Grupy Euro 2024

Austria – Francja, typy

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna TV z promocją

AUSTRIA – FRANCJA: KTO ZDOMINUJE SPOTKANIE?

W tym emocjonującym starciu na Euro 2024, Austria stanie naprzeciwko Francji w swojej pierwszej grupowej potyczce. Choć Trójkolorowi wydają się mieć przewagę w oczach ekspertów, nie można lekceważyć Austriaków, którzy pokazali znaczący postęp w ostatnim czasie. Czy zdołają zdobyć chociaż jeden punkt? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy na mecz Austria – Francja.

Francja z Wielkimi Szansami

Bez wątpienia, Francja jest faworytem tego spotkania z Austrią. Mając na uwadze ich szeroką kadrę, Trójkolorowi wydają się być w dużo lepszej formie. Niemniej jednak, Austria robi świetne wrażenie – ich dobre występy w eliminacjach oraz meczach towarzyskich świadczą o tym, że są groźnym przeciwnikiem. Choć Austriacy nie zagrają tak ofensywnie jak zazwyczaj, spodziewam się wyrównanego meczu, który ostatecznie zakończy się zwycięstwem Francji po kursie 1.43.

Gole w Meczu: Ponad 2.5

Jak już wspomniałem, Austria potrafi grać ofensywnie i zdobywać gole, co pokazali w meczu towarzyskim z Turcją, gdzie strzelili aż 6 bramek. Choć strzelanie bramek Francji może być trudniejsze, spodziewam się, że mecz będzie otwarty, co może skutkować wieloma golami. Dlatego typuję ponad 2.5 bramki w meczu po kursie 1.67.

Specjalny Typ na Początek Meczu

Na mecz Austrii z Francją przygotowałem także specjalny typ na pierwszą połowę. Typuję, że Austria nie przegra w pierwszej połowie po kursie 1.73. Spodziewam się wyrównanej gry, a jeśli Francja ma wygrać, to bardziej prawdopodobne jest to w drugiej połowie lub nawet po 60 minutach meczu.

Tabela Grupy D: Perspektywy

Francja wydaje się być faworytem tej grupy, ale z takimi przeciwnikami jak Polska, Holandia i Austria, mogą pojawić się niespodzianki. Austriacy wydają się być czarnym koniem grupy i być może całego turnieju, więc na pewno będą walczyć o awans.

Kursy Bukmacherskie na Austria – Francja

Wygrana Austria – 6.60

Remis – 4.55

Wygrana Francja – 1.43

Powyżej 2.5 goli – 1.67

Obie drużyny strzelą gola – 1.80

Bukmacherzy w Polsce wskazują na wyższe szanse na zwycięstwo Francji, co potwierdza kurs 1.43. Austria będzie miała trudniejsze zadanie, o czym świadczy kurs 6.60. Typując remis, możemy liczyć na kurs 4.55. Możemy także obstawić ilość bramek – na ponad 2.5 bramki kurs wynosi 1.67.

Gdzie Obejrzeć Mecz Austria – Francja?

Mecz odbędzie się 17 czerwca o 21:00 na Merkur Spiel-Arena w Dusseldorfie i będzie dostępny w Telewizji Polskiej. Można także śledzić relację na sport.betfan.pl.

  Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
   FORTUNA  STS  SUPERBET  LV BET
 
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 8/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowo czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł
 

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia