Widzew - Piast, typy 2024

Widzew – Piast, typy

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna TV z promocją

Po kolejnej porażce, tym razem w Pucharze Polski, Piast ponownie musi podnieść się z kolan. Tym razem to pierwszoligowa Wisła Kraków przekreśliła ich szanse na sukces.

Teraz, poza Pucharem, zespół trenera Aleksandara Vukovicia skupia się na walce o utrzymanie w lidze. Ich kolejnym przeciwnikiem będzie Widzew, a o zwycięstwo będą musieli walczyć na gorącym terenie, czyli na stadionie w Łodzi.

Freebet 20 zł
LVBET oferta na dziś
www.lvbet.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy Show Less

 

Jak obstawiać Widzew – Piast? Typy

Piast zdaje sobie sprawę z wagi każdego meczu do końca sezonu. Ich przewaga nad potencjalnymi spadkowiczami jest niewielka, dlatego zwycięstwo w Łodzi będzie dla nich niezwykle istotne.

Jeśli chodzi o typowanie wyniku meczu, istnieją pewne wskaźniki, na których można się oprzeć. W ostatnich latach trafienia z obu stron zdarzały się regularnie. Ostatni raz, gdy tak się nie stało, miało miejsce w 2013 roku. W związku z tym, kurs na to, że obie drużyny zdobędą bramki, wynosi 1.95.

Ponadto, jeśli historia się powtórzy, można oczekiwać dużej liczby goli. W poprzednich meczach między tymi drużynami zazwyczaj padało więcej niż 2.5 gola.

Nawet ostatnia gra na stadionie Okrzei była bardzo bramkowa, z pięcioma golami. Kurs na to, że w meczu padnie ponad 2.5 gola wynosi 2.30. Warto jednak zauważyć, że Piast mógłby stracić gola jako pierwszy, co zdarzyło się w trzech z pięciu poprzednich meczów. Kurs na to, że ta sytuacja powtórzy się, wynosi 2.02.

TOP 3 promocji u bukmacherów
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATY - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Statystyki i bilans meczów

Historia rywalizacji między Widzewem a Piastem w ciągu ostatnich 12 lat jest dość wyrównana. Piast miał minimalną przewagę w liczbie zwycięstw, ale seria ostatnich triumfów gliwiczan zmieniła ten obraz. Pod względem zdobytych bramek Piast ma przewagę.

Bilans spotkań w ciągu ostatnich lat to 9 meczów, z czego 4 wygrane Piasta, 3 Widzewa i 2 remisy. Bilans bramek to 15:12 na korzyść Piasta.

Podsumowanie i prognoza na mecz

Mecz między Widzewem a Piastem zapowiada się emocjonująco, z dużą ilością goli. Obie drużyny walczą o swoje cele, dlatego można oczekiwać zaciekłej rywalizacji.

Zgodnie z kursami bukmacherskimi, minimalnym faworytem są gospodarze. Jednak w futbolu wszystko może się zdarzyć, dlatego pozostaje nam czekać na wynik meczu i cieszyć się piłkarską pasją.

  Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
   FORTUNA  STS  SUPERBET  LV BET
 
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 8/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowo czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł
 

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia