Jagiellonia - Korona Kielce, typy 2024

Jagiellonia – Korona Kielce, typy

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna TV z promocją

Wygląda na to, że nadchodzi mecz pełen emocji i niepewności, zwłaszcza dla kibiców Jagiellonii i Korony. Obie drużyny mają wiele na szali, co zapowiada zaciętą rywalizację.

Jagiellonia zdaje się być zmotywowana do odzyskania przewagi w tabeli, zwłaszcza po ostatnich wynikach. Ich determinacja do szybkiego zdobycia bramki może rzeczywiście przynieść efekty, zwłaszcza biorąc pod uwagę historię poprzednich meczów, w których Korona często traciła jako pierwsza. Zakład na to, że Jagiellonia otworzy wynik meczu ma sens przy kursie 1.47.

Freebet 20 zł
LVBET oferta na dziś
www.lvbet.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy Show Less

 

Obie drużyny zdają się być zdolne do strzelenia gola, co potwierdzają ostatnie serie spotkań. Stawka jest wysoka, a kurs na to, że obie strony wpiszą się na listę strzelców, wynoszący 1.69, może przyciągnąć uwagę graczy.

Co do liczby goli, patrząc na ostatnie spotkania obu drużyn, kurs na to, że padnie więcej niż 2.5 gola, wydaje się rozsądny. W końcu, gdy mamy do czynienia z zespołami, które ofensywnie prezentują się dobrze, można się spodziewać widowiskowego meczu. Kurs na to zdarzenie wynoszący 1.64 może przekonać wielu obstawiających.

Jeśli chodzi o statystyki i bilans bezpośrednich meczów, Jagiellonia wydaje się mieć przewagę, ale historia nie zawsze determinuje przyszłe wyniki. Mecz może zakończyć się różnie, co sprawia, że atmosfera na stadionie będzie niesamowicie napięta.

Wreszcie, faworytem bukmacherów jest Jagiellonia, co jest zrozumiałe biorąc pod uwagę ich ostatnie osiągnięcia i przewagę na własnym boisku. Kurs u bukmachera np Fortuna na ich zwycięstwo wynoszący 1.61 może przyciągnąć graczy, którzy stawiają na pewniaki.

Mecz obiecuje wiele emocji, ale jak zawsze w futbolu, ostateczny wynik może być niespodzianką. Czekamy z niecierpliwością na sobotnią rywalizację!

  Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
   FORTUNA  STS  SUPERBET  LV BET
 
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 8/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowo czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł
 

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia