Zagłębie Lubin - Jagiellonia, typy 2024

Zagłębie Lubin – Jagiellonia, typy

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna TV z promocją

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że mecz pomiędzy Zagłębiem a Jagiellonią zapowiada się na niezwykle wyrównane starcie. Oba zespoły mają na koncie ostatnio mieszane wyniki, co sprawia, że trudno jednoznacznie przewidzieć, jak potoczy się ta konfrontacja.

Jagiellonia z pewnością przyjedzie do Lubina z zamiarem odbicia się po ostatnich porażkach i zdobycia cennych punktów, szczególnie mając na uwadze walkę o mistrzostwo kraju. Wciąż trzymają się górnej części tabeli, ale przewaga nad konkurencją zaczyna się topić, więc każdy mecz staje się kluczowy dla ich aspiracji.

Zagłębie natomiast będzie chciało wykorzystać fakt, że gra przed własną publicznością, co może stanowić pewną przewagę. Po ostatniej porażce z Piastem mają coś do udowodnienia, zwłaszcza że sytuacja w lidze zaczyna się dla nich komplikować.

Patrząc na statystyki i kursy bukmacherskie, wydaje się, że obie drużyny powinny zdobyć bramki. Ostatnie wyniki oraz styl gry wskazują na to, że nie zabraknie emocji i akcji pod obiema bramkami. Jednakże, możliwe jest, że mecz nie będzie zbyt bramkostrzelny, więc opcja padnięcia mniej niż 3.5 gola wydaje się całkiem realna.

Mecz ten może być kluczowy dla obu zespołów i przynieść wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji. Ostateczny wynik będzie zależał od tego, która drużyna lepiej wykorzysta swoje szanse i zapanuje nad grą na boisku. Tak czy inaczej, fani piłki nożnej mają się czym ekscytować!

  Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
   FORTUNA  STS  SUPERBET  LV BET
 
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 8/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowo czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł
 

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia