STS.PL   Fortuna.PL   LVBET.PL   Betfan.PL   Totolotek.PL  

Bukmacher bez dowodu

Bukmacher bez dowodu = szybka rejestracja bez weryfikacji

Dlaczego szybka rejestracja u bukmachera bez dowodu (weryfikacji) to świetny pomysł serwisów bukmacherskich w Polsce i czy warto z niej zrobić użytek jeśli nie posiadamy konta u bukmachera

Jak mamy ochotę obstawiać mecze online należy się u bukmachera zarejestrować! Dotychczas ciągnęło się to nadzwyczaj leniwie, a poza tym bez dowodu osobistego nie dało się tego zrobić. Ale …

Dziś … Założenie konta na www.etoto.pl w życiu nie było tak trywialne. Mając konto przejściowe można korzystać z usług bukmachera wirtualnego podając zaledwie bazowe dane. Nie ma w tej chwili potrzeby wgrywania ksera dowodu osobistego. Nie ma potrzeby również dostarczania pozostałych szczegółowych informacji. Starczy 1 minuta, aby grać na zakładach mecze on-line u legalnego bukmachera w Polsce.

Otwarcie konta następuje bezpośrednio po rewizji przekazanego przez grającego adresu e-mail.

Rejestracja bez dowodu w Etoto

Rejestracja tymczasowa upoważnia do używania konta na etoto.pl w sposób ograniczony – limituje nas maksymalny zakres zakładów plus nieobecność możliwości wypłaty gotówki z rachunku grającego (dostępne jedynie po zupełnej weryfikacji użytkownika).
Osoba mająca konto o statusie tymczasowym zdoła niemniej jednak korzystać z paru ofert promocyjnych, w tym z bonusu przy rejestracji.

W celu przeprowadzenia prawidłowej bezwzględnej rejestracji Odbiorca zmuszony jest do właściwego wypełnienia formularza przy rejestracji u konkretnego bukmachera oraz wysłania skanu czy fotografii dowodu tożsamości.

FREEBET 29 zł + 1200 zł za wpłatę! Wejdź na sts.pl/bonusy

Optymalny bonus za rejestrację

Legalnie działający bukmacher online Etoto rozdaje freebety!
Rusza akcja darmowy zakład dla nowych graczy…
Darmowy zakład 20 zł przy zakładaniu konta dla nowego gracza
– dalej propozycja na start wygląda bez modyfikacji: bonus 200% do 300 złotych,

Dla klientów jacy założyli konto nim nastał 01.02 i nie wykorzystali wciąż z żadnej pozostałej propozycji promocyjnej zostaną uprawnieni do darmowego zakładu 20 złotych od zalogowania.

Na stronie rejestracyjnej https://www.etoto.pl/rejestracja/ zademonstruje się grafika z dokładną informacją jak zgarnąć 1040 złotych w akcji promocyjnej na start.

TOP 3 bukmacherów: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
Obstawiaj bez podatku + 3100 zł na start - www.betfan.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

U kogo jeszcze rejestracja bez dowodu…

Bukmacher bez dowodu oferujący rejestrację na swojej stronie www to na przykład LVBETwww.lvbet.pl a także dwaj najwięksi bukmacherzy w Polsce a mianowicie STS (www.sts.pl) i Fortuna (www.efortuna.pl).

 

Dylematy początkującego typera…

W dzisiejszych czasach korzystamy przede wszystkim z zakładów bukmacherskich przez Internet.
Dlatego też, warto przyjrzeć się podstawowym zasadom związanym z finansową stroną tychże. Są one bardzo przejrzyste i jasno wyklarowane w regulaminie każdego portalu.
Regulamin ten, poinformuje nas między innymi o tym, jak wpłacić pieniądze do bukmachera.

I choć na pierwszy rzut oka tym, którzy z płatnościami internetowymi mają niewiele wspólnego, wydawać się może, że jest to coś skomplikowanego, to zazwyczaj schemat postępowania jest identyczny, jak w przypadku kupna produktu w sklepie internetowym.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Konto doładowujemy bądź to za pomocą przelewu tradycyjnego z konta, bądź też za pomocą karty kredytowej, ewentualnie systemów płatniczych typu PayU, Przelewy24 i tym podobnym. Kolejną kwestią interesującą wielu jest pytanie o to, jak wypłacić pieniądze z konta bukmacherskiego.
I tu także procedury są bardzo uproszczone.
Zazwyczaj, możemy w dowolnej chwili zlecić przelew środków na nasze konto. Warto jednak przyjrzeć się bliżej tym procedurom przed założeniem konta.

Dobrym momentem jest tutaj rejestracja u bukmachera bez dowodu – proces ten pozwala poznać wszystkie zasady związane z grą i jest także szansą na zadanie wielu pytań. Dodatkowo, przeczytać warto regulamin zakładów na danym portalu, a w przypadku dalszych wątpliwości – dopytać pracownika obsługi tej strony. Odpowiedź zawsze zostanie nam udzielona i nie ma się, czego obawiać.

TOP 3 bukmacherów: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
Obstawiaj bez podatku + 3100 zł na start - www.betfan.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Jeśli wybierzemy znany serwis bukmacherski, to nasze pieniądze będą z całą pewnością bezpieczne.

Warte uwagi ...