Tylko u NAS! 600 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD I 30 ZŁ za REJESTRACJĘ ODBIERZ KOD

Typy na mecze w grupie B MŚ 2022

Typy na mecze w grupie B MŚ 2022 1

Poniżej nasze typy na mecze w grupie B MŚ 2022 w Katarze oraz nasze prognozy co do tej grupy…

W grupie B bezpośrednio po losowaniu faworyt był tylko jeden – Anglia. Jednak finalista ostatniego Euro od dłuższego czasu nie zachwyca. Czarę goryczy przelał spadek z najwyższego poziomu UNL. Synów Albionu czekają mecze kolejno z Iranem, USA i Walią. Z wyjątkiem pierwszego warto poszukać value przeciw kapryśnie grającym wyspiarzom.

Raczej pechowo wypadło im zmierzyć się w pierwszym meczu z Irańczykami. To przeciwnik, który na MŚ zawsze dawał z siebie maksa. Tu ich szanse osłabia wewnętrzny konflikt na tle masowych protestów w ojczyźnie. W tym meczu można poszukać bramki Azjatów.

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Z kolei Amerykanie z niepewnymi Anglikami mogą zagrać dość wyrównane spotkanie. Na pewno tutaj i w meczu z Walią warto zagrać BTS, a dla odważnych atrakcyjny powinien być typ na remis lub wygraną przeciwników. Oczywiście wiadomo, że Kane i spółka tanio skóry nie sprzedadzą.

Iran lata temu wygrał sensacyjnie z USA 2:1, jednak tym razem nie powinno się to powtórzyć. Podobnie Amerykanie będą faworytami w meczu z Walią. Można również przewidzieć szalony mecz „o wszystko” Walia – Iran i więcej niż 2,5 bramki.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
1300 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Warte uwagi ...