Tylko u NAS! 210 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/superbet/

Bonusy bukmacherskie bez depozytu i inne

bukmacher-bez-depozytu bonus

Obstawianie w sieci internet ma o tyle fajną zaletę, że jako początkujący gracze możemy praktycznie od zaraz rozpocząć typowanie. Niekiedy problemem bywają jednak finanse. Owszem bukmacherzy oferują swoim nowym graczom bonusy bukmacherskie ale nie zawsze są to bonusy bukmacherskie bez depozytu. Taki bukmacher bez depozytu to obecnie bardzo poszukiwana firma bukmacherska wśród legalnych bukmacherów w Polsce…

Co do bonusów na start za depozyt czyli pierwszą wpłatę, nie są to wcale takie małe kwoty. Właściwie najmniej możemy liczyć na 500 złotych, ale są już legalni bukmacherzy, którzy oferują nam bonusy liczące ponad 2000 złotych! Jednak te pieniądze nie są nam dawane od razu po rejestracji. Najczęściej musimy wykonać pierwszy depozyt i to właśnie od niego uzależniona będzie wysokość naszego bonusu na start. Po odpowiednim obrocie dopiero otrzymujemy ową kwotę.

Ta opcja zatem nie wchodzi w grę jeśli zamierzamy obstawiać bez wkładu własnego czyli bez depozytu. A czy to jest w ogóle możliwe? Tak.

Zakłady bukmacherskie bez depozytu

Niestety nie każdy bukmacher internetowy oferuje nam taką możliwość oferując bonusy bukmacherskie bez depozytu. Najważniejsze jest jednak to, że dwóch największych legalnych bukmacherów ma freebet w swojej ofercie. Fortuna i STS to bukmacherzy bez depozytu, chcą cały czas zdobywać nowych graczy co pokazuje, że niemal na każdym etapie są oni bardzo konkurencyjni.

Freebet czyli inaczej bonus na zakłady bukmacherskie bez depozytu to możliwość zgarnięcia darmowych pieniędzy na obstawianie. W ich przypadku otrzymujemy kasę od razu po rejestracji konta u danych bukmacherów. Obecnie najlepszą ofertę ma STS.pl aniżeli Fortuna.pl. Ten pierwszy bukmacher oferuje nam 29 złotych na zakłady bukmacherskie a drugi tylko 20 złotych i to w punktach FKP.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Co należy zrobić by dostać bonus bez depozytu?

Być nowym graczem i wykonać rejestrację konta. Zaraz po pozytywnym rozpatrzeniu otrzymujemy od razu na nasze konto bonusowe kasę na start. Oczywiście nie możemy ich wypłacić od razu na konto bankowe. Należy tym gratisem wykonać obrót i dopiero wtedy pieniądze przesuną się na nasze konto główne. Mimo to jest to szansa dla nowych graczy, którzy chcą obstawiać bez depozytu.

W przypadku Fortuny który jak już wspomnieliśmy to bukmacher bez depozytu wygląda to nieco inaczej. Otrzymujemy na starcie po rejestracji od razu 10 złotych, ale też mamy opcję dostać drugie tyle w punktach FKP. Co prawda są one widoczne, ale wielu początkujących graczy zupełnie nie wie do czego one służą i pomijają ten wątek.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł bez depozytu i 210 zł darmowy zakład

 

Prawda jest jednak taka, że możemy od razu z nich korzystać. Stawiając swój kupon wystarczy tylko zaznaczyć, że chcemy zapłacić punktami.

 

Freebet …

Freebety to obecnie najlepsza możliwość jeśli chodzi nam o obstawianie bez wkładu własnego. Jedyny warunek jaki musimy spełnić to być zupełnie nowymi graczami danego bukmachera. Dzięki temu od razu po pozytywnej rejestracji pieniądze mamy na koncie i możemy zacząć obstawiać mecze.

A czy są inne metody, by typować bez własnego kapitału?

Niestety nie. Bukmacherzy tylko czekają aż będziemy wpłacać kolejne pieniądze. W ramach nauki nie mamy dostępu do żadnego konta demo nawet na kilka dni. Poza tym jeśli na poważnie traktujemy to zajęcie to należy dysponować pewnym kapitałem, gdyż jak wiadomo nie obstawia się nawet za 1/4 tego co się wpłaciło. Ciężko jest zarobić pieniądze startując od 10 czy 20 złotych.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Dlatego też i pomimo tego gracze są zmuszeni do wykonania depozytu. Nie jest to również złe rozwiązanie tym bardziej, że możemy zyskać kilkaset złotych. Bonusy na start maja swoje oddzielne regulaminy i ważność. Dlatego warto zwrócić na to uwagę zanim będziemy składać reklamacje.

 

Inne bonusy bukmacherskie na start

Rejestracja u bukmachera nie jest tylko początkiem przygody z obstawianiem zakładów bukmacherskich, ale również szansą na otrzymanie specjalnej promocji dla nowych klientów czasami są to bonusy bukmacherskie bez depozytu a czasami bonus za depozyt.

Dobrzy bukmacherzy online obdarowują nowych graczy bonusami powitalnymi, a najlepsi dają darmowe zakłady bez potrzeby dokonania depozytu. Bonus bukmacherski za założenie konta u bukmachera interesuje każdą osobę, która zajmuje się typowaniem meczów. Większość graczy przy wyborze bukmachera kieruje się ofertą powitalną, a jest ich na polskim rynku naprawdę sporo.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Bonus za założenie konta u bukmachera STS jest bardzo atrakcyjny, ponieważ może sięgać aż 1200 PLN w przypadku bonusu od naszej pierwszej wpłaty. Jeżeli już zarejestrujemy się u bukmachera, dokonamy depozytu, otrzymamy bonus i obrócimy nim trzykrotnie możemy go wypłacić.

Co ważne, mamy szansę na dodatkowe 50 PLN jeżeli zaprosimy do STS swojego kumpla, który jeszcze nie ma założonego konta u tego bukmachera. Wystarczy, że zarejestruje się w STS z naszego polecenia i wpłaci do depozytu minimum 50 PLN oraz zagra za minimum 150 PLN. Kupony zaliczane do promocji muszą mieć przynajmniej jedno wydarzenie z kursem minimalnym 1.50. Po spełnieniu wszystkich warunków zarówno my jak i nasz przyjaciel otrzymujemy po 50 PLN. Jak widzimy bonus za założenie konta u bukmachera w STS jest naprawdę atrakcyjny, a to nie wszystko, bo czeka na nas jeszcze darmowy zakład za kwotę 20 PLN.

1500 zł na start od LVBET

Kolejny bukmacher bez depozytu to LVBET. U bukmachera oprócz 20 PLN za samą tylko rejestrację bez depozytu dostaniemy też jeden z wyższych w Polsce bonusów powitalnych – 1500 PLN. Otrzymujemy go przy okazji pierwszej oraz drugiej wpłaty. Przy pierwszej wpłacie możemy dostać równowartość 1000 PLN, a przy drugiej 500 PLN co w sumie daje nam właśnie 1500 PLN.

Spora gotówka, którą możemy przeznaczyć na obstawianie zakładów. Minimalna kwota jaką możemy wpłacić to 50 PLN, ale najlepiej jest wpłacić maksymalną kwotę, aby otrzymany bonus był jak najwyższy. Bonus za założenie konta u bukmachera LVbet jest aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu. Po jego czterokrotnym obrocie możemy środki wypłacić na nasze konto bankowe.

Bonusy bukmacherskie bez depozytu i inne 1

Fortuna sypie bonusami

W Fortunie jak już wspominaliśmy po założeniu konta dostajemy bonus od depozytu do 1000 PLN, zakład bez ryzyka 120 PLN oraz darmowy zakład bez depozytu o wartości 20 PLN w postaci punktów klubowych. Warunki jakie są do spełnienia w Fortunie są konkurencyjne.

W przypadku tego bukmachera musimy obrócić bonusem jedynie trzykrotnie, a kupony zaliczane do obrotu muszą mieć kurs całkowity jedynie 1.90. To wszystko sprawia, że bonus powitalny w Fortunie należy do jednych z najkorzystniej wyglądających wśród polskich bukmacherów.

Jeżeli oferta powitalna w Fortunie jest korzystna, to nie wiadomo co powiedzieć o bukmacherze Totalbet. Bonus za założenie konta u bukmachera Totalbet to prawdziwa petarda. Bonus powitalny w Totalbet może wynieść aż 5000 PLN. Mamy tutaj do wyboru dwie opcje.

Pierwszą opcją jest obrót czterokrotny depozytem na kuponach akumulowanych z minimum czterema zdarzeniami. W tym przypadku po każdym obrocie uwalniane jest 25% bonusu. Po czterech obrotach otrzymujemy 100% bonusu. Druga opcja to obrót pięciokrotny depozytem na kuponach z minimum trzema zdarzeniami. Tutaj z kolei po każdym obrocie uwalniane jest 20% bonusu.

Po pięciu obrotach otrzymujemy 100% bonusu, które możemy wypłacić. Promocja powitalna Totalbet sprawiła, że bukmacher ten może konkurować z innymi firmami, które działają na polskim rynku od dłuższego czasu.

1.
Fortuna

Darmowy zakład 210 zł, Freebet 20 zł!

Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu i za wpłatę do 2000 zł) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.

2.
STS

Odbierz 29 zł bez depozytu!

Największy legalny bukmacher w Polsce. Na start dostajemy bonus bez depozytu oraz bonus do 1200 zł za wpłatę. Szeroka oferta kursów, najlepsza aplikacja bukmacherska oraz liczne promocje.

3.
Betfan

3000 zł na start, 100 zł darmowy zakład

Nowy bukmacher ale ze świetną ofertą dla każdego gracza. Do tego zakłady bez podatku, darmowy zakład oraz tzw. Pakiet Pudziana w kwocie 3000 zł na start i nic tylko obstawiać.

4.
Superbet

Tydzień bez ryzyka 500 zł w bonusach

Dynamicznie rozwijający się bukmacher w Polsce. Rejestracja w Superbet to bonusy na ponad 500 zł na start. Do tego mecze na żywo i super aplikacja.

5.
Forbet

Zgarnij 2100 zł na start!

Prosta strona, prosta oferta powitalna, mnóstwo promocji dla graczy posiadających konta, fajna aplikacja bukmacherska no i wysoki kursy! Tym podbił rynek Forbet w Polsce.

W Betfan bonus powitalny może wynieść do 3000 PLN. Można go otrzymać po wpłaceniu trzech pierwszych depozytów. Za każdy depozyt maksymalnie 1000 PLN. Jest to jeden z najwyższych bonusów za założenie konta u bukmachera dostępnych na rynku.

Poza tradycyjnym bonusem od depozytu Betfan daje nowym graczom również zakład bez ryzyka na kwotę 100 PLN. Choć bukmacher jest nowy, bo wystartował ze swoją ofertą dopiero w połowie 2019 roku, już mocno dał o sobie znać.

Przed rozpoczęciem przygody z obstawianiem zakładów bukmacherskich, pierwszą decyzją jaką musimy podjąć jest wybór legalnego bukmachera, który spełni nasze wymagania. Na polskim rynku mamy do dyspozycji dużo firm bukmacherskich oferujących bonus za założenie konta, co może nieco namieszać w głowach niezdecydowanych jeszcze osób. Dokładne zapoznanie się z ofertą bukmachera na pewno pomoże w podjęciu decyzji.

Co jeszcze proponują bukmacherzy …

Totolotek (www.totolotek.pl) – kolejnym bukmacherem na rynku jest Totolotek nie jest to może bukmacher bez depozytu ale promocje ma ciekawe. Jest najstarszym bukmacherem na rynku, a jego udział w rynku w 2019 roku wyniósł około 5%. Bonusem dla nowych graczy jest zwiększenie depozytu o 100% do kwoty 1000 zł.

Betclic (www.betclic.pl) – dobrze znana marka wśród graczy. Ten dynamicznie zdobywający rynek bukmacherski w Polsce bukmacher oferuje dla nowych graczy 550 złotych bonusu w formie cashback (zakład bez ryzyka przegranej) a do tego liczne promocje jak dopłaty do wygranych i liczne konkursy w obstawianiu meczów.

Etoto (www.etoto.pl) – najmniejszy z bukmacherów na polskim rynku bo z około 1% udziałem w rynku. Bonus jaki oferuje ten bukmacher to zwiększenie depozytu o 200% do kwoty 300 zł. Jednak to nie wszystko ponieważ otrzymujemy bonus 500 zł jeśli zaprosimy kolegę do gry na zakładach.

ForBET (www.iforbet.pl) – bukmacher ten w 2019 miał około 6% udział w rynku zakładów. Bonus na start jaki oferuje to zwiększenie depozytu o 100% do 2100 zł. Do tego liczne promocje bukmacherskie aktywizujące nas do częstszego obstawiania meczów u tegoż bukmachera.

PZBUK (www.pzbuk.pl) – kolejny bukmacher na liście z około 3% udziałem w rynku. Bonus jaki oferuje to darmowy zakład o wartości 200 zł.

REJESTRACJA W FORBET >>
2100 zł na konto w promocji na start

Warte uwagi ...