Typy na mecze w grupie A MŚ 2022 2023

Typy na mecze w grupie A MŚ 2022

przez Obstawianie.Net
56 odwiedzin w tydzień

blank

Przyglądnijmy się grupie A na MŚ w Katarze i sprawdźmy jak można obstawiać mecze w tej grupie…

W grupie A znaleźli się gospodarze, zatem rozgrywki w niej zaczynają się od meczu otwarcia. Już 20 listopada Mundial rozpocznie mecz Katar – Ekwador. Rywalami tych ekip są Holandia i Senegal. Jak należy ocenić rozkład sił w grupie przed rozpoczęciem zmagań?

Podobno gospodarzom pomagają ściany, ale w przypadku Kataru powinien powtórzyć się raczej casus RPA z 2010, niż Korei Południowej z 2002 r. Czyli ostatnie miejsce w grupie.

Jeśli w jakimś meczu Katarczycy będą mogli się postarać o punkty, to będzie to pojedynek z Ekwadorem. W meczu sparingowym przed mistrzostwami potrafili zremisować z Chile 2:2. Tu także remis wydaje się maksimum możliwości. W pozostałych meczach Kataru lepiej grać z prądem kursów – na wygraną Holandii i Ekwadoru.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Inne typy?

Over 2,5 bramki w meczu Senegal – Holandia. Nasi grupowi rywale z Rosji nie skupią się na obronie, a więc mogą zaliczyć trafienie. Holandia kreuje sytuacje bramkowe z ogromną łatwością. Ciekawie może być także w starciu Ekwadoru z Senegalem. Mocniejszą ekipą wydają się Afrykanie – bezpiecznie można zagrać na ich wygraną z podpórką, czyli remis lub wygraną.

Typy na mecze w grupie A MŚ 2022 2023
blank

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia