Lech - Legia typy

Lech – Legia

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna TV z promocją

Od wielu lat gdy gra Lech Poznań z Legią Warszawa to wiemy że mamy do czynienia ze spotkaniem na szczycie w Ekstraklasie.

Jeśli pomyślimy o szlagierach w polskiej Ekstraklasie, to starszym kibicom przypominają się na pewno spotkania Widzewa Łódź z Górnikiem Zabrze. Współczesna polska piłka na najwyższym poziomie to jednak pojedynki zupełnie innych dwóch zespołów – a mianowicie – Lecha Poznań z Legią Warszawa. Zwykle pomiędzy tymi drużynami dochodzi do największych pojedynków – nie tylko na boisku, ale również na trybunach.

Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less

Typy na Lech – Legia

Jedni i drudzy prześcigają się w świetnych i pomysłowych oprawach tych spotkań. Właśnie dlatego mecze pomiędzy Lechem, a Legią cieszą się takim zainteresowaniem w naszym kraju. Gdy spojrzymy na możliwości wytypowania poszczególnych zdarzeń na to spotkanie, to możemy pokusić się o kilka ciekawych zakładów. Pierwszy typ na mecz Lech – Legia będzie dotyczył ilości bramek. Mało kiedy mamy do czynienia z gradem goli, a zwykle o końcowym rezultacie decyduje jedna bramka.

Właśnie dlatego możemy postawić albo przedział bramek w spotkaniu 1-2, albo under 2.5. Oczywiście, gdy wybierzemy pierwszą z opcji możemy mieć kurs sięgający nawet 2.0-2.5, a przy takim kursie możemy pokusić się nawet o kupon SOLO z wyższą kwotą.

Przy takiej ilości bramek, jakie wpadają w tych spotkaniach, powinniśmy zwrócić uwagę na btts. I to będzie kolejny typ w spotkaniu Lecha z Legią. Skoro często jedna bramka decyduje o wyniku spotkania, to rzadko kiedy obie drużyny strzelają bramkę. Możliwe, że ogromnego kursu na to zdarzenie nie będzie, ale jest ono naprawdę jednym z pewniejszych, jeśli chodzi o typowanie Ekstraklasy.

Czym jeszcze powinniśmy kierować się w obstawianiu meczu Lech – Legia?

Warto jest pójść także w liczbę rzutów rożnych, których jest dość sporo. Ataków w spotkaniach między tymi drużynami jest wiele – można powiedzieć – zadają sobie cios za ciosem, jednak zwykle obrońcy wypełniają swoją rolę i udaremniają ataki, jednak przy tym ich rywale otrzymują stałe fragmenty gry w postaci rzutów rożnych. Gdy postawimy, że w meczu będzie więcej niż 9.5, a nawet 10.5 rzutów rożnych, to powinniśmy cieszyć się z poprawnego wytypowania tego zdarzenia.

TOP 3 promocji u bukmacherów
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATY - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

  Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
   FORTUNA  STS  SUPERBET  LV BET
 
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 8/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowo czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł
 

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia