Typy na mecze w grupie D MŚ 2022 2024

Typy na mecze w grupie D MŚ 2022

Autor: Obstawianie.Net
141 odwiedzin w tydzień

blank


Zobaczmy jakie typy proponujemy na mecze w grupie D MŚ 2022

Mistrzostwa Świata zaczynają się już w niedzielę, stąd też warto przemyśleć, co zagrać. Bardzo ciekawie może wyglądać rywalizacja w grupie D, gdzie dojdzie do spotkania Danii z Francją. Jest to rewanż za Ligę Narodów.

Warto wspomnieć o tym, że od kilku turniejów regularnie mistrz sprzed 4 lat odpada w fazie grupowej, a Trójkolorowi nie imponowali formą przed tym turniejem. Pytanie jednak, kto poza Dania może ich przegonić. Tunezja i Australia mają na to dosyć nikłe szanse. Stąd też jednym z typów na mecze w grupie D MŚ 2022 może być ten, że Dania będzie lepsza od Francji, co może równocześnie wiązać się z wygraniem grupy przez Eriksena i spółkę.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Wśród typów na mecze w grupie D MŚ 2022 może znaleźć się także rywalizacja o miejsce 3, które oczywiście awansu nie da, ale zdobycie punktów przez Tunezję lub Australię w meczu bezpośrednim wydaje się celem minimum. W tej parze lepiej wygląda raczej reprezentacja Tunezji, która z bardzo dobrej strony pokazał się w ostatnim Pucharze Narodów Afryki.

Typy na mecze w grupie D MŚ 2022 2024
blank

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia