Typy na ekstraklase czyli obstawianie ekstraklasy

Lech Poznań – Śląsk Wrocław

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Kiedy Śląsk Wrocław staje do gry z Lechem Poznań, nie można lekceważyć ich możliwości, zwłaszcza że ostatnio udowodnili, że potrafią zdobywać punkty nawet z silniejszymi przeciwnikami. Mimo to, Lech Poznań pod wodzą Jacka Magiery stał się zespołem nie do pokonania, szczególnie na własnym terenie. Śląsk może być zdeterminowany, ale czy zdoła wyjść z tego starcia z punktem?

Gole w boju: Ponad 2.5 Gola na Spotkaniu

Historia spotkań między Lechem a Śląskiem obfituje w gole, zwłaszcza w ostatnich trzech starciach. Widzieliśmy w nich wiele bramek, przekraczając średnio 2.5 gola na mecz. Czy i tym razem będziemy świadkami strzeleckiego widowiska w Ekstraklasie?

Graj o 100 000 zł w Fantasy Lidze
+ 2090 zł w bonusach (w tym freebet) + gra bez podatku

 

Każdy Strzela: Obie Drużyny Trąbią do Bramki

W ostatnich meczach obu drużyn widzieliśmy regularne trafienia zarówno z jednej, jak i drugiej strony. Czy trend ten się utrzyma, czy może któryś z zespołów postanowi zagościć na murawie bez bramki?

Lech vs. Śląsk: Przegląd Historii i Statystyk

Od lat 50. XX wieku oba kluby rywalizują ze sobą, choć początkowo Lech Poznań dominował, osiągając imponujące wyniki, takie jak 6:1 czy 4:0. Mimo że Śląsk odrobił straty, to nadal bilans meczów przeważa na korzyść Lecha.

Kiedy i Gdzie Obejrzeć Mecz Lech Poznań – Śląsk Wrocław?

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 24 lutego 2024 r., o godz. 17:30, na Enea Stadionie w Poznaniu. Transmisja meczu dostępna będzie na Canal+Sport.

Lech czy Śląsk: Kto Wyrwie Zwycięstwo?

Według bukmacherów, Lech Poznań wychodzi na faworyta tego starcia, z kursem 1.86 w zakładach bukmacherskich STS. Czy jednak Śląsk zdoła zaskoczyć?

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł FREEBET + 300 zł zakład bez ryzyka + mnóstwo promocji na EURO2024

 

Artykuł przygotowany przez ekspertów w dziedzinie piłki nożnej, zachęca do wzięcia udziału w emocjonującej rywalizacji między dwoma czołowymi drużynami Ekstraklasy. Zapraszamy do obstawiania meczu.

LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
Promocja na EURO 2024!

NiespoZakład

Codziennie bonus 50zł!!!
Do tego 30 zł za rejestrację i 300zł darmowych zakładów!
close-link