Etoto zakład bez ryzyka
212 ratings
Typuj Typuj
Bonus

Bonus 200% za wpłatę

Bonus

Do 100 zł na start

Krótko
  • Promocja powitalna 200%: Takiej prostej oferty za wpłatę nie ma nikt - 200% za depozyt do 100 zł - z tego warto skorzystać choć kursy nie powalają.
  • Oferta bukmacherska i aplikacja: Jest coraz lepiej. Ale ... ma być jeszcze lepiej - tak obiecują w Etoto ludzie odpowiedzialni za projekt.

Etoto

Opinie w dzisiejszych czasach pełnią niezwykle ważną funkcję. Mając dostęp do Internetu tak naprawdę mamy dostęp do wszystkiego. Robiąc zakupy w nieznanej firmie możemy najpierw sprawdzić ich opinie na niezależnej stronie i dopiero wtedy zdecydować czy faktycznie chcemy coś stamtąd zamówić. Nie inaczej bywa w przypadku firm bukmacherskich.

Zanim zdecydujemy się na rejestrację swojego konta u jednej z nich chcemy możliwie dowiedzieć się o nich jak najwięcej.

Czytając opinie na ich temat możemy dowiedzieć się praktycznie wszystkiego. A czego dzięki nim możemy dowiedzieć się o bukmacherze Etoto.pl?

ZAREJESTRUJ SIĘ z BONUSEM 200%

Zacznijmy może od tego, że owa firma bukmacherska oferuje nam zawierania zakładów sportowych zarówno na stronie internetowej jak i w punktach stacjonarnych. Co prawda owych punktów na terenie Polski nie ma zbyt wiele, ale być może z roku na rok będzie się to zmieniać.

eTOTO i bonus na start

Zakłady sportowe online w eTOTO.pl to również temat, który wymaga zmian. Gracze, którzy obstawiają popularne dyscypliny sportowe być może nie będą mieć tu większych problemów. To wszystko się jednak zmienia, kiedy wymagamy już coś nieco lepszego. Oferta nie jest tak szeroko rozbudowana – mimo że bonus na start w formie 200% za wpłatę to coś niesamowitego jak na polskie warunki.

Dodatkowo dość szybko jesteśmy w stanie zauważyć, że nie mamy tutaj obszernej oferty bukmacherskiej zakładów na żywo. Dla niektórych graczy to wielki minus, który sprawia, że nie chcą oni marnować tu czasu na darmową rejestrację konta.

Etoto 1

Warto jednak wspomnieć, że to ma się zmienić i już to się dzieje bo ów legalny bukmacher wdraża powoli nowy system dla obstawiających mecze online. Bukmacher wspomina o tym na stronie internetowej.

 

Bonus na start 200% za wpłatę

Kasa na start od bukmachera w postaci bonusu od depozytu na www.etoto.pl to chyba jedyna rzecz, która może nas jednak skusić na obstawianie u tego bukmachera. Wynosi on do 100 złotych. Jego zasady obrotu są dosyć proste zatem nikt nie powinien mieć większego problemu, by go uzyskać.

Gracze chwalą sobie faktycznie tę promocję. Jednak jak podkreślają to nadal za mało, by zatrzymać ich na dłużej. Najczęściej scenariusz jest ten sam – bukmacherowi udaje się pozyskać nowego graczy, który po wykorzystaniu bonusu podwojenie wpłaty na start przestaje odwiedzać jego stronę internetową.

Odbierz kod promocyjny ETOTO.PL
Zgarnij 200% więcej za wpłatę na start!

 

Opinia o tym legalnym bukmacherze

Ogólnie owa firma bukmachera wydaje się być profesjonalna i rzetelna. W końcu mamy tu do czynienia z legalnym bukmacherem. Same opinie o Etoto niewiele nam pomogą. Możemy powiedzieć, że jest to bezbarwna firma, która po prostu jest.

Gracze, którzy mieli okazję korzystać z oferty www.etoto.pl kończą miłe zdania, kiedy należy przejść od teorii do praktyki. Pomijając naprawdę atrakcyjny bonus na start bukmacher Etoto.pl nie wyróżnia się dosłownie niczym.

Wręcz przeciwnie – ma wiele znaczących braków, które musi jak najszybciej wypełnić.

Etoto zakład bez ryzyka

Bonus 200% za wpłatę

Typuj Typuj