lvbet mobywatel

Obstawianie w LVBET z mObywatel

przez Obstawianie.Net
21 odwiedzin w tydzień

blank

Dzisiaj chcielibyśmy poruszyć temat rejestracji w LV BET za pomocą aplikacji mObywatel. Jesteśmy dumni, że jako pierwsi bukmacher w Polsce, dajemy Wam taką możliwość!

mObywatel i masz konto u bukmachera

Teraz zapewne zastanawiacie się, jak to w ogóle działa, prawda? Spokojnie, tłumaczymy to wszystko krok po kroku.

Na początek, musicie mieć już zainstalowaną aplikację mObywatel. Jeśli jej jeszcze nie macie, nie ma problemu – to już ponad 5 milionów pobrań, więc dostępna jest na wielu smartfonach.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Teraz, jeśli korzystasz z komputera, wejdź na stronę lvbet.pl. Tam znajdziesz specjalny kod QR. Teraz uwaga, to ciekawe – zeskanuj ten kod przy użyciu aplikacji mObywatel. To tylko początek! Po skanowaniu, potwierdzisz przekazanie swoich danych do aplikacji, a potem wystarczy dodać adres i numer rachunku bankowego. I już po chwili, konto jest gotowe do gry!

Jeśli zaś korzystasz z urządzenia mobilnego, to sprawa wygląda nieco inaczej. Po prostu skopiuj kod z naszej strony podczas rejestracji, a następnie potwierdź go w aplikacji mObywatel. Tak samo jak wcześniej, uzupełnij adres i numer rachunku bankowego, i voilà – Twoje konto jest teraz zweryfikowane!

To naprawdę niesamowita nowość w świecie legalnych polskich bukmacherów, a my jesteśmy dumni, że możemy to Wam zaoferować. Teraz możecie cieszyć się zakładami sportowymi z jeszcze większym komfortem i bezpieczeństwem.

Więcej na www.lvbet.pl

blank

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia