Bukmacher bez dowodu = szybka rejestracja bez weryfikacji

Bukmacher bez dowodu

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Dlaczego szybka rejestracja u bukmachera bez dowodu (weryfikacji) to świetny pomysł bukmacherów w Polsce i czy warto z niej zrobić użytek jeśli nie posiadamy konta u bukmachera

Od czasu, kiedy większość zakładów bukmacherskich przeszła do Internetu, sporo zaczęło mówić się o wybraniu najlepszej firmy do obstawiania. Przy wyborze jest mnóstwo czynników, a jednym z nich jest proces rejestracyjny. Dzisiaj skupimy się na bukmacherach bez dowodu.

O co w tym tak dokładnie chodzi, a także gdzie skorzystamy z takiej oferty? Za moment postaramy się to wszystko przybliżyć.

Odbierz bonusy na EURO w SUPERBET
za wpłatę 200 zł + bez ryzyka 3500 zł + freebet depozytowy 55 zł + 20 zł na apkę

 

Bukmacher bez weryfikacji dowodu

Tak jak wspomnieliśmy we wstępie, bardzo ważnym aspektem jest sama rejestracja konta u bukmacherów. Od niedawna pozwalają oni wybrać, czy chcemy założyć konto pełne, z wypełnianiem wszelkich wymaganych danych, czy konto tymczasowe, czyli takie, które założymy przy pomocy szybkiej rejestracji.

Czym różnią się te dwa podejścia do zakładania konta?

Jeśli chodzi o dzisiejszy temat, czyli szybką rejestrację, to – jak sama nazwa wskazuje – trwa ona tylko kilka minut. Wystarczy podać podstawowe dane osobowe, jak: imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu, e-mail, a także PESEL oraz obywatelstwo.

Firmy, które na to zezwalają możemy określić bukmacherami bez weryfikacji dowodu. Dlaczego? A no właśnie – pełna rejestracja wymaga załączenia dokumentu tożsamości potwierdzającego wpisane przez nas dane.

W przypadku szybkiej rejestracji nie jest to w ogóle potrzebne i przez pierwsze kilkanaście lub kilkadziesiąt dni nie trzeba takowych dokumentów załączać. Dzięki temu, zakładając konto „bez dowodu” możemy obstawiać już po kilku minutach.

Jest tylko jedno ale, o którym musimy tutaj wspomnieć. Jeśli skorzystamy z założenia konta tymczasowego, to nie skorzystamy ze wszystkich dostępnych funkcji oferowanych kontom stałym. Chodzi tutaj o wypłatę środków z konta depozytowego na bankowe, a także mamy ustalone limity dzienne na grę. Cała reszta jest jak najbardziej dostępna i można się z nich cieszyć przez dość długi okres czasu.

Bukmacher bez dowodu 2024

Ten również określany jest przez poszczególne firmy – zwykle jest to 90 dni, jednak zdarzają się bukmacherzy, którzy takich limitów nie wprowadzają. O konkretach powiemy nieco niżej.

Szybka rejestracja u bukmacherów

Przejdźmy może jednak do konkretów, a więc do szybkiej rejestracji u bukmacherów. Wydawać by się mogło, że skoro w każdej firmie trzeba zarejestrować konto i podać podobne dane, to będzie to wyglądało u każdego tak samo. Nic bardziej mylnego.

Wszyscy bukmacherzy legalnie działający na naszym rynku wymagają nieco innych rzeczy i dają zupełnie inne możliwości. Właśnie dlatego postanowiliśmy je nieco bardziej przybliżyć.

• Rejestracja STS

Rozpoczniemy od najpopularniejszej firmy bukmacherskiej w Polsce. W STS rejestracja wygląda naprawdę bardzo prosto. Konto założymy tak naprawdę w kilka minut – wystarczy przejść przez dwustopniowy formularz, w którym należ podać tylko podstawowe dane.

Chodzi mianowicie o podanie naszego maila, numeru telefonu, a także hasła do logowania na konto. Wyświetli się również rubryka na kod promocyjny, z którego oczywiście warto skorzystać – znajdziecie go w naszych poprzednich artykułach. W drugiej części formularza podajemy swoje dane osobowe – imię i nazwisko, PESEL, a także obywatelstwo. To tyle – konto tymczasowe zostanie założone, na maksymalny okres 90 dni z limitem dziennym do 5000 złotych.

STS jest również jednym z nielicznych bukmacherów, którzy przyznają wszystkie bonusy z oferty powitalnej, bez znaczenia, czy założymy konto stałe, czy tymczasowe.

Zarejestruj się bez dowodu w STS.PL
600 zł za depozyt + bez ryzyka 100 zł + ekstra kasa za zadania

 

• Fortuna rejestracja

Druga z firm, która zasługuje na naszą uwagę to Fortuna. Jak się sprawy mają u tego bukmachera, jeśli chodzi o rejestrację? Podchodzą oni nieco bardziej restrykcyjnie, niż wyżej opisana firma. W Fortunie rejestracja przy pomocy szybkiego procesu pozwoli na korzystanie z takiego konta przez maksymalnie 28 dni. Ponadto limit dzienny nałożony na graczy wynosi również 5000 złotych.

Bukmacher ten ogranicza również nieco przyznawane bonusy z oferty powitalnej. Gracze, którzy od razu nie założą konta stałego mogą liczyć na bonus od pierwszego depozytu, a także zakład bez ryzyka. Muszą się jednak obejść bez freebetu, który zostanie wypłacony w przypadku weryfikacji konta, a co za tym idzie – uzupełnienia brakujących danych.

A jakich danych potrzebuje Fortuna, żebyśmy mogli założyć konto tymczasowe? Otóż wymagane jest podanie imienia i nazwiska, naszego adresu zamieszkania, wraz z województwem, obywatelstwem i krajem pochodzenia, a także data urodzenia, PESEL, numer telefonu i mail.

Żeby dokończyć rejestrację, wystarczy podać tylko numer rachunku bankowego, a także skan dowodu osobistego. Wtedy bukmacher po zweryfikowaniu danych da dostęp do wszystkich wcześniej zablokowanych funkcji z oferty.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł FREEBET + 300 zł zakład bez ryzyka + mnóstwo promocji na EURO2024

 

• Rejestracja w Fortunie

Kolejny na naszej liście jest Betfan. Bukmacher, który od nieco ponad roku prężnie działa na naszym rynku bukmacherskim, również zezwolił na założenie konta przy pomocy szybkiej i pełnej rejestracji. Jak zatem wygląda formularz przy zakładaniu konta w tej firmie?

Standardowo, jest to: imię i nazwisko, adres, numer telefonu, PESEL, mail, a także nazwa użytkownika i hasło. Jeśli chodzi o wszystkie udogodnienia, to w Betfan rejestracja konta tymczasowego trwa kilka minut i nie m żadnego czasu, w którym musimy założyć konto stałe.

Do tego wszystkie promocje i bonusy z oferty startowej są dostępne dla wszystkich – czyli zarówno bonus od depozytów, jak i zakład bez ryzyka. Bukmacher wprowadził jedynie limit dzienny do 5000 złotych.

Wejdź na betfan.pl i zgarnij bonusy
200% za wpłatę + AKO BOOSTER (do 150% więcej do wygranej)

 

• Rejestracja w Superbet

Równie szybko, co w innych firmach dokonamy szybkiego procesu założenia konta w Superbet. Jedyne, co trzeba zrobić to podać swoje dane osobowe, a także dane do logowania. Bukmacher wymaga zatem nazwy użytkownika i hasła, a także: imienia i nazwiska, numeru PESEL, kraju pochodzenia, maila i numeru telefonu. Po podaniu tych informacji wystarczy zatwierdzić formularz i rejestracja Superbet będzie za nami.

Jeśli chodzi o sprawy techniczne, to konto tymczasowe będzie ważne przez maksymalnie 90 dni, a limit na zakłady w ciągu każdego dnia wynosi 5000 złotych. Dostępne są również wszystkie oferowane bonusy startowe dla nowych graczy – jedynie wypłata będzie możliwa po dokończeniu rejestracji.

Odbierz bonusy na EURO w SUPERBET
za wpłatę 200 zł + bez ryzyka 3500 zł + freebet depozytowy 55 zł + 20 zł na apkę

 

• Rejestracja Forbet

Do grona bukmacherów, u których założymy konto przy pomocy szybkiej rejestracji, a więc bez dowodu, należy również Forbet. Tutaj pod względem technicznym sprawa rejestracji Forbet wygląda podobnie – prosty formularz, podstawowe dane osobowe plus login i hasło.

Bukmacher nie wprowadza żadnych limitów czasowych na założenie konta stałego. Jedyny limit – tak jak w poprzednich przypadkach – wprowadzona jest stawka dzienna do 5000 złotych.

forbet-bonus-powitalny

• Rejestracja bez dowodu w LVBET

Zbliżamy się już do końca naszego zestawienia, a w nim nie mogło zabraknąć kwestii rejestracji w LVBET. Bukmacher na starcie pyta o to, czy chcemy założyć konto pełne, czy na początek tymczasowe. Wystarczy wtedy przejść przez dwie części formularza rejestracyjnego, w których musimy podać imię i nazwisko, PESEL, oraz narodowość. Kolejny etap, to podanie numeru telefonu, maila, loginu oraz hasła.

Musimy również zatwierdzić politykę prywatności i potwierdzić swój wiek. Limit na zakłady jest nieco wyższy niż w innych firmach – wynosi maksymalnie 5200 złotych. Ograniczenia znajdziemy również w sekcji z bonusami – dostępny będzie tylko ten od dwóch pierwszych wpłat. Cashback oraz freebet otrzymacie, gdy tylko dokończycie proces rejestracyjny.

Graj o 100 000 zł w Fantasy Lidze
+ 2090 zł w bonusach (w tym freebet) + gra bez podatku

 

• w eToto też bez dowodu

Ostatni z bukmacherów i proces rejestracji eToto. Tak, jak wszystkie firmy powyżej, również tutaj możemy skorzystać z założenia konta błyskawicznego, bez wrzucania dokumentu tożsamości. W eToto formularz maksymalny limit dzienny wynosi 4000 złotych, ale nie jest podany czas, w którym należy zamienić konto tymczasowe na stałe.

Uzupełniamy dwa pierwsze kroku formularza, gdzie podajemy: imię i nazwisko, datę urodzenia oraz maila. W kolejnym kroku wymagane jest obywatelstwo, numer PESEL, telefon, mail i adres zamieszkania. Te dane wystarczą, aby otrzymać link aktywacyjny i rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskich w tej firmie.

Bukmacher bez dowodu 2024

 

Inni bukmacherzy bez dowodu

Gdy mamy już opisane wszystkie najpopularniejsze firmy bukmacherskie, to pozostało nam wskazać jeszcze innych bukmacherów bez dowodu czyli weryfikacji danych. Tutaj nie będziemy już dokładnie analizować co i jak wygląda w danej firmie. Za moment znajdziecie tabelę i wszystkie informacje „w pigułce” na temat tych, którzy oferują możliwość szybkiej rejestracji konta gracza.

Bukmacher

Bonus

Czas na aktywację konta

Limit dzienny

PZBUK.pl Zakład bez ryzyka + darmowy bonus

Brak limitu

Brak limitu

Totalbet.pl Bonus od pierwszej wpłaty

90 dni

5000 złotych

BetX.pl Bonus od depozytu + freebet + cashback

30 dni

5000 złotych

eWinner.pl

Bonus od drugiego depozytu + cashback

28 dni

5000 złotych

LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
Promocja na EURO 2024!

NiespoZakład

Codziennie bonus 50zł!!!
Do tego 30 zł za rejestrację i 300zł darmowych zakładów!
close-link