Manchester United - Arsenal Londyn, typy 2024

Manchester United – Arsenal Londyn, typy

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna TV z promocją

Niedzielne popołudnie w Old Trafford obiecuje intensywną rywalizację między Manchesterem United a Arsenalem Londyn. To nie tylko zwykłe spotkanie ligowe, to starcie dwóch potęg angielskiego futbolu, które przez lata budowały swoją historię i legendę na boisku.

Ale co nas może czekać na tym widowisku?

Na papierze Arsenal jest faworytem, co potwierdza także kursy bukmacherskie, które stawiają na zwycięstwo „Kanonierów”. Ich ostatnie wyniki na boisku sprawiają, że mają sporo argumentów na swoją korzyść.

Z kolei Manchester United walczy z plagą kontuzji i z pewnością nie jest w najlepszej formie. Jednak gra na własnym terenie i zdolność do mobilizacji w starciach z czołowymi drużynami Premier League może sprawić, że będą bardziej niebezpieczni, niż wynika to z ostatnich wyników.

TOP 3 promocji u bukmacherów
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATY - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Ważnym elementem analizy jest też historia bezpośrednich spotkań obu drużyn. Arsenalowi zdarzało się wygrywać na Old Trafford, ale nie tak często, jakby sobie życzyli ich kibice. Dla Manchesteru United to będzie również okazja do zrewanżowania się za porażkę z tego sezonu na Emirates Stadium.

Jeśli chodzi o typy bukmacherskie, handicap +1.5 na Manchester United wydaje się kuszący, biorąc pod uwagę historię spotkań obu drużyn oraz ich aktualną formę. Ponadto, spodziewać się można sporej ilości goli, co potwierdzają ostatnie starcia między nimi. A dla tych, którzy szukają potencjalnego strzelca, Leandro Trossarda może być niezłą opcją, biorąc pod uwagę jego ostatnie występy.

W każdym razie, emocje na pewno będą wysokie. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać i zobaczyć, co przyniesie niedzielne starcie dwóch angielskich gigantów na boisku Old Trafford.

  Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
   FORTUNA  STS  SUPERBET  LV BET
 
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 8/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowo czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł
 

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia