Forbet freebet

Forbet (freebet)

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Bonusy Forbet to temat rzeka. Mają ich tak dużo, że każdy bonus za rejestrację to jeden z najlepszych w swej kategorii.

Wiele mówi się o promocjach i bonusach u bukmacherów. To one są zwykle pierwszą informacją, która trafia do nowych typerów przed podjęciem decyzji, w której firmie będą oni chcieli obstawiać. Właśnie dlatego każdy z bukmacherów stara się stworzyć takie bonusy, które wyróżnią ich spośród całego rynku.

Dzisiaj skupimy się na promocjach w Forbet. Jest to stosunkowo młody bukmacher, który dzięki swoim prężnym działaniom znajduje się wśród czołówki polskich firm na rynku.

Dołącz do Ligi Typerów Euro 2024
+1050zł bez ryzyka + 2000zł za wpłatę + 30 dni bez podatku

 

 

Forbet freebet #forBET2000

Na pierwszy ogień weźmy może bonus za rejestrację w Forbet, która jest jednym z lepszych bonusów startowych na rynku. Każdy gracz może otrzymać do 2000 złotych od trzech pierwszych depozytów. Od pierwszej wpłaty jest to 100% do 1000 złotych, od drugiego depozytu 75% do 500 złotych, a trzeci daje szansę na 50% do 500 złotych.

Warunki, które narzucił bukmacher, to czterokrotny obrót stawki z kuponami spełniającymi następujące wymogi – kupon SOLO z kursem minimum 2.0, a także kupon AKO z kursem całego kuponu co najmniej 2.0 oraz kursem pojedynczego zdarzenia 1.30.

Bonus Forbet Freebet na urodziny

Każdy z aktywnych graczy, który obstawia regularnie może liczyć także na Forbet freebet w wysokości 20 złotych.

Przyznawany jest on w dniu urodzin, co jest oczywiście prezentem w dniu święta gracza. Aby móc wypłacić otrzymany bonus, należy dokonać dwukrotnego obrotu, z kursem minimalnym 2.0, a w przypadku zakładów typu AKO również z kursem minimalnym każdego zdarzenia 1.20.

forbet-bonus-powitalny

 

Wielkie promocje tymczasowe

Wśród wielu promocji w Forbet znajdziemy również te tymczasowe, które trwają zwykle blisko dwóch-trzech tygodni podczas najważniejszych imprez sportowych, czy… świąt. Bukmacher ten co roku wychodzi z mnóstwem promocji, czy to wirtualnymi mistrzostwami, czy bonusami w okresach Bożego Narodzenia oraz Wielkanocy.

• Ranking WIRTUALNE

W ostatnim okresie odbyła się już druga edycja tego rankingu, skierowanego do graczy, którzy interesują się obstawianiem zakładów na sporty wirtualne. Każdy gracz może wybrać sobie swoją dyscyplinę, którą będzie chciał obstawiać – czy to piłkę nożną, wyścigi psów, koni, tenis, oraz koszykówkę. Aby wziąć udział w tej promocji należy postawić minimum trzy zdarzenia na kuponie, z kursem przynajmniej 1.30. Każda postawiona złotówka na taki kupon daje jeden punkt. Nagradzana jest najlepsza „trzydziestka”. Główna nagroda to 5000 złotych.

• Wielkanocna jedenastka

Następną z promocji od Forbet jest bonus z okazji świąt wielkanocnych. Każdego dnia, od 3.04 do 14.04 bukmacher wprowadza coraz to nowsze promocje, zarówno na zakłady bez ryzyka, podwyższone kursy, czy MaxiZysk.

• Kalendarz adwentowy

Jeśli chodzi o kolejne święta, czyli Boże Narodzenie, to w Forbet były aż 24. różne promocje – każdego dnia inna, jak w przypadku tej powyższej. Forbet jest jedynym bukmacherem, który na tego typu promocje się decyduje. Wymyśla on w tych okresach codziennie co innego, a stali gracze nie mogą na nie narzekać.

 

Forbet bez podatku

Każdy nowy gracz na start dostaje możliwość obstawiania meczów bez podatku przez 30 dni. Do tego pozostali gracze mogą korzystać z gry bez podatku na wiele wydarzeń (są to bonusy czasowe).

Oczywiście to nie wszystko, w przypadku wydarzeń sportowych, jak chociażby piłkarski Mundial, Igrzyska Olimpijskie, czy tenisowe turnieje wielkoszlemowe – również możemy spodziewać się ciekawych i licznych promocji.

Dlatego warto być na bieżąco ze stroną www.iforbet.pl

30 dni bez podatku
Forbet oferta na dziś
www.iforbet.pl
- 1050 zł zakład bez ryzyka
- 2000 zł od drugiego depozytu
- Obstawianie bez podatku przez 30 dni
- Specjalny pakiet 2000 zł na EURO
- 1050 zł zakład bez ryzyka
- 2000 zł od drugiego depozytu
- Obstawianie bez podatku przez 30 dni
- Specjalny pakiet 2000 zł na EURO Show Less
LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
EURO 2024: Polska - Francja

400 zł za gola Polski

Kod promocyjny: VIPKOD
30zł za rejestrację i 3x100zł na darmowe zakłady od Fortuny!
close-link