.

Te pierwsze, są najbogatsze, jeżeli chodzi o wartość pieniężną, jednak możemy wykorzystać je tylko raz, po założeniu konta u wybranego buka. Te drugie, choć o niższej wartości, pokazują się w ofercie bukmacherów cyklicznie, w różnej formie.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 3 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

 1. Bonusy za założenie konta u bukmachera czyli pakiety startowe. W najbogatszej wersji nowi gracze mogą liczyć na trzy rodzaje bonusów w ramach wspomnianego pakietu:
 • freebet to darmowe pieniądze na zakłady, przyznawane tylko za to, że gracz dokona rejestracji u wybranego bukmachera. Zwykle ich wartość wynosi od 15 do 35 złotych. Nie jest wymagana żadna wpłata ze strony gracza rejestrującego konto.
 • bonusy depozytowe, czyli takie, w których bukmacher nowy typerom oferuje podwojenie pierwszej wpłaty do określonej wysokości około 1000-1200 złotych. Oznacza to, że jeżeli dokonamy pierwszej wpłaty 1000 złotych na konto, otrzymamy od buka drugie tyle i możemy grać dysponując pulą 2000 złotych.
 • zakład bez ryzyka to kolejna forma bonusu startowego. Polega na umożliwieniu zagrania zakładu, w którym w razie błędnego typu otrzymujemy zwrot stawki zwykle do wysokości 100 złotych, choć np. w Betclic możemy liczyć aż na 500 złotych w tej formie.

Bonus za konto u bukmachera

Z grona legalnych firm działających w Polsce, tylko kilku oferuje wszystkie trzy rodzaje bonusów za założenie konta u bukmachera w ramach pakietu na start. U pozostałych możemy liczyć na jedną lub dwie z przedstawionych propozycji.

2. Bonusy dla stałych graczy- typerzy, którzy już zarejestrowali swoje konta i są stałymi klientami firm bukmacherskich, również mogą liczyć na sporo promocji. Do najważniejszych zaliczamy:

 • programy lojalnościowe, których idea polega na przyznawaniu przez bukmachera punktów za aktywność na koncie, które po zgromadzeniu odpowiedniej ich ilości możemy wymieniać na darmowe zakłady lub inne nagrody.
 • freebety, czyli darmowe zakłady, które jednak w odróżnieniu od frebetu w pakiecie startowym nie jest całkowicie darmowy, wymaga bowiem aktywności na koncie gracza. Przykładem freebetu dla stałych graczy jest na przykład promocja, gdzie po zagraniu kilku kuponów za określoną kwotę, jeżeli są nietrafione, dostajemy darmowy zakład za ustaloną sumę.
 • bonusy okolicznościowe, oferowane zwykle przy okazji dużych wydarzeń sportowych.
 • bonusy typu happy hours, gdzie przy postawieniu kuponu akumulowanego, możemy liczyć na procentowy dodatek do wygranej, bądź wygraną bez podatku.
Bonus za założenie konta u bukmachera 1

Ranking bonusów bukmacherskich

Jak już wspomnieliśmy, jedne z firm proponują lepsze bonusy, inni mają ofertę nieco uboższą. Przy ocenie bonusu za założenie konta u bukmachera, koniecznie należy zwrócić uwagę na warunki wykorzystania bonusu, jakie zastrzega sobie bukmacher.

Bonusy na start

www.Fortuna.pl

Niewątpliwie jeden z najlepszych pakietów dla nowych klientów przygotowała firma Fortuna. Zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod lupę warunki spożytkowania bonusu. W ofercie za założenie konta otrzymujemy:

 • freebet w wysokości 20 złotych z najlepszymi na rynku warunkami obrotu. Wystarczy pieniądze raz postawić bez określonego pułapu minimalnego kursu.
 • bonus 100 procent od pierwszego depozytu do wysokości 2000 złotych
 • zakład bez ryzyka do wysokości 210 złotych

Warto zaznaczyć, że w Fortunie otrzymamy również najlepsze warunki obrotu bonusem na rynku.

www.STS.pl

U największego krajowego bukmachera, nowi klienci mogą otrzymać

 • 29 złotych jako freebet za rejestrację konta
 • zakład bez ryzyka za 35 złotych
 • bonus od pierwszego depozytu 100% do 1200 złotych
 • bonus na sporty wirtualne – 20 złotych
 • bonus na esport – 25 złotych

Warunki obrotu nieco trudniejsze niż u największego konkurenta, czyli Fortuny, stąd też miejsce STS– u na drugim miejscu podium.

www.LVBET.pl

Firma, która przebojem wdarła się na rynek polskich zakładów bukmacherskich zwłaszcza w obszarze gry online, oferuje na start klientom:

 • freebet za rejestrację 20 złotych bez depozytu na start
 • bonusy od wpłaty w ramach pakietu powitalnego do 1500 złotych
 • freebet w wysokości 20 złotych na sporty wirtualne

 

Bonusy dla stałych graczy

Podobnie jak w przypadku oferty startowej, liderem pozostaje Fortuna.

www.Fortuna.pl

Firma stara się dbać o stałych graczy, cyklicznie przygotowując dla nich ciekawą ofertę. Aktualnie u tego bukmachera możemy liczyć na takie promocje jak

 • Happy Hours 14% do wygranych w dni meczowe
 • Ekspert+ czyli bonus 30 tys. zł do podziału w zakładach na wybrane mecze.
 • AKO bonusy 50% do wygranych kuponów akumulowanych
 • Mistrzostwa Typerów, w których do zdobycia są punkty do programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus, za które później możemy zawierać zakłady
 • Przyprowadź kumpla: 100 zł dla gracza, którego znajomy zarejestruje konto w Fortunie

www.STS.pl

STS nie pozostaje w tyle i również mocno dba o stałych klientów, oferują naprawdę bogatą ofertę .

 • zaproś kumpla – 50 złotych za przyprowadzenie kumpla, który zarejestruje konto gracza.
 • klub STS – co miesiąc do 135 000 złotych do podziału w puli.
 • promocje i bonusy związana z bieżącymi wydarzeniami sportowymi w tym na zakłady wirtualne sporty oraz Bet Games

www.Totolotek.pl

Znana polska firma, która po zmianie właściciela, nadrabia stracony nieco dystans do czołówki. W ofercie dla stałych klientów ciekawa oferta, gdzie w bonusie King Size na kupon ako możemy otrzymać aż 66 procent bonusu do wygranej.

 • Bonus KingSize to aż +66% dodatku do wygranej w kuponach akumulowanych
 • Bet Club, rozbudowany program lojalnościowy, z freebetami i nagrodami.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 3 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Zakłady bukmacherskie, bonus na start

Początkujących typerów z pewnością zainteresują w pierwszej kolejności firmy, które proponują bonus za założenie konta u bukmachera w formie darmowych środków na grę. Szukanie takiego bukmachera, to rozsądna decyzja. W zamian za rejestrację konta otrzymujemy pieniądze na grę.

Nie musimy więc ryzykować własnych środków, aby przekonać się jak działa bukmacher, czy jego oferta nam odpowiada itp. Warto skorzystać z takiej oferty, zwłaszcza że nic nas to nie kosztuje, a zyskujemy sporo. Poniżej lista gdzie znajdziemy bonus za założenia konta u bukmachera.

 1. Fortuna – frebeet 20 złotych w formie punków Fortuna Klub Plus
 2. STS – 25 złotych za rejestrację konta
 3. Totolotek – 25 złotych bez depozytu
 4. PZBUK – 600 punków gracza do wykorzystania na zakłady
 5. LVBET – 20 złotych na start

Jak już wspomniano przed wykorzystaniem bonusu, warto sprawdzić jakie warunki obrotu zastrzegł sobie bukmacher. Co prawda w wypadku freebetu na start i tak nie ryzykujemy własnych środków, jednak warto wiedzieć, kiedy będziemy mogli przenieść środki z wygranych z konta bonusowego na depozytowe.

1.
Fortuna

💰 Darmowy zakład 600 zł, Freebet 20 zł! 2100 zł za wpłatę

Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu i za wpłatę do 2100 zł) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.

2.
Superbet

Tydzień bez ryzyka, 1300 zł w bonusach

Dynamicznie rozwijający się bukmacher w Polsce. Rejestracja w Superbet to bonusy na ponad 1500 zł na start. Do tego mecze na żywo i super aplikacja.

3.
STS

100 zł darmowy zakład i 1500 zł za wpłatę!

Największy legalny bukmacher w Polsce. Na start dostajemy zakład bez ryzyka oraz bonus do 1500 zł za wpłaty. Szeroka oferta kursów, najlepsza aplikacja bukmacherska oraz liczne promocje.

4.
LVBET

3333 zł na start + 20 zł bez depozytu

Dynamicznie rozwijający się polski bukmacher. Bardzo fajna oferta bukmacherska, liczne cykliczne promocje na ważne wydarzenia sportowe. Solidna apk do obstawiania no i wysokie kursy na zakłady.

5.
Betfan

1000 zł za wpłatę, 600 zł darmowy zakład

Nowy bukmacher ale ze świetną ofertą dla każdego gracza. Do tego darmowy zakład 600 zł oraz 1000 zł za drugą wpłatę i nic tylko obstawiać.

6.
Forbet

Zgarnij 2300 zł na start!

Prosta strona, prosta oferta powitalna, mnóstwo promocji dla graczy posiadających konta, fajna aplikacja bukmacherska no i wysoki kursy! Tym podbił rynek Forbet w Polsce.

7.
Etoto

Bonus 200% za wpłatę

Średniej klasy bukmacher z fajną promocją powitalną. Lecz słabe kursy bukmacherskie oraz aplikacja do zawierania zakładów skutecznie odstraszają tłumy graczy 😉

8.
Noblebet

2500 zł wpłatę i gra bez podatku

Nowy bukmacher online. Całkiem przyjemna strona do obstawiania meczów, fajna promocja i bogata oferta sportów wirtualnych no i rejestracja bez dowodu!

9.
Fuksiarz

Prawdziwy 500zł CASHBACK na start!

Nowy polski bukmacher który nie chce rywalizować na bonusy z innymi a produktem. Brzmi ciekawie i faktycznie tak jest. Dobre kursy, ciekawe rozwiązania i bogata oferta na dziś zakładów bukmacherskich.

10.
PZBUK

Prosty, szybki darmowy zakład

Sam darmowy zakład nie wystarczy by zostać średnim bukmacherem. Starają się i poprawiają jak mogą (póki co kursy są coraz lepsze), ale aplikacja oraz wygląd strony odstraszają wielu graczy.

11.
Totolotek

Na start do 500 zł!

Synonimem zakładów bukmacherskich od zawsze był Totolotek, lecz teraz to tylko solidny niczym nie wyróżniający się bukmacher - no może poza prostym bonusem od wpłaty do 500 zł na start.

12.
Betclic

Bonus Cashback 200 zł

Dobrze dopracowana oferta, wysokie kursy bukmacherskie, niezła aplikacja do zawierania zakładów. Tylko oferta promocyjna na start niezbyt atrakcyjna. Ale konto warto tam posiadać.

Warte uwagi ...