EKSPERT+

Co to EKSPERT+ Fortuny

przez Obstawianie.Net
37 odwiedzin

blank

Legalny bukmacher Fortuna rozszerza swą ofertę produktową i nieprzerwanie poszerza jej zawartość dla stawiających pojedynki online. Kilka dni po podniesieniu pułapu wygranej na 1 kuponiku do aż 601 000 PLN – wprowadza inne udoskonalenie – EKSPERT+.

Niniejsza nowość pozwoli Obstawiającym na podniesienie swojej ostatecznej nagrody – nawet do 33% a także na zdobycie bonusu – choćby do 5 000 PLN po wygranym kuponie.

EKSPERT+ to typ zakładu bukmacherskiego 1×2, w którym gracz może obstawić od ośmiu do nawet 20 wydarzeń sportowych, szczególnie dotyczących meczów piłkarskiej Ekstraklasy, 1. Ligi, a oraz pozostałych rozgrywek ogólnoeuropejskich.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

 

Jeżeli chodzi o dogłębną liczbę zakładów na taśmie może on dostać bonus do ewentualnej triumfu:

– 8 i 9 wydarzeń na taśmie – bonus kursowy 1.11 (w praktyce – +11% do wygranej),
– 10 i 11 wydarzeń na taśmie – bonus kursowy 1.22 (+22% do wygranej),
– min. 12 spotkań na taśmie – bonus kursowy 1.33 (+33% do wygranej.

Nadto, jeżeli Użytkownikowi uda się obstawić prawidłowo jakiekolwiek zdarzenia, bez względu na ich ilości na taśmie, to do jego nagrody dopisuje się bonus 5 tysięcy PLN (do podziału między użytkowników którzy trafią danego EKSPERT+).

 

Co to jest Fortuna EKSPERT+ ?

Produkt EKSPERT+ to druga z czterech nowości zaproponowanych przez Fortunę w ostatniej akcji promocyjnej „Produkt+”. Ostatnio informowaliśmy o podniesieniu pułapu wygranej na 1 blankiecie – do 601 000 PLN, co jest bieżąco największą przewidywalną nagrodą w Kraju oferowaną przez legalnego buka.

Co to EKSPERT+ Fortuny 2023

Prócz tego mamy dla Ciebie świetne wieści, ponieważ w nadchodzącym czasie opisana zostanie dodatkowa nowość na stronie www.fortuna.pl, przedstawiona z myślą o Obstawiających u tego wirtualnego buka.

Obstawianie u bukmachera

Jednym z prężniej działających segmentów współczesnego rynku jest branża bukmacherska. Notuje ona z miesiąca na miesiąc spory wzrost procentowy osób biorących udział w obstawianiu meczów.

Nie dziwi więc powstawanie kolejnych bukmacherów, którzy zaczęli wyrastać jak grzyby po deszczu. Oczywiście, jeśli jest popyt, to musi być też podaż. Widząc taki ruch na rynku, grzech by było nie skorzystać i nie spróbować znaleźć się na rynku jako firma oferująca zakłady bukmacherskie.

Na dzisiejszym rynku jest około 20 legalnych bukmacherów, którzy walczą o to, aby każdy nowy gracz wybrał właśnie ich, a nie konkurencję.

Dla każdego statystycznego nowego gracza obstawianie meczy u bukmachera to coś egzotycznego. Nikt na początku tak naprawdę nie wie, z czym to się je. Jednak obracając się w środowisku sportowym jesteśmy blisko osób, które na pewno obstawiają. I to właśnie zwraca naszą uwagę na ten rodzaj hobby. Każdy chce poczuć dodatkowy zastrzyk adrenaliny i poczuć dodatkowe emocje związane z postawionymi pieniędzmi na dane spotkanie.

Zacznijmy od początku. Jak rozpocząć w ogóle przygodę z obstawianiem? Na czym skupić się w początkach typowania? A no właśnie. Czas na krótki przewodnik po obstawianiu u bukmachera – który znajdziesz tutaj.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

blank

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia