Liga włoska typy

Fiorentina – AC Milan, typy

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Fiorentina i AC Milan, dwie potężne siły włoskiego futbolu, spotykają się ponownie na murawie Stadio Artemio Franchi w dniu 30 marca 2024 r. Obie drużyny mają bogatą historię rywalizacji, a każde ich starcie to prawdziwe widowisko dla kibiców Serie A.

Ostatnie Mecze: Kto Przełamie Passę?

Milan, mimo swojej świetnej formy w ostatnim czasie, ostatnio miał kłopoty na terenie Fiorentiny, przegrywając dwa ostatnie mecze. Jednakże, teraz mają okazję, aby zmienić losy rywalizacji. Czy Rossoneri wyjdą zwycięsko z tego starcia?

Zarejestruj się bez dowodu w STS.PL
600 zł za depozyt + bez ryzyka 100 zł + ekstra kasa za zadania

 

Analiza Taktyczna i Prognozy Wyników

Obie drużyny prezentują solidną grę w ataku, co sugeruje, że będziemy świadkami bramek z obu stron. W 5 z ostatnich 6 spotkań między tymi zespołami, obie strony umiały pokonać bramkarza rywala. Dlatego typ „Obie drużyny strzelą gola” jest godny uwagi, oferując kurs 1.72.

Walka o Zwycięstwo

Milan wydaje się być lekko faworytem tego meczu, mając na uwadze ich ostatnie występy i formę. Niemniej jednak, stawianie „czystej” dwójki może być ryzykowne, dlatego ciekawą opcją może być zakład na zwycięstwo Milanu z opcją anulowania zakładu w przypadku remisu. Kurs tej opcji to 1.79.

Prognoza na Początek Meczu

Pierwsza połowa może zakończyć się wynikiem remisowym, biorąc pod uwagę wyrównanie sił obu drużyn. Dlatego zakład na remis po pierwszej połowie może być atrakcyjną opcją, oferującą kurs 2.15.

Fiorentina - AC Milan, typy 2024

Statystyki i Historia Starć

Ostatni mecz między tymi drużynami w listopadzie zakończył się zwycięstwem Milana, jednak Fiorentina ma swoje ambicje. Historia bezpośrednich starć pokazuje, że Milan częściej wychodził zwycięsko, ale Fiorentina nie zamierza ustępować.

Data i Godzina Meczu

Fiorentina zmierzy się z AC Milanem w sobotę, 30 marca 2024 r., o godzinie 20:45, na Stadio Artemio Franchi we Florencji.

Podsumowanie: Kto Wyjdzie Zwycięsko?

Wbrew oczekiwaniom, nie ma jasnego faworyta tego starcia. Milan może być minimalnym faworytem według bukmacherów, ale Fiorentina z pewnością nie da za wygraną. Dla kibiców jest to idealna okazja do śledzenia meczu pełnego napięcia i emocji.

Gdzie Obejrzeć Mecz?

Jeśli nie masz możliwości bycia na stadionie, możesz obejrzeć mecz Fiorentina – AC Milan na STS TV.

LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
Promocja na EURO 2024!

NiespoZakład

Codziennie bonus 50zł!!!
Do tego 30 zł za rejestrację i 300zł darmowych zakładów!
close-link