Real - Bilbao typy la liga

Athletic Bilbao – Real Madryt

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Athletic Bilbao kontra Real Madryt to wyrównane spotkanie giganta ze średniakiem…
Na pierwszy rzut oka spotkanie w La Liga pomiędzy Realem Madryt, a Atleticiem Bilbao wskazywałby, że Baskowie powinni być tylko cieniem naszpikowanej gwiazdami drużyny Realu. Jednak tutaj pojawia się piękno piłki nożnej i jej nieprzewidywalność.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less

Typy na Athletic Bilbao – Real Madryt

Przechodząc do pierwszego typu na spotkanie Realu z Atleticiem, to warto zacząć od wytypowania remisu. Kursy będą na pewno wysokie, w okolicach 3.0-4.0, ale jest to jak najbardziej prawdopodobne. W ostatnich pięciu spotkaniach padły aż cztery(!) remisy.

Ewidentnie gracze Królewskich nie mają pomysłu na defensywę drużyny Basków. Naszym zdaniem jest to jeden z lepszych typów na to spotkanie – z możliwością wysokiego profitu.

Kontynuując temat remisów, to kolejnym typem na Real- Bilbao będzie na pewno mała liczba bramek w spotkaniu. Tutaj możemy pokusić się na dwie możliwości. Albo to, że będzie brak btts-u, lub z drugiej strony, że wpadnie bardzo mało bramek. Nawet poniżej 1.5 bramki jest bardzo możliwe. A kursy na takie zdarzenie będą równie wysokie, jak na remis w tym spotkaniu.

Czas na kolejny typ i tym razem będzie tego sporo. Warto obstawić w spotkaniu Realu z Bilbao na over jeśli chodzi o kartki. Mecze pomiędzy tymi zespołami odbywają się raczej w ostrzejszej atmosferze. Pojawia się prawdziwy, hiszpański temperament i brak odpuszczania w każdej akcji.

Spotkania te są bardzo dynamiczne i pełne zwrotów, a to tylko potęguje faule. W ostatnich kilku spotkaniach było średnio po 5 i więcej żółtych kartek.
Ostatnim typem, który postanowiliśmy zawrzeć w tym opisie jest obstawianie w spotkaniu Realu z Bilbao małej liczby rzutów różnych. Mimo tego, że Królewscy zwykle prowadzą grę i stwarzają sobie wiele okazji bramkowych, to nie przekłada się to na liczbę różnych. Oscylują one w granicach 8-10 na mecz, co nie jest wysoka liczbą.

Warto jest więc czekać na spotkanie pomiędzy Realem Madryt, a Atleticiem Bilbao. Mimo różnicy klas, to zespół składających się praktycznie z samych Basków potrafi postawić się drużynie Królewskim.

Zarejestruj się bez dowodu w STS.PL
600 zł za depozyt + bez ryzyka 100 zł + ekstra kasa za zadania

 

LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
Promocja na EURO 2024!

NiespoZakład

Codziennie bonus 50zł!!!
Do tego 30 zł za rejestrację i 300zł darmowych zakładów!
close-link