Kod promocyjny Totolotek 2024

Kod promocyjny Totolotek

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Totolotek to jeden z tych bukmacherów, który jest na naszym rynku od bardzo dawna. Zbudował on sobie świetną pozycję, a przez wszystkie lata działalności ciągle się rozwija. Jak na ten moment wygląda oferta startowa i bonus powitalny?

Dzięki promocjom Totolotka nowi gracze mogą liczyć nawet na 569 złotych bonusów na start. Jeśli chodzi o specjalny kod promocyjny Totolotek, który aktywuje wszystkie promocje, to praktycznie tylko u tego bukmachera nie wpisujemy go podczas wypełniania formularza rejestracyjnego, tylko po założeniu konta.

Kod promocyjny Totolotek 2023

Rodzaj bonusu Bonus Totolotek
Kod bonusowy Totolotek VIPKOD
Bonus od pierwszej wpłaty 100% wpłaty do nawet 500 złotych
Za samą rejestrację Freebet 20 złotych
KingSize Do +66% ewentualnej wygranej
Bonus mobile 49 złotych
Cashout Możliwość przedwczesnego zamknięcia kuponu
Bet Club Nawet do +50% w punktach
Minimalna wpłata 1 zł

 

Jak już wspomnieliśmy w Totolotku nie wpisujemy specjalnego kodu uprawniającego do dodatkowych promocji podczas procesu rejestracji. Należy zarejestrować się za pośrednictwem naszej strony i przejść przez wypełnienie formularza.

Dopiero wtedy, w zakładce „wpłata”, a także po znalezieniu rubryki „bonus card” mamy możliwość wpisania unikalnego kodu promocyjnego Totolotek. Dzięki niemu każdy z nowych typerów może liczyć na dodatkowy freebet w wysokości 25 złotych.

Jakie korzyści płyną z kodem w Totolotku?

Główną zaletą jest oczywiście aktywacja ekskluzywnej oferty u tego bukmachera. Na start każdy z graczy może liczyć na jeszcze wyższą ofertę niż w przypadku standardowych bonusów powitalnych.

Poniżej postaramy się w pełni opisać wszystkie bonusy i promocje, które oferuje Totolotek zarówno dla stałych graczy, jak i oczywiście świeżo zarejestrowanych. Najwyższe kwoty dostępne są tylko z naszym specjalnym kodem promocyjnym. Właśnie dlatego warto skorzystać z rejestracji przy pomocy naszej strony.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Jak tego dokonać?

• Wejdź na stronę Totolotka
• Przejdź proces pełnej rejestracji konta gracza
• Znajdź zakładkę „Wpłata”
• W rubrykę z kodem promocyjnym wpisz kod VIPKOD

Bonus powitalny w Totolotku

Czas skupić się na samych promocjach, które możemy otrzymać dzięki wykorzystaniu kodu promocyjnego Totolotek. Lista jest naprawdę okazała. Na początek swojej drogi z obstawianiem meczów, każdy z typerów może otrzymać 100% od pierwszej wpłaty do 500 złotych, do 49 złotych od pierwszej wpłaty w aplikacji mobilnej, a także 20 złotych bonusu bez depozytu.

W dalszej części artykułu przejdziemy do poszczególnych promocji, ale również opiszemy proces rejestracji, czy płatności. Tak naprawdę wszystko na temat Totolotka znajdziecie poniżej.

Jakie bonusy aktywuje kod promocyjny?

• Bonus od pierwszego depozytu do 500 złotych
• Freebet w wysokości 25 złotych
• Bonus w aplikacji mobilnej do 49 złotych
• Nawet +66% do ewentualnej wygranej na kupony AKO

Jak obrócić bonus w Totolotku?

Rodzaj oferty Opis bonusu
Kod promocyjny Totolotek VIPKOD
Bonus od pierwszej wpłaty do 500 złotych Trzykrotny obrót bonusem i depozytem, z co najmniej trzema zdarzeniami i kursem każdego 1.35
Freebet 25 złotych Dwukrotny obrót po kursie całego kuponu minimum 2.0
Bonus w aplikacji do 49 złotych Trzykrotny obrót bonusem i depozytem po kursie całego zakładu przynajmniej 1.90
Czas na obrót 30 dni

Gdy spojrzymy na proces rejestracyjny, to nie ma w nim nic trudnego. Wypełnienie formularza i założenie pełnego, zweryfikowanego konta zajęło nam niecały kwadrans, co jak na polskie warunki bukmacherskie, to naprawdę bardzo dobry rezultat.

Najwięcej czasu z tych 15 minut zajmuje oczekiwanie na sprawdzenie naszego konta, czyli weryfikacje danych przez bukmachera. W tym czasie musi on sprawdzić, czy nasze dokumenty zgadzają się z tym co podaliśmy w formularzu, a także czy mamy ukończone 18 lat.

 

Z kodem promocyjnym czekają większe i dodatkowe bonusy startowe
• W 100% pewne i sprawdzone bonusy
• Najlepsze oferty dla nowych typerów

Maksymalny bonus powitalny w Totolotku

Nasz specjalny kod promocyjny Totolotek pozwala na aktywację specjalnej oferty powitalnej dla nowych graczy. Właśnie dzięki wejściu na stronę bukmachera i podaniu tego kodu każdy z typerów może liczyć na skrojoną ofertę tylko pod posiadaczy kodu – a co za tym idzie, najwyższe bonusy w Totolotku.

Żeby ten maksymalny bonus otrzymać, to trzeba pamiętać, że potrzebna jest pełna rejestracja konta, a następnie uzupełnienie specjalnej rubryki „kod promocyjny” w zakładce „wpłata”.

Pamiętajcie, że u tego bukmachera nie wpisujemy kodu podczas wypełniania formularza, tylko wtedy, gdy mamy już zweryfikowane konto gracza.

Czego możemy się spodziewać po aktywowanym bonusie?

A no właśnie – można otrzymać nawet 500 złotych od pierwszej wpłaty, freebet 20 złotych, a także do 49 złotych za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Poza tym będziecie zapisani do wszystkich przyszłych bonusów i promocji, które stworzy Totolotek dla wszystkich tych, którzy zarejestrowali się z naszym kodem. Co to będzie, to tak naprawdę zdradzić nie możemy.

Wszystko będzie tworzone na bieżąco, ale jesteśmy pewni, że bukmacher stworzy naprawdę ciekawe promocje bukmacherskie w tym roku, od podwyższonych kursów, przez freebety do zakładów bez ryzyka.

• Bonus od depozytu do 500 złotych

Flagową wręcz promocją Totolotka jest powitalny bonus 100% od pierwszego depozytu nawet do 500 złotych. Oznacza to, że przy wpłacie danej kwoty, otrzymacie dokładnie tą samą sumę pieniędzy w formie bonusu. Należy jednak pamiętać, że minimalny depozyt, który uprawnia do skorzystania z promocji wynosi 20 złotych.

To samo tyczy się oczywiście kwot wyższych. Przy wpłacie powyżej 500 złotych, na konto bonusowe zostanie przelana maksymalna możliwa kwota, czyli właśnie te 500. A co z obrotem otrzymanymi środkami? Co prawda nie są one najłatwiejsze, ale też suma jest naprawdę okazała. Nie oznacza to, że obrót jest niemożliwy. Wystarczy dokonać trzykrotnego obrotu bonusem oraz depozytem, z minimum trzema zdarzeniami oraz kursem każdego z nich przynajmniej 1.35.

100% za wpłatę
Totolotek oferta na dzis
www.totolotek.pl
- 500 zł za wpłatę
- 66% więcej do Twojej wygranej
- Betclub to super Program Lojalnościowy
- Cashout i... ograniczasz ryzyko przegranej
- 500 zł za wpłatę
- 66% więcej do Twojej wygranej
- Betclub to super Program Lojalnościowy
- Cashout i... ograniczasz ryzyko przegranej Show Less

• Bonus mobile

Ciekawa promocja czeka również na wszystkich tych, którzy postanowią pobrać aplikację mobilną bukmachera. Na początek dodajmy, że Totolotek jest jedyną firmą, która zdecydowała się wprowadzić stały bonus za założenie aplikacji bukmacherskiej.

W niej także nagradzany jest pierwszy depozyt, a co najważniejsze, to ta promocja łączy się z bonusem bez depozytu na stronie bukmachera. W aplikacji możemy liczyć na 100% wpłaty w bonusie do 49 złotych.

Tutaj również minimalna kwota uprawniająca do skorzystania z bonusu wynosi 20 złotych. Jeżeli chodzi o warunki dotyczące obrotu, to są one takie same, jak w przypadku pierwszego opisanego bonusu, czyli trzykrotność bonusem i depozytem, po kursie całkowitym przynajmniej 1.90.

• Jak otrzymać darmowy bonus bez depozytu w Totolotku?

Kolejną ciekawą promocją Totolotka jest freebet, który jest najbardziej poszukiwanym bonusem przez nowych graczy. Wszystko dlatego, że są to darmowe środki na grę, dzięki czemu na początku swojej drogi z bukmacherką nie trzeba inwestować swoich funduszy, a można skorzystać z takiego freebetu.

W Totolotku z naszym specjalnym kodem wynosi on nie 20, a 25 złotych. Wystarczy założyć pełne konto z weryfikacją danych, a także wpisać w odpowiednim miejscu kod VIPKOD. Dzięki niemu każdy z graczy może liczyć na wyższy o 5 złotych freebet. Takim bonusem należy obrócić dwukrotnie, po kursie całego kuponu minimum 2.0.

Kod promocyjny Totolotek 2024

• Bonus KingSize

Bukmacher przygotował również coś specjalnego dla swoich stałych typerów, którzy lubią zaszaleć i postawić tak zwaną taśmę. Tak naprawdę, im więcej zdarzeń na kuponie, tym dodatkowy procent do ewentualnej wygranej będzie jeszcze wyższy, nawet do +66%.

Jak to wygląda przy poszczególnej ilości typów na kuponie? Żeby w ogóle wziąć udział w tej promocji Totolotka należy postawić minimum pięć zdarzeń po kursie chociażby 1.21. Wtedy do kuponu zostanie doliczane +5%.

Jeśli chcemy otrzymać maksimum, czyli +66%, to na kuponie musiałoby się znaleźć 30 typów.

• Lucky loser

Jednym z tymczasowych bonusów jest „lucky loser”, czyli szczęśliwy przegrany. W tego typu promocji chodzi o postawienie zakładu za kwotę wskazaną przez bukmachera na odpowiednie zdarzenia. Jeśli kupon wejdzie, to oczywiście wygrana trafi na nasze konto.

W przypadku przegranej, typerzy mogą liczyć na specjalne cashbacki na konto bonusowe. Dlatego podczas tej promocji żaden kupon tak naprawdę nie przegrywa.

Jak odebrać bonus powitalny? Krok po kroku

Co spowoduje, że możecie otrzymać ekskluzywny bonus w Totolotku? Przede wszystkim należy zapisać się za pośrednictwem naszego linku. Bez tego niestety nie będzie on aktywny, nawet po wpisaniu odpowiedniego kodu.

Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ strona wyłapie tak zwane pliki cookie, które wskażą, że to właśnie z naszej strony zostaliście przekierowani i należy się wam specjalny, unikatowy bonus powitalny.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Rejestracja konta gracza

Gdy wszystkie sprawy dotyczące promocji, bonusów i naszego kodu promocyjnego Totolotek mamy już za sobą, czas przejść do tak naprawdę najważniejszej części, czyli rejestracji konta u bukmachera. Wypełnienie formularza jest naprawdę proste i intuicyjne – wystarcz podawać takie dane, które potrzebuje bukmacher, aby nas zweryfikować.

Na samym początku można skorzystać ze skróconej rejestracji, dzięki czemu formularz składać się będzie tylko z jednej strony, na której nie musimy podawać ani numeru rachunku bankowego, ani wrzucać zdjęć naszego dokumentu tożsamości.

W tym punkcie wystarcz, że wskażemy nasze dane do logowania (mail ze stworzonym przez siebie hasłem), a także imię i nazwisko, PESEL, adres, numer telefonu i kraj pochodzenia. W rubryce z bonusem należy wybrać „bonus zakładów sportowych”.

To, na czym najbardziej powinniśmy się skupić dotyczy naszych danych osobowych. To na ich podstawie bukmacher będzie weryfikował nasze konto, dlatego wszystkie obowiązkowe pola (z gwiazdką) należy skrupulatnie i bezbłędnie wypełnić.

• Poufność danych

Tym, co może martwić nowych użytkowników zakładów bukmacherskich jest poufność danych, czyli fakt, czy podane przez nas dość szczegółowe dane nie trafią w nieodpowiednie ręce. Ich poufność zapewnia nam licencjonowany certyfikat SSL, co oczywiście będzie podane na stronie bukmachera.

Każda z firm na mocy znowelizowanej Ustawy Hazardowej z 2017 roku musi spełnić szereg norm, bez których ich legalne funkcjonowanie byłoby niemożliwe. I tak, na stronie Totolotka znajdziemy szereg ustaw, które spełnia ten bukmacher, aby każdy z graczy mógł czuć się bezpiecznie.

Zapewnia on, że dane są chronione na mocy takich ustaw, jak: ustawa o ochronie danych osobowych z sierpnia 1997 roku, ustawa o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu z listopada 2000 roku, a także ustawa o świadczeniu usług droga elektroniczną z lipca 2002 roku, czy ustawa o grach hazardowych z listopada 2009 roku.

Dzięki odpowiednim szyfrom i zabezpieczeniom nasze dane są w 100% bezpieczne i nie ma szans, żeby zostały wykradzione ze strony bukmachera.

TOP 3 promocji na EURO 2024
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATĘ - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

• Regulamin i Polityka prywatności

Ostatnia część tak zwanej „papierkowej roboty” dotyczy zaznaczenia kilku krzyżyków w polach z regulaminem i polityką prywatności. W tym miejscu należy potwierdzić to, że mamy ukończone 18 lat, a także zgodzić się na przetwarzanie danych osobowych oraz to, że zapoznaliśmy się z regulaminem i polityka prywatności bukmachera. Bez wyrażenia zgody na wszystkie te dokumenty nie będziemy w stanie założyć konta.

Jeśli wszystko zostanie zatwierdzone, to już coraz bliżej do obstawiania i korzystania z promocji Totolotka.

Jeśli chodzi o regulamin w Totolotku, to oczywiście musiał on zostać zaakceptowany przez Ministerstwo Finansów – a stało się to dokładnie 20 czerwca 2013 roku. Musiały zostać tam określone wszelkie informacje na temat obstawiania, wysokości wygranych, limitów, odpowiedzialnej gry, wypłat, czy chociażby reklamacji i bonusów. Tak naprawdę wszystko, co związane jest z zakładami bukmacherskimi.

Na samym końcu formularza pozostają jeszcze dwie kratki, które dobrowolnie zaznaczamy. Dotyczą one kwestii wysyłania ofert marketingowych przez bukmachera, a także maili na temat nadchodzących promocji i bonusów.

Naszym zdaniem warto jest zgodzić się również na nie, ponieważ nie przegapimy wtedy najlepszych okazji na jeszcze wyższe wygrane. Kilka maili od Totolotka raczej nie zaśmieci naszej skrzynki, a może pomóc w jeszcze efektywniejszym typowaniu.

 

• Rejestracja Totolotka

Gdy formularz został w pełni wypełniony i wysłany, to należy spodziewać się wiadomości z linkiem aktywacyjnym na naszej skrzynce mailowej. Wystarczy wejść w nadesłany link, aby zostać przeniesionym na stronę. Będzie to oznaczało aktywację konta gracza.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Od momentu otrzymania kolejnego, potwierdzającego maila z poprawną aktywacją, można tak naprawdę zaczynać obstawianie, ponieważ mamy już dostęp do zalogowania się na nasze nowe konto gracza. Po takiej aktywacji i wpisaniu kodu promocyjnego Totolotek będą czekały wszystkie wyżej wymienione promocje.

Należy jednak pamiętać, że jest to skrócony proces rejestracji i nasze konto będzie widniało jako tymczasowe. Żeby móc skorzystać ze wszystkim promocji, a w szczególności z freebetu 25 złotych, należy dokonać pełnej rejestracji konta u bukmachera.

• Pełna rejestracja z bonusem

No to przejdźmy do dokończenia jakże ważnej rejestracji konta. Żeby jej dokonać trzeba oczywiście zalogować się na swoje konto typera i przejść do zakładki „Menu”, gdzie znajdziemy sekcję „moje konto”. W tym miejscu wystarczy podać nasze brakujące dane.

Są to: numer rachunku bankowego, który potrzebny jest nam w szczególności w celu wypłacania środków do swojego banku, a także zaznaczyć odpowiednie źródło finansowania (skąd mamy środki na obstawianie). Ostatni krok, to wysłanie mailem skanu czy zdjęć naszego dowodu osobistego (z dwóch stron) na adres klient@totolotek.pl.

Jeśli nie jesteście pewni, który bukmacher jest legalny, a który nie, to właśnie tym aspektem rozwiejecie swoje wątpliwości. Każda legalnie działająca w naszym kraju firma bukmacherska musi weryfikować konto graczy za pomocą zdjęcia naszego dowodu osobistego lub paszportu.

Musimy zatem podać wszystkie dane, które zostaną tym dokumentem potwierdzone. Oczywiście większość z firm wprowadziła proces szybkiej rejestracji, jednak żeby mieć pełny dostęp do wszystkich funkcji, należy wrzucić właśnie zdjęcie dowodu do wglądu bukmachera.

• Aktywacja konta w Totolotku

Sama aktywacja konta jest już w rękach pracowników Totolotka. To oni musza nas zweryfikować i sprawdzić, czy spełniamy wszystkie warunki, żeby takowe posiadać. Zatem wypełnienie formularza i zalogowanie na konto nie daje nam jeszcze możliwości wpłaty środków i obstawiania zakładów. Musimy poczekać na maila z linkiem od bukmachera. Dopiero wtedy, gdy zostaniemy sprawdzeni, taka możliwość będzie.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Nasze konto zostało zweryfikowane tak naprawdę w kwadrans. Na stronie Totolotka widnieje jednak informacja, że maksymalny czas trwania weryfikacji konta może wynieść 24 godziny. Gdy konto zostanie już aktywowane – pamiętaj, aby w specjalnym miejscu wpisać kod promocyjny Totolotek. Dzięki niemu możesz liczyć nawet na 574 złote w formie bonusu powitalnego.

Jest to o 5 złotych więcej niż w ofercie standardowej, plus oczywiście dostęp do wszystkich kolejnych promocji dla stałych graczy.

Po tym wszystkim wystarczy już tylko obstawiać zakłady. Bonusy znajdą się na koncie oczywiście dopiero po postawieniu zakładu za kwotę depozytową – nie licząc freebetu.

Wpłata na konto gracza

Saldo gracza, które pokazuje ile dostępnych środków mamy na koncie – zarówno depozytowym, jak i bonusowym widnieje w prawym górnym rogu. Na początku powinniście mieć w sekcji z bonusem 25 złotych freebetu startowego.

Cała reszta, czyli bonus od pierwszej wpłaty do 500 złotych, czy bonus w aplikacji znajdzie się dopiero po wpłacie depozytu i wykorzystaniu go.

Żeby jednak dokonać samej wpłaty, należy kliknąć żółty przycisk „wpłata”. Wtedy zostaniemy przekierowani do różnych metod płatności. W Totolotku możemy skorzystać z Blika, Skrilla, Paysafecard, Dotpay, tPay.com, czy kart płatniczych Visa i Mastercard.

Następnie każda z metod ma oczywiście swój własny proces. Wybierając Blik musimy wpisać kod z naszej strony bankowej, przy wyborze Dotpay wpisać kwotę przelewu i przejść do swojego banku.

Jak wypłacić pieniądze w Totolotku?

Czas na ważniejszy aspekt dla graczy, czyli wypłaty środków. Jeśli odpowiednio obrócimy bonusami, które otrzymamy dzięki kodu promocyjnemu Totolotek, to bardzo szybko może pojawić się okazja do wypłaty. Żeby wypłacić środki, wystarczy przejść do zakładki „Menu” i „wypłata”.

Wtedy wyskoczy okienko z naszym środkami, które możemy wypłacić. Wystarczy zlecić przelew na wybraną przez siebie kwotę, oczywiście maksymalnie taką, która jest zgodna z naszym faktycznym stanem konta.

Klikamy przycisk „wypłać” i czekamy na przelanie środków przez bukmachera. Pamiętajcie tylko, że otrzymane bonusy można wypłacić dopiero wtedy, gdy spełnimy wszystkie warunki dotyczące obrotu, które ustalił bukmacher.

TOP 3 promocji na EURO 2024
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATĘ - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

FAQ

1. Co daje kod promocyjny Totolotek?

Kod promocyjny w Totolotku brzmi VIPKOD. Razem z nim, każdy z nowych typerów może liczyć na 25 złotych freebetu, do 500 złotych od pierwszej wpłaty i do 49 złotych w aplikacji mobilnej.

2. Jaka jest minimalna kwota którą muszę wpłacić, aby otrzymać bonus?

Minimalna kwota depozytowa w Totolotku wynosi 4 złote. W zależności jednak od operatora kwoty mogą się różnić. W przypadku chociażby Paysafecard jest to 20 złotych.

3. Czy mogę sprawdzić kwotę, którą muszę obrócić, aby wypłacić bonus?

Oczywiście. Wszystko dostępne jest w zakładce „Bonusy”. Tam należy przejść do „zestawienia”, gdzie widnieje rozpisane to, jaki obrót jest już spełniony i ile brakuje jeszcze do wypłaty tychże środków.

4. Czy w Totolotku pobierany jest podatek od zakładów?

Tak naprawdę żaden bukmacher takiego podatku dla siebie nie pobiera. Jednak tak, 12% od każdego zakładu jest odliczane, jednak dla Skarbu Państwa. W ustawie o grach hazardowych zostało zapisane, że od każdej postawionej kwoty pobierane jest właśnie wskazane wyżej 12%.

Stąd każdy kupon ma współczynnik 0.88, czyli przy 100 złotych, wygrywamy 88, a 12 złotych trafia do państwa. Oczywiście Totolotek prowadzi promocje, dzięki którym gracze mają szansę na doliczenie kilkunastu procent do ewentualnej wygranej. Wtedy to bukmacher ponosi koszty tego podatku.

5. Jak postawić kupon za środki bonusowe?

Wystarczy tak naprawdę stworzyć klasycznie kupon, a przy wpisywaniu kwoty zaznaczyć opcję znajdującą się nieco wyżej, czyli „bonus powitalny”. Wtedy środki na dany zakład pójdą właśnie z salda bonusowego.

100% za wpłatę
Totolotek oferta na dzis
www.totolotek.pl
- 500 zł za wpłatę
- 66% więcej do Twojej wygranej
- Betclub to super Program Lojalnościowy
- Cashout i... ograniczasz ryzyko przegranej
- 500 zł za wpłatę
- 66% więcej do Twojej wygranej
- Betclub to super Program Lojalnościowy
- Cashout i... ograniczasz ryzyko przegranej Show Less
LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
EURO 2024: Polska - Francja

400 zł za gola Polski

Kod promocyjny: VIPKOD
30zł za rejestrację i 3x100zł na darmowe zakłady od Fortuny!
close-link