EKSPERT+

Co to EKSPERT+ Fortuny

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna TV z promocją

Legalny bukmacher Fortuna rozszerza swą ofertę produktową i nieprzerwanie poszerza jej zawartość dla stawiających pojedynki online. Kilka dni po podniesieniu pułapu wygranej na 1 kuponiku do aż 601 000 PLN – wprowadza inne udoskonalenie – EKSPERT+.

Niniejsza nowość pozwoli Obstawiającym na podniesienie swojej ostatecznej nagrody – nawet do 33% a także na zdobycie bonusu – choćby do 5 000 PLN po wygranym kuponie.

EKSPERT+ to typ zakładu bukmacherskiego 1×2, w którym gracz może obstawić od ośmiu do nawet 20 wydarzeń sportowych, szczególnie dotyczących meczów piłkarskiej Ekstraklasy, 1. Ligi, a oraz pozostałych rozgrywek ogólnoeuropejskich.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less

 

 

Jeżeli chodzi o dogłębną liczbę zakładów na taśmie może on dostać bonus do ewentualnej triumfu:

– 8 i 9 wydarzeń na taśmie – bonus kursowy 1.11 (w praktyce – +11% do wygranej),
– 10 i 11 wydarzeń na taśmie – bonus kursowy 1.22 (+22% do wygranej),
– min. 12 spotkań na taśmie – bonus kursowy 1.33 (+33% do wygranej.

Nadto, jeżeli Użytkownikowi uda się obstawić prawidłowo jakiekolwiek zdarzenia, bez względu na ich ilości na taśmie, to do jego nagrody dopisuje się bonus 5 tysięcy PLN (do podziału między użytkowników którzy trafią danego EKSPERT+).

 

Co to jest Fortuna EKSPERT+ ?

Produkt EKSPERT+ to druga z czterech nowości zaproponowanych przez Fortunę w ostatniej akcji promocyjnej „Produkt+”. Ostatnio informowaliśmy o podniesieniu pułapu wygranej na 1 blankiecie – do 601 000 PLN, co jest bieżąco największą przewidywalną nagrodą w Kraju oferowaną przez legalnego buka.

Co to EKSPERT+ Fortuny 2024


Prócz tego mamy dla Ciebie świetne wieści, ponieważ w nadchodzącym czasie opisana zostanie dodatkowa nowość na stronie www.fortuna.pl, przedstawiona z myślą o Obstawiających u tego wirtualnego buka.

Obstawianie u bukmachera

Jednym z prężniej działających segmentów współczesnego rynku jest branża bukmacherska. Notuje ona z miesiąca na miesiąc spory wzrost procentowy osób biorących udział w obstawianiu meczów.

Nie dziwi więc powstawanie kolejnych bukmacherów, którzy zaczęli wyrastać jak grzyby po deszczu. Oczywiście, jeśli jest popyt, to musi być też podaż. Widząc taki ruch na rynku, grzech by było nie skorzystać i nie spróbować znaleźć się na rynku jako firma oferująca zakłady bukmacherskie.

Na dzisiejszym rynku jest około 20 legalnych bukmacherów, którzy walczą o to, aby każdy nowy gracz wybrał właśnie ich, a nie konkurencję.

Dla każdego statystycznego nowego gracza obstawianie meczy u bukmachera to coś egzotycznego. Nikt na początku tak naprawdę nie wie, z czym to się je. Jednak obracając się w środowisku sportowym jesteśmy blisko osób, które na pewno obstawiają. I to właśnie zwraca naszą uwagę na ten rodzaj hobby. Każdy chce poczuć dodatkowy zastrzyk adrenaliny i poczuć dodatkowe emocje związane z postawionymi pieniędzmi na dane spotkanie.

Zacznijmy od początku. Jak rozpocząć w ogóle przygodę z obstawianiem? Na czym skupić się w początkach typowania? A no właśnie. Czas na krótki przewodnik po obstawianiu u bukmachera – który znajdziesz tutaj.

TOP 3 promocji u bukmacherów
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATY - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

  Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
   FORTUNA  STS  SUPERBET  LV BET
 
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 8/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowo czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł
 

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia