Tylko u NAS! 600 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD I 30 ZŁ za REJESTRACJĘ ODBIERZ KOD

Sprawdzony bukmacher

Sprawdzony bukmacher internetowy

Grono legalnych firm bukmacherskich, działających w Polsce stale się powiększa. Mając na uwadze fakt, iż nie zawsze ilość idzie w parze z jakością, przed założeniem konta należy zwrócić szczególną uwagę na wybór platformy, gdzie będziemy grać.

Warto wybrać sprawdzonego bukmachera, żeby potem nie było rozczarowania jakością usług. Dzięki temu możemy oszczędzić sobie niepotrzebne nerwy. Niewątpliwie warto rozglądać się za firmami z ugruntowana pozycją na rynku jak STS, Fortuna czy Totolotek, nie pomijając przy tym nowych buków, których oferta z racji tego, że zdobywają pozycje na rynku, często oferują nieco więcej nowym graczom.

Mimo, że wszyscy legalnie działający bukmacherzy w Polsce posiadają licencje Ministerstwa Finansów, to opinie graczy o niektórych z nich wykluczają ich z grona potencjalnych dostawców usług bukmacherskich. Sprawdzony bukmacher to taki, gdzie funkcjonują przejrzyste zasady wpłat i wypłat, bezpieczeństwo naszych danych osobowych i czytelne warunki gry.

1.
Fortuna

💰 Darmowy zakład 600 zł, Freebet 20 zł!

Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.

2.
Superbet

Tydzień bez ryzyka, 3754 zł w bonusach

Dynamicznie rozwijający się bukmacher w Polsce. Rejestracja w Superbet to bonusy na ponad 3700 zł na start. Do tego mecze na żywo i super aplikacja.

3.
Etoto

Bonus 200% za wpłatę

Średniej klasy bukmacher z fajną promocją powitalną. Lecz słabe kursy bukmacherskie oraz aplikacja do zawierania zakładów skutecznie odstraszają tłumy graczy 😉

4.
STS

100 zł darmowy zakład i 1500 zł za wpłatę!

Największy legalny bukmacher w Polsce. Na start dostajemy zakład bez ryzyka oraz bonus do 1500 zł za wpłaty. Szeroka oferta kursów, najlepsza aplikacja bukmacherska oraz liczne promocje.

5.
LVBET

3333 zł na start + 20 zł bez depozytu

Dynamicznie rozwijający się polski bukmacher. Bardzo fajna oferta bukmacherska, liczne cykliczne promocje na ważne wydarzenia sportowe. Solidna apk do obstawiania no i wysokie kursy na zakłady.

Obstawianie u bukmachera

Gra w zakładach bukmacherskich u legalnych bukmacherów to całkowicie legalna w świetle prawa rozrywka. Obstawiać możemy zarówno przez internet na stronach bukmacherskich, jak i poprzez aplikacje mobilne dedykowane na telefon czy tablet.

Sprawdzeni bukmacherzy, działający nieco dłużej na krajowym rynku oferują również możliwość zawierania zakładów w punktach stacjonarnych. Fortuna czy STS posiadają po kilkaset takich lokali w całym kraju i praktycznie w każdym większym mieście jest dostęp do obstawiania spotkań bez konieczności zakładania konta i rejestracji.

Swoją drogą, rejestracja konta u bukmachera daje sporo korzyści, w postaci możliwości skorzystania z pakietów promocyjnych, zarówno na start, jak i w późniejszej grze. Zazwyczaj korzyści wiążą się z udziałem w programach lojalnościowych, gdzie za aktywność możemy liczyć na premię w postaci darmowych zakładów. Warto obstawiać u sprawdzonego bukmachera.

Mamy gwarancję szybkich wypłat wygranych, prawidłowego rozliczania kuponów i odpowiedniego traktowania gracza jako klienta. Podobnie jak w każdym innym biznesie, możemy, natrafić na bukmachera, który różnymi sposobami będzie próbował ograniczyć możliwość naszych wygranych.

Nie bez powodu od czasu do czasu na forach pojawiają się opinie o anulowaniu wygranych, blokadzie konta, wstrzymaniu wypłat, czy znacznych opóźnieniach w rozliczaniu wygranych zakładów. Dlatego ważne jest, żeby obstawiania odbywało się u sprawdzonego bukmachera.

Należy zdawać sobie sprawę, że gra w zakładach wiąże się z ryzykiem utraty środków. Grając za pieniądze, ryzykujemy. Dlatego niezwykle ważne jest, aby partner, czyli w tym wypadku bukmacher postępował wobec nas fair.

Sprawdzony bukmacher 1

Polski legalny bukmacher

Zgodnie z aktualnie obowiązującym prawem, legalny bukmacher działający w Polsce to taki, który uzyskał licencje Ministra Finansów na prowadzenia takiej działalności. Obecnie te usługi świadczy kilkanaście firm, przy czym niektóre z nich prowadza działalność tylko i wyłącznie przez internet.

Do najbardziej znanych masowemu odbiorcy bukmacherów należą Frotuna, STS i Totolotek. Obok nich od niedawna funkcjonują również takie marki jak Lvbet, forBet, Betfan, Betclic czy Etoto.

Warto tu zwrócić uwagę na Betclic, który już wcześniej działał w Polsce, związany z popularnym jeszcze kilkanaście lat temu Expektem. Po uzyskaniu stosownej licencji wrócił niedawno do Polski. Stawkę firm godnych polecenia, zajmujących się bukmacherką, przedstawiamy poniżej

Legalni bukmacherzy internetowi
Strona, nr licencji Na start Link
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
830zł Zagraj
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
200zł Zagraj
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
3754zł Zagraj
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1660zł Zagraj
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
3333zł Zagraj
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
1050zł Zagraj
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
1600zł Zagraj
fuksiarz.pl
(PS4.6831.1.2020)
500zł Zagraj
betcris.pl
(PS4.6831.1.2019)
200zł Zagraj
noblebet.pl
(PS4.6831.28.2017)
2520zł Zagraj
iforbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
3100zł Zagraj
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
200zł Zagraj
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
500zł Zagraj

Z tego grona aktywnymi podmiotami pozostaje pierwszych jedenaście firm. Pozostałe, również zarejestrowane swoją ofertę udostępnią klientom wkrótce. Mimo tego, jak widać, wybór dostawcy jest całkiem spory, wobec powyższego warto zadać sobie gdzie najlepiej założyć konto.

Nie ma to znaczenia z kolei, jeżeli zamierzamy lub gramy wyłącznie w punktach. Wtedy nasz wybór jest ograniczony do kilku firm, ale za to nie musimy przechodzić procesu rejestracji i nic nas nie wiążę z bukmacherem. O ile mamy dostęp, raz możemy puścić kupon w STS a następnego dnia zagrać w Fortunie czy Totolotku. Może mieć to spore znaczenie, jeżeli szukamy wyższych kursów.

W przypadku gry online, aby skorzystać z promocji, czy zagrać wyższy kurs musimy mieć zarejestrowane konta u kilku bukmacherów, co jest nieco kłopotliwe ( u każdego buka musimy mieć środki na koncie), ale często przez graczy stosowane.

 

Jakiego bukmacher wybrać?

Powyżej przedstawiliśmy listę bukmacherów, teraz poświęcimy nieco czasu i skupimy się na tym, jakiego bukmachera wybrać.

Niewątpliwie powinniśmy wziąć pod uwagę kilka czynników. Jak już wspomniano, jeżeli zamierzamy grać wyłącznie w punktach stacjonarnych, nasz wybór jest ograniczony do firm, które takowe lokale posiadają. Najwięcej lokali mają STS, Fortuna i Totolotek.

Obojętnie u którego z nich zagramy, kupon mamy w ręku jako dowód zakładu. Nie jest możliwe, anulowanie go, wycofanie czy błędne rozliczenie. To plusy. Minusem gry wyłącznie w lokalach, jest brak możliwości obstawiania na żywo, co ma kolosalne znaczenie. Dla wielu graczy obstawianie live to esencja bukmacherki. Na szczęście bukmacherzy, o których wspomnieliśmy, prowadzą również działalność w internecie.

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Z wielu względów wybór Fortuny czy STS jest jak najbardziej uzasadniony. Warto wiedzieć, że również w obszarze zakładów online Fortuna i STS pozostają w gronie liderów. Oprócz możliwości gry na stronie internetowej udostępniają również najlepsze aplikacje do zainstalowania na telefon czy tablet.

Sprawdzony bukmacher, jakim niewątpliwie jest STS czy Fortuna, zapewnia graczom nie tylko dostęp do rozrywki, ale także dba o bezpieczeństwo naszych danych (w tym numeru rachunku bankowego!) oraz pieniędzy.

W grze przez internet ważne jest, aby wybrany bukmacher oferował metody szybkich płatności, co sprawi, że pieniądze znajdą się natychmiast na naszym koncie gracza. Działa to również w drugą stronę. Szybkość rozliczenia zakładów oraz natychmiastowy przelew wypłaty wygranych to również ważne cechy, którymi powinien charakteryzować się wybrany przez nas bukmacher. O ile te czynniki w obstawianiu w punktach naziemnych nie mają znaczenia (wygraną wypłacimy podczas wizyty w lokalu) to w typowaniu online wydają się mieć kluczowe znaczenie.

Wybór bukmachera u którego będziemy grać, pozostaje kwestią indywidualną, jednak przed podjęciem decyzji warto prześledzić fora internetowe czy strony branżowe, by dowiedzieć się czegoś więcej na jego temat. Warto zwracać zwłaszcza uwagę na opinie typerów, które są często diametralnie różne od tych zamieszczanych w formie artykułów sponsorowanych.

Warte uwagi ...