Górnik Zabrze - Korona Kielce typy

Górnik Zabrze – Korona Kielce

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna TV z promocją

Górnik Zabrze wykazuje się stabilnością w ostatnich występach, zarówno podczas rundy jesiennej, jak i w obecnej fazie sezonu. Drużyna Jana Urbana zgromadziła imponujące 10 punktów w ciągu czterech ostatnich spotkań ligowych, co solidnie umacnia jej pozycję w pierwszej połowie tabeli Ekstraklasy.

W kolejnym meczu, który odbędzie się w poniedziałek, Górnik ponownie wychodzi na boisko jako faworyt, starając się zdobyć kolejne trzy punkty. Tym razem zmierzy się z zespołem Korony Kielce, który boryka się z zagrożeniem spadku. Czy Górnik zdoła zgarnąć zwycięstwo?

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 600 zł za wpłaty

 

Analiza Typów Górnik Zabrze – Korona Kielce

Górnik Zabrze prezentuje się znakomicie na własnym stadionie, co potwierdzają cztery ostatnie zwycięstwa ligowe na terenie własnej bazy. Dlatego też kurs u bukmacherów na zwycięstwo Górnika wynosi 2.10, co stanowi atrakcyjną ofertę dla obstawiających.

Z kolei biorąc pod uwagę dyspozycję Korony Kielce, która raczej nie wykazuje skłonności do wysokiego punktowania, typ poniżej 2.5 gola wydaje się być rozsądną opcją. W pięciu z siedmiu ostatnich meczów ligowych Korony, padło mniej niż 2.5 bramki, co sprawia, że kurs na taki scenariusz wynosi 1.79.

Nie można też bagatelizować roli Lukasa Podolskiego w ofensywie Górnika Zabrze. Pomimo zaawansowanego wieku, niemiecki zawodnik nadal pozostaje jednym z najgroźniejszych graczy w ataku. Zdobył bramki w dwóch ostatnich ligowych spotkaniach i istnieje duże prawdopodobieństwo, że uczyni to ponownie. Kurs na gol Podolskiego to 3.50.

Statystyki Górnik Zabrze – Korona Kielce

Oba zespoły rozpoczęły rundę wiosenną Ekstraklasy w dobrym stylu. Górnik Zabrze odniósł ważne wyjazdowe zwycięstwo w derbach z Piastem Gliwice (3:1), podczas gdy Korona Kielce pokonała u siebie ŁKS Łódź 2:1, co pozwoliło jej uniknąć strefy spadkowej.

Górnik Zabrze - Korona Kielce 2024

Jeśli spojrzeć na bezpośredni bilans meczów między tymi drużynami, to minimalną przewagę ma Korona. Niemniej jednak, Górnik ciężko pracuje nad poprawą tej statystyki, co potwierdza fakt, że od listopada 2018 roku nie przegrał z Koroną, osiągając 4 zwycięstwa i 3 remisy. W poprzedniej rundzie bieżącego sezonu Górnik odniósł zwycięstwo w Kielcach 1:0.

Bilans bezpośrednich meczów od 2005 roku wynosi 33 spotkania, z 12 zwycięstwami Korony, 10 zwycięstwami Górnika i 11 remisami. Natomiast bilans bramek przemawia na korzyść Korony – 50:43.

Podsumowanie meczu Górnik Zabrze – Korona Kielce

Mecz Górnik Zabrze – Korona Kielce zapowiada się jako starcie dwóch drużyn, które weszły w rundę wiosenną Ekstraklasy z determinacją. Górnik będzie dążył do utrzymania swojej imponującej passy zwycięstw na własnym boisku, podczas gdy Korona będzie starała się wykorzystać swój bilans bezpośrednich meczów z Górnikiem.

Ostatecznie, wynik meczu będzie zależał od umiejętności i formy zawodników w dniu spotkania.

Nasz typ to wygrana Górnika!

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł na zakłady bez ryzyka

 

  Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
   FORTUNA  STS  SUPERBET  LV BET
 
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 8/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowo czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł
 

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia