Bukmacher bez depozytu

Bukmacher bez depozytu 2024

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Nie masz gotówki na zakłady bukmacherskie? Wybierz bukmachera bez depozytu!

Tak określamy bukmachera który oferuje bonus bez depozytu czyli bez wpłaty za rejestrację u niego konta do obstawiania meczów online.

A więc rejestracja a za to dają Ci np. w Fortunie czy LVBET 20 zł na zakłady bukmacherskie!

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less
Freebet 20 zł
LVBET oferta na dziś
www.lvbet.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy Show Less

Taki bukmacher bez depozytu to obecnie bardzo poszukiwana firma bukmacherska wśród legalnych bukmacherów w Polsce…

Oczywiście możemy też skorzystać z bonusów na start za depozyt czyli pierwszą wpłatę, i zyskać duuuużo więcej -nawet kilka tysięcy! Są już legalni bukmacherzy, którzy oferują nam bonusy liczące ponad 2000 złotych jak Forbet, Noblebet czy LVBET!

Jednak te pieniądze nie są nam dawane od razu po rejestracji. Najczęściej musimy wykonać pierwszy depozyt i to właśnie od niego uzależniona będzie wysokość naszego bonusu na start. Po odpowiednim obrocie dopiero otrzymujemy ową kwotę.

Ta opcja zatem nie wchodzi w grę jeśli zamierzamy obstawiać bez wkładu własnego czyli bez depozytu. A czy to jest w ogóle możliwe? Tak.

 

Zakłady bukmacherskie bez depozytu

Niestety nie każdy bukmacher internetowy oferuje nam taką możliwość oferując bonusy bukmacherskie bez depozytu. Najważniejsze jest jednak to, że dwóch największych legalnych bukmacherów ma freebet za rejestrację w swojej ofercie. Fortuna i LVBET to buki bez depozytu, chcą cały czas zdobywać nowych graczy co pokazuje, że niemal na każdym etapie są oni bardzo konkurencyjni.

Freebet czyli inaczej bonus na zakłady bez depozytu to możliwość zgarnięcia darmowych pieniędzy na obstawianie. W ich przypadku otrzymujemy kasę od razu po rejestracji konta u danych bukmacherów. Obecnie najlepszą ofertę mamy na www.efortuna.pl niż na www.lvbet.pl. Ten pierwszy bukmacher oferuje nam 30 złotych na zakłady bukmacherskie a drugi tylko 20 złotych.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł FREEBET + 300 zł zakład bez ryzyka + mnóstwo promocji na EURO2024

 

Jak dostać bonus bez depozytu?

To proste. Być nowym graczem i wykonać rejestrację konta. Zaraz po pozytywnym rozpatrzeniu naszego zgłoszenia otrzymujemy od razu na nasze konto bonusowe kasę na start (Fortuna i LVBET). Oczywiście nie możemy ich wypłacić od razu na konto bankowe. Należy tym gratisem wykonać obrót i dopiero wtedy pieniądze przesuną się na nasze konto główne. Mimo to jest to szansa dla nowych graczy, którzy chcą obstawiać bez depozytu.

W przypadku Fortuny który jak już wspomnieliśmy jest bukmacherem bez depozytu wygląda to nieco inaczej. Otrzymujemy na starcie po rejestracji od razu 10 złotych, ale też mamy opcję dostać drugie tyle w punktach FKP. Co prawda są one widoczne, ale wielu początkujących graczy zupełnie nie wie do czego one służą i pomijają ten wątek.

Prawda jest jednak taka, że możemy od razu z nich korzystać. Stawiając swój kupon wystarczy tylko zaznaczyć, że chcemy zapłacić punktami.

Bukmacher bez depozytu 2024 2024

 

Darmowy zakład to freebet?

Freebety to obecnie najlepsza możliwość jeśli chodzi o obstawianie meczów bez depozytu. Jedyny warunek jaki musimy spełnić to być zupełnie nowymi graczami danego bukmachera. Dzięki temu od razu po pozytywnej rejestracji pieniądze mamy na koncie i możemy zacząć obstawiać mecze.

A czy są inne metody, by typować bez depozytu?

Niestety nie. Bukmacherzy tylko czekają aż będziemy wpłacać kolejne pieniądze. W ramach nauki nie mamy dostępu do żadnego konta demo nawet na kilka dni. Poza tym jeśli na poważnie traktujemy to zajęcie to należy dysponować pewnym kapitałem, gdyż jak wiadomo nie obstawia się nawet za 1/4 tego co się wpłaciło. Ciężko jest zarobić pieniądze startując od 10 czy 20 złotych.

Dlatego też i pomimo tego gracze są zmuszeni do wykonania depozytu. Nie jest to również złe rozwiązanie tym bardziej, że możemy zyskać kilkaset złotych. Bonusy maja swoje oddzielne regulaminy i ważność. Dlatego warto zwrócić na to uwagę zanim będziemy składać reklamacje.

 

Darmowe bonusy bukmacherskie

Rejestracja u bukmachera nie jest tylko początkiem przygody z obstawianiem zakładów bukmacherskich, ale również szansą na otrzymanie specjalnych bonusów bukmacherskich dla nowych klientów czasami są to bonusy bukmacherskie bez depozytu a czasami bonusy bukmacherskie za depozyt.

Dobrzy bukmacherzy online obdarowują nowych graczy bonusami powitalnymi, a najlepsi dają darmowe zakłady bez ryzyka (jak Superbet czy Betfan) bez potrzeby dokonania depozytu. Bonus bukmacherski za założenie konta u buka interesuje każdą osobę, która zajmuje się typowaniem meczów. Większość graczy przy wyborze bukmachera kieruje się ofertą powitalną, a jest ich na polskim rynku naprawdę sporo.

TOP 3 promocji na EURO 2024
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATĘ - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

 

Bonus bez depozytu w STS

UWAGA! W tej chwili STS nie oferuje bonusu bez depozytu a jedynie zakład bez ryzyka!

Bonus za założenie konta u bukmachera STS jest bardzo atrakcyjny, ponieważ może sięgać aż 1200 PLN w przypadku bonusu od naszego pierwszego depozytu. Jeżeli już zarejestrujemy się u bukmachera, dokonamy depozytu, otrzymamy bonus i obrócimy nim trzykrotnie możemy go wypłacić.

Co ważne, mamy szansę na dodatkowe 50 PLN jeżeli zaprosimy do STS swojego kumpla, który jeszcze nie ma założonego konta u tego bukmachera. Wystarczy, że zarejestruje się w STS z naszego polecenia i wpłaci do depozytu minimum 50 PLN oraz zagra za minimum 150 PLN.

Kupony zaliczane do promocji muszą mieć przynajmniej jedno wydarzenie z kursem minimalnym 1.50. Po spełnieniu wszystkich warunków zarówno my jak i nasz przyjaciel otrzymujemy po 50 PLN. Jak widzimy bonus za założenie konta u bukmachera w STS jest naprawdę atrakcyjny, a to nie wszystko, bo czeka na nas jeszcze darmowy zakład za kwotę 100 PLN.

Zarejestruj się bez dowodu w STS.PL
600 zł za depozyt + bez ryzyka 100 zł + ekstra kasa za zadania

 

 

Bonus bez depozytu LVBET

Ciekawy bukmacher bez depozytu to LVBET. U bukmachera oprócz 20 PLN za samą tylko rejestrację bez depozytu dostaniemy też jeden z wyższych w Polsce bonusów powitalnych – 3333 PLN. Otrzymujemy go przy okazji pierwszej oraz drugiej wpłaty. Przy pierwszej wpłacie możemy dostać równowartość 1500 PLN, a przy drugiej 1000 PLN i tak dalej… co w sumie daje nam właśnie 3333 PLN.

Spora gotówka, którą możemy przeznaczyć na obstawianie zakładów. Minimalna kwota jaką możemy wpłacić to 50 PLN, ale najlepiej jest wpłacić maksymalną kwotę, aby otrzymany bonus był jak najwyższy. Bonus za założenie konta u bukmachera LVbet jest aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu. Po jego czterokrotnym obrocie możemy środki wypłacić na nasze konto bankowe.

Graj o 100 000 zł w Fantasy Lidze
+ 2090 zł w bonusach (w tym freebet) + gra bez podatku

 

Bonus bez depozytu Fortuny

W Fortunie jak już wspominaliśmy po założeniu konta dostajemy bonus od depozytu do 200 PLN, zakład bez ryzyka 600 PLN oraz bonus bez depozytu o wartości 20 PLN. Warunki jakie są do spełnienia w Fortunie są konkurencyjne.

W przypadku tego bukmachera musimy obrócić bonusem jedynie trzykrotnie, a kupony zaliczane do obrotu muszą mieć kurs całkowity jedynie 1.90. To wszystko sprawia, że bonus powitalny w Fortunie należy do jednych z najkorzystniej wyglądających wśród polskich bukmacherów.

Jeżeli oferta powitalna w Fortunie jest korzystna, to nie wiadomo co powiedzieć o bukmacherze Forbet.

Bonus bez depozytu Totalbet

Bonus za założenie konta u Totalbet to prawdziwa petarda. Bonus powitalny w Totalbet może wynieść aż 5230 PLN.

Na początek na koncie czekają na Ciebie dwa bonusy bez depozytu: 20 PLN 10 PLN.

Następnie mamy opcję obrót czterokrotny depozytem na kuponach akumulowanych z minimum czterema zdarzeniami. W tym przypadku po każdym obrocie uwalniane jest 25% bonusu. Po czterech obrotach otrzymujemy 100% bonusu. Druga opcja to obrót pięciokrotny depozytem na kuponach z minimum trzema zdarzeniami. Tutaj z kolei po każdym obrocie uwalniane jest 20% bonusu.

Po pięciu obrotach otrzymujemy 100% bonusu, które możemy wypłacić. Promocja powitalna Totalbet sprawiła, że bukmacher ten może konkurować z innymi firmami, które działają na polskim rynku od dłuższego czasu.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less
Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less
Freebet 20 zł
LVBET oferta na dziś
www.lvbet.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy Show Less

 

Bonus bez depozytu Betfan’a

W Betfan bonus powitalny może wynieść do 1000 PLN. Można go otrzymać po wpłaceniu depozytów. Za drugi depozyt możemy dostać 1000 PLN. Jest to jeden z najwyższych bonusów za założenie konta u bukmachera dostępnych na rynku.

Poza tradycyjnym bonusem od depozytu Betfan daje nowym graczom również zakład bez ryzyka na kwotę 600 PLN. Choć bukmacher jest nowy, bo wystartował ze swoją ofertą dopiero w połowie 2019 roku, już mocno dał o sobie znać.

Przed rozpoczęciem przygody z obstawianiem zakładów bukmacherskich, pierwszą decyzją jaką musimy podjąć jest wybór legalnego bukmachera, który spełni nasze wymagania. Na polskim rynku mamy do dyspozycji dużo firm bukmacherskich oferujących bonus za rejestrację, co może nieco namieszać w głowach niezdecydowanych jeszcze osób. Dokładne zapoznanie się z ofertą bukmachera na pewno pomoże w podjęciu decyzji.

Inne bonusy bukmacherskie

Betclic (www.betclic.pl) – dobrze znana marka wśród graczy. Ten dynamicznie zdobywający rynek bukmacherski w Polsce bukmacher oferuje dla nowych graczy 200 złotych bonusu w formie cashback (zakład bez ryzyka przegranej) a do tego liczne promocje jak dopłaty do wygranych i liczne konkursy w obstawianiu meczów.

Etoto (www.etoto.pl) – najmniejszy z bukmacherów na polskim rynku bo z około 1% udziałem w rynku. Bonus jaki oferuje ten bukmacher to zwiększenie depozytu o 200% do kwoty 300 zł. Jednak to nie wszystko ponieważ otrzymujemy bonus 500 zł jeśli zaprosimy kolegę do gry na zakładach.

ForBET (www.iforbet.pl) – bukmacher ten w 2019 miał około 6% udział w rynku zakładów. Bonus na start jaki oferuje to zwiększenie depozytu o 100% do 2100 zł. Do tego liczne promocje bukmacherskie aktywizujące nas do częstszego obstawiania meczów u tegoż bukmachera.

PZBUK (www.pzbuk.pl) – kolejny bukmacher na liście z około 3% udziałem w rynku. Bonus jaki oferuje to darmowy zakład o wartości 1000 zł i 50 zł FREEBET.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
Promocja na EURO 2024!

NiespoZakład

Codziennie bonus 50zł!!!
Do tego 30 zł za rejestrację i 300zł darmowych zakładów!
close-link