Fortuna

  • Obstawianie bez podatku
  • Darmowy zakład i liczne promocje
  • Mecze na żywo w aplikacji mobile
  • Wysokie kursy i obszerna oferta
Pakiet powitalny EKSTRA w promocji
Fortuna Screenshot
Fortuna

Legalny Bukmacher Fortuna znany większości graczom również jako Profesjonał.

I tutaj już nie trzeba mówić godzinami czy warto zaufać owemu bukmacherowi czy też nie. Działa bowiem w Polsce od 1997 roku. Zatem jest to legalny bukmacher ze sporym stażem. To co ją wyróżnia na tle innych to fakt, że oprócz możliwości typowania meczy sportowych online możemy również je zawrzeć idąc do ich punktów naziemnych. Z pewnością się na nie natknęliśmy nie typując nawet meczy.

Legalne zakłady bukmacherskie

Legalny bukmacher Fortuna planuje, aby w całej Polsce było ich około 500. Co prawda teraz dużo osób obstawia online, mimo to punkty naziemne cieszą się również dużą popularnością. Tutaj warto dodać, że Fortuna publikuje co tydzień swoją gazetkę. Znajdziemy z niej wszystko co potrzebne do typowania na kolejny tydzień – tabele, kursy, informacje.

Odbierz 120zł na darmowe zakłady i do 400zł za pierwszą wpłatę

Co do oferty zakładów na stronie internetowej to jest to ciekawa propozycja (tutaj można założyć konto gracza online).

Znajdziemy tam wszystkie popularne dyscypliny sportowe, a także dużo ciekawych opcji. Jak u niewielu innych bukmacherów oprócz zdarzeń sportowych możemy obstawiać wydarzenia polityczne czy rozrywkowe. Kontakt z supportem łatwy i szybki.

Do wyboru mamy chociażby czat. W Polsce wielu graczy korzysta z Fortuny. Zazwyczaj znajdziemy tu więcej przychylnych opinii niż tych negatywnych. To jednak na co warto zwrócić uwagę to fakt, że przy każdym zakładzie zabierany jest podatek w wysokości 12%.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Obstawiając tych mecze kilkaset, czy też na większe kwoty ta różnica jest spora. Dlatego też wielu początkujących graczy nie chce korzystać z tego systemu rozliczania, ponieważ niejako tracą na tym swoje pieniądze.

 

Opinie o Fortunie

Podsumowując, legalny bukmacher Fortuna to godny polecenia serwis do obstawiania dla każdego gracza. Są oni w 100% wypłacalni i pewni. Nie ma z nimi większych problemów. Działają również stacjonarnie przez co ich standard obsługi musi być cały czas na wysokim poziomie. Oferta jak i kursy są do przyjęcia i jak na bukmacherów działających stacjonarnie – należą do najwyższych obecnie w Kraju.

Strona w języku polskim dość czytelna i łatwa w obsłudze. Jedynie zabierany podatek może być niewielkim minusikiem dla niektórych graczy.

Ale jest to również dowód na to, że bukmacher Fortuna.pl działa na rynku legalnie.

Odbierz 120zł na darmowe zakłady i do 400zł za pierwszą wpłatę