Adamek vs Khalidov

Obstawianie walki Adamek vs Khalidov czas zacząć!

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Wielkie wydarzenie już 24 lutego w Gliwicach!

Walka Dwóch Legend Adamek kontra Khalidov

To ogromne! Federacja KSW właśnie potwierdziła starcie dwóch legendarnych sportowców na gali XTB KSW Epic, która odbędzie się już za zaledwie dwa miesiące. Tomasz Adamek i Mamed Khalidov staną naprzeciwko siebie na arenie, aby uczcić 20-lecie federacji. Tym razem Areną PreZero w Gliwicach będzie miejsce, gdzie rozegra się ten spektakl.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł FREEBET + 300 zł zakład bez ryzyka + mnóstwo promocji na EURO2024

 

Tomasz Adamek – Ikona Boksu

Adamek, jedna z największych postaci w historii polskiego boksu, w opinii wielu nawet najlepszy w tej dyscyplinie. Jego przeciwnik, Mamed Khalidov, z kolei to legenda polskiego MMA. Ich starcie to nie tylko wydarzenie medialne, ale przede wszystkim sportowe, ponieważ obaj nadal mają wiele do zaoferowania, mimo że minęło sporo czasu od ich szczytów kariery.

Analiza Przed Starciem

Walka odbędzie się na zasadach bokserskich, co z pewnością sprzyja Adamkowi. To 6 rund w dużych rękawicach, co stawia go w pewnej przewadze. Być może Khalidov miałby więcej szans w innej formule, lecz przy technikach bokserskich Adamek prezentuje się silniej. Warto zauważyć, że gdyby dozwolone były kopnięcia i techniki parterowe, sytuacja byłaby zupełnie odmienna, dając przewagę Khalidovowi.

Gdzie Obejrzeć Galę i walkę Adamek vs Khalidov?

Pełną transmisję gali będzie można śledzić na stronie KSWEPIC.TV. Wystarczy wykupić dostęp PPV, aby nie przegapić tego wyjątkowego starcia.

To wydarzenie, które poruszy nie tylko fanów sportów walki, ale i wszystkich miłośników sportu. Niezależnie od tego, kto zwycięży, już teraz zapowiada się na prawdziwą ucztę dla kibiców.

Najlepsze kursy na tą walkę na www.efortuna.pl

LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
EURO 2024: Polska - Francja

400 zł za gola Polski

Kod promocyjny: VIPKOD
30zł za rejestrację i 3x100zł na darmowe zakłady od Fortuny!
close-link