Tylko u NAS! 600 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD I 30 ZŁ za REJESTRACJĘ ODBIERZ KOD

Liga Narodów – typy

Liga Narodów - typy i nasze przewidywane wyniki

Jeżeli uwielbiasz typować pojedynki piłkarskie przez www u bukmacherów online to powinieneś się szykować na nowe mecze piłkarskie obstawiania na legalnie funkcjonujących zakładach bukmacherskich! Bowiem startuje futbolowa Liga Narodów UEFA. Podzielona na grupy, w jakich rywalizować będą drużyny narodowe.

Liga narodów – co to jest

O podziale ekip pomiędzy cztery dywizje będzie przesądzał spis UEFA kadr – bieżące notowanie idzie prześledzić na oficjalnej stronie www UEFA.

Zespoły zostaną podzielone na cztery dywizje

W każdej z dywizji mecze będą toczyć się w 4 grupach (trzy lub czterodrużynowych), a zwycięzcy grup w dywizji A awansują do Final Four, jakiego zwycięzca zostanie wygrywającym Ligę Narodów.

Zdobywcy grup w dywizjach B, C oraz D przejdą do lepszej dywizji, a najsłabsze drużyny grup w dywizjach A, B oraz C wypadną do słabszej dywizji. 4 drużyny (po 1 z każdej dywizji) mają zapewniony akces do finałów piłkarskich ME 2024.

Liga narodów freebet

 

Pojedynki w grupach Ligi Narodów rozgrywane będą w 2 połowie 2018 r. (po dwa mecze we wrześniu, październiku oraz listopadzie), a Final Four (półfinały oraz finał) – w czerwcu 2019 r. Klasyfikacja drużyn na finał Ligi Narodów będzie ostateczna przy rozkładzie na koszyki w kwalifikacjach piłkarskich ME 2024 r.

Tak aby zagwarantować sobie pewne miejsce w dywizji A, Polska jest zmuszona zachować miejsce w czołowej 12 po zakończeniu eliminacji do mistrzostw świata.

Do zestawienia reprezentacji UEFA wyliczają się zarazem punkty jak oraz zdobyte oraz utracone gole, niemniej w poniższym obliczeniu pomijamy punkty za gole, bo mają one nikłe znaczenie (1 pkt. jest wspólny różnicy aż 20 goli!).

Wszyscy legalni bukmacherzy przygotowali na te mecze w Lidze Narodów zakłady bukmacherskie które można typować.

1.
Fortuna

💰 Darmowy zakład 600 zł, Freebet 20 zł! 210 zł za wpłatę

Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu i za wpłatę do 200 zł) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.

2.
Superbet

Tydzień bez ryzyka, 3754 zł w bonusach

Dynamicznie rozwijający się bukmacher w Polsce. Rejestracja w Superbet to bonusy na ponad 3700 zł na start. Do tego mecze na żywo i super aplikacja.

3.
Etoto

Bonus 200% za wpłatę

Średniej klasy bukmacher z fajną promocją powitalną. Lecz słabe kursy bukmacherskie oraz aplikacja do zawierania zakładów skutecznie odstraszają tłumy graczy 😉

Liga Narodów

Dywizja A: Portugalia, Holandia, Anglia, Szwajcaria, Belgia, Francja, Hiszpania, Włochy, Chorwacja, Polska, Niemcy, Islandia, Bośnia i Hercegowina (awans z B), Ukraina (awans z B), Dania (awans z B), Szwecja (awans z B).

Dywizja B: Rosja, Austria, Walia, Czechy, Słowacja, Turcja, Irlandia, Irlandia Północna, Szkocja (awans z C), Norwegia (awans z C), Serbia (awans z C), Finlandia (awans z C), Bułgaria (awans z C), Izrael (awans z C), Węgry (awans z C), Rumunia (awans z C).

Dywizja C: Grecja, Albania, Czarnogóra, Cypr, Estonia, Słowenia, Litwa, Gruzja (awans z D), Macedonia Północna (awans z D), Kosowo (awans z D), Białoruś (awans z D), Luksemburg (awans z D), Armenia (awans z D), Azerbejdżan (awans z D), Kazachstan (awans z D), Mołdawia (awans z D).

Dywizja D: Gibraltar, Wyspy Owcze, Łotwa, Liechtenstein, Andora, Malta, San Marino.

Brak kursów dla wybranych spotkań

 

Liga Narodów – TYPY:

I faza grupowa
Grupa A1
Kolejka 1 – 2-4 czerwca
Chorwacja – Austria 3 czerwca, 20:45 – TYP: X
Osijek
Francja – Dania 3 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Saint-Denis

Kolejka 2 – 5-7 czerwca
Austria – Dania 6 czerwca, 20:45 – TYP: 2
Wiedeń
Chorwacja – Francja 6 czerwca, 20:45 – TYP: X
Split

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Kolejka 3 – 9-11 czerwca
Austria – Francja 10 czerwca, 20:45 – TYP: 2
Wiedeń
Dania – Chorwacja 10 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Kopenhaga

Kolejka 4 – 12-14 czerwca
Dania – Austria 13 czerwca, 20:45 – TYP: X
Kopenhaga
Francja – Chorwacja 13 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Saint-Denis

Kolejka 5 – 22-24 września
Chorwacja – Dania 22 września, 20:45 – TYP: 1
Francja – Austria 22 września, 20:45 – TYP: 1

Kolejka 6 – 25-27 września
Austria – Chorwacja 25 września, 20:45 – TYP: X
Dania – Francja 25 września, 20:45 – TYP: 2

 

Grupa A2
Kolejka 1 – 2-4 czerwca
Czechy – Szwajcaria 2 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Praga
Hiszpania – Portugalia 2 czerwca, 20:45 – TYP: X
Sewilla

Kolejka 2 – 5-7 czerwca
Czechy – Hiszpania 5 czerwca, 20:45 – TYP: X
Praga
Portugalia – Szwajcaria 5 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Lizbona

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Kolejka 3 – 9-11 czerwca
Portugalia – Czechy 9 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Lizbona
Szwajcaria – Hiszpania 9 czerwca, 20:45 – TYP: 2
Genewa

Kolejka 4 – 12-14 czerwca
Hiszpania – Czechy 12 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Málaga
Szwajcaria – Portugalia 12 czerwca, 20:45 – TYP: X
Genewa

Kolejka 5 – 22-24 września
Czechy – Portugalia 24 września, 20:45 – TYP: X
Hiszpania – Szwajcaria 24 września, 20:45 – TYP: 1

Kolejka 6 – 25-27 września
Portugalia – Hiszpania 27 września, 20:45 – TYP: X
Szwajcaria – Czechy 27 września, 20:45 – TYP: 1

 

Grupa A3
Kolejka 1 – 2-4 czerwca
Węgry – Anglia 4 czerwca, 18:00 – TYP: 2
Budapeszt
Włochy – Niemcy 4 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Bolonia

Kolejka 2 – 5-7 czerwca
Niemcy – Anglia 7 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Monachium
Włochy – Węgry 7 czerwca, 20:45 – TYP: 1

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

Kolejka 3 – 9-11 czerwca
Anglia – Włochy 11 czerwca, 20:45 – TYP: X
Wolverhampton
Węgry – Niemcy 11 czerwca, 20:45 – TYP: 2
Budapeszt

Kolejka 4 – 12-14 czerwca
Anglia – Węgry 14 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Wolverhampton
Niemcy – Włochy 14 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Mönchengladbach

Kolejka 5 – 22-24 września
Niemcy – Węgry 23 września, 20:45 – TYP: 1
Włochy – Anglia 23 września, 20:45 – TYP: 2

Kolejka 6 – 25-27 września
Anglia – Niemcy 26 września, 20:45 – TYP: X
Węgry – Włochy 26 września, 20:45 – TYP: X

 

Grupa A4
Kolejka 1 – 2-4 czerwca
Belgia – Holandia 3 czerwca, 20:45 – TYP: X
Polska – Walia 3 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Wrocław

Kolejka 2 – 5-7 czerwca
Belgia – Polska 6 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Bruksela
Walia – Holandia 6 czerwca, 20:45 – TYP: 2
Cardiff

Odbierz kod promocyjny ETOTO.PL
Zgarnij 200% więcej za wpłatę na start!

 

Kolejka 3 – 9-11 czerwca
Holandia – Polska 10 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Rotterdam
Walia – Belgia 10 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Cardiff

Kolejka 4 – 12-14 czerwca
Holandia – Walia 13 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Polska – Belgia 13 czerwca, 20:45 – TYP: X
Warszawa

Kolejka 5 – 22-24 września
Belgia – Walia 22 września, 20:45 – TYP: 1
Polska – Holandia 22 września, 20:45 – TYP: 2

Kolejka 6 – 25-27 września
Holandia – Belgia 25 września, 20:45 – TYP: 1
Walia – Polska 25 września, 20:45 – TYP: X

Liga narodów freebet

 

Grupa B1
Kolejka 1 – 2-4 czerwca
Szkocja – Armenia 4 czerwca, 15:00 – TYP: 1
Glasgow
Irlandia – Ukraina 4 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Dublin

Kolejka 2 – 5-7 czerwca
Armenia – Irlandia 7 czerwca, 18:00 – TYP: X
Erewan
Szkocja – Ukraina 7 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Glasgow

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Kolejka 3 – 9-11 czerwca
Irlandia – Szkocja 11 czerwca, 18:00 – TYP: X
Dublin
Ukraina – Armenia 11 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Lwów

Kolejka 4 – 12-14 czerwca
Armenia – Szkocja 14 czerwca, 18:00 – TYP: 2
Erewan
Ukraina – Irlandia 14 czerwca, 20:45 – TYP: X
Lwów

Kolejka 5 – 22-24 września
Armenia – Ukraina 23 września, 18:00 – TYP: 2
Szkocja – Irlandia 23 września, 20:45 – TYP: 1

Kolejka 6 – 25-27 września
Irlandia – Armenia 26 września, 20:45 – TYP: 1
Ukraina – Szkocja 26 września, 20:45 – TYP: 1

 

Grupa B2
Kolejka 1 – 2-4 czerwca
Albania – Rosja 2 czerwca, 20:45 – TYP: 2
Tirana / odwołany / Rosja wykluczona z rozgrywek
Izrael – Islandia 2 czerwca, 20:45 – TYP: X
Hajfa

Kolejka 2 – 5-7 czerwca
Islandia – Albania 6 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Reykjavík
Izrael – Rosja 6 czerwca, 20:45 – TYP: X
Hajfa / odwołany / Rosja wykluczona z rozgrywek

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

Kolejka 3 – 9-11 czerwca
Albania – Izrael 10 czerwca, 20:45 – TYP: 2
Tirana
Rosja – Islandia 10 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Moskwa / odwołany / Rosja wykluczona z rozgrywek

Kolejka 4 – 12-14 czerwca
Islandia – Izrael 13 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Reykjavík
Rosja – Albania 13 czerwca, 20:45 – TYP: 1
odwołany / Rosja wykluczona z rozgrywek

Kolejka 5 – 22-24 września
Islandia – Rosja 24 września, 15:00
odwołany / Rosja wykluczona z rozgrywek
Izrael – Albania 24 września, 20:45 – TYP: 1

Kolejka 6 – 25-27 września
Albania – Islandia 27 września, 20:45 – TYP: 2
Rosja – Izrael 27 września, 20:45
odwołany / Rosja wykluczona z rozgrywek

 

Grupa B3
Kolejka 1 – 2-4 czerwca
Finlandia – Bośnia i Hercegowina 4 czerwca, 18:00 – TYP: 1
Czarnogóra – Rumunia 4 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Podgorica

Kolejka 2 – 5-7 czerwca
Finlandia – Czarnogóra 7 czerwca, 18:00 – TYP: 1
Bośnia i Hercegowina – Rumunia 7 czerwca, 20:45 – TYP: X
Zenica

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Kolejka 3 – 9-11 czerwca
Czarnogóra – Bośnia i Hercegowina 11 czerwca, 15:00 – TYP: 1
Podgorica
Rumunia – Finlandia 11 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Bukareszt

Kolejka 4 – 12-14 czerwca
Bośnia i Hercegowina – Finlandia 14 czerwca, 20:45 – TYP: X
Zenica
Rumunia – Czarnogóra 14 czerwca, 20:45 – TYP: 1

Kolejka 5 – 22-24 września
Bośnia i Hercegowina – Czarnogóra 23 września, 20:45 – TYP: X
Finlandia – Rumunia 23 września, 20:45 – TYP: 1

Kolejka 6 – 25-27 września
Czarnogóra – Finlandia 26 września, 20:45 – TYP: X
Rumunia – Bośnia i Hercegowina 26 września, 20:45 – TYP: 1

 

Grupa B4
Kolejka 1 – 2-4 czerwca
Serbia – Norwegia 2 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Belgrad
Słowenia – Szwecja 2 czerwca, 20:45 – TYP: X
Lublana

Kolejka 2 – 5-7 czerwca
Serbia – Słowenia 5 czerwca, 20:45 – TYP: X
Belgrad
Szwecja – Norwegia 5 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Solna

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Kolejka 3 – 9-11 czerwca
Norwegia – Słowenia 9 czerwca, 20:45 – TYP: X
Oslo
Szwecja – Serbia 9 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Solna

Kolejka 4 – 12-14 czerwca
Norwegia – Szwecja 12 czerwca, 18:00 – TYP: 2
Słowenia – Serbia 12 czerwca, 20:45 – TYP: 1

Kolejka 5 – 22-24 września
Słowenia – Norwegia 24 września, 18:00 – TYP: 1
Serbia – Szwecja 24 września, 20:45 – TYP: 1

Kolejka 6 – 25-27 września
Norwegia – Serbia 27 września, 20:45 – TYP: X
Szwecja – Słowenia 27 września, 20:45 – TYP: 1

 

Grupa C1
Kolejka 1 – 2-4 czerwca
Litwa – Luksemburg 4 czerwca, 18:00 – TYP: 1
Wilno
Turcja – Wyspy Owcze 4 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Stambuł

Kolejka 2 – 5-7 czerwca
Wyspy Owcze – Luksemburg 7 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Thorshavn
Litwa – Turcja 7 czerwca, 20:45 – TYP: X
Wilno

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

Kolejka 3 – 9-11 czerwca
Wyspy Owcze – Litwa 11 czerwca, 18:00 – TYP: 2
Thorshavn
Luksemburg – Turcja 11 czerwca, 20:45 – TYP: 2
Luksemburg

Kolejka 4 – 12-14 czerwca
Luksemburg – Wyspy Owcze 14 czerwca, 20:45 – TYP: 2
Turcja – Litwa 14 czerwca, 20:45 – TYP: 1
İzmir

Kolejka 5 – 22-24 września
Litwa – Wyspy Owcze 22 września, 20:45 – TYP: 1
Turcja – Luksemburg 22 września, 20:45 – TYP: 1

Kolejka 6 – 25-27 września
Wyspy Owcze – Turcja 25 września, 20:45 – TYP: 2
Luksemburg – Litwa 25 września, 20:45 – TYP: 2

 

Grupa C2
Kolejka 1 – 2-4 czerwca
Cypr – Kosowo 2 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Irlandia Północna – Grecja 2 czerwca, 20:45 – TYP: X
Belfast

Kolejka 2 – 5-7 czerwca
Cypr – Irlandia Północna 5 czerwca, 18:00 – TYP: X
lub 15:00
Kosowo – Grecja 5 czerwca, 20:45 – TYP: 2
Prisztina

Odbierz kod promocyjny ETOTO.PL
Zgarnij 200% więcej za wpłatę na start!

 

Kolejka 3 – 9-11 czerwca
Grecja – Cypr 9 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Kosowo – Irlandia Północna 9 czerwca, 20:45 – TYP: 2
Prisztina

Kolejka 4 – 12-14 czerwca
Irlandia Północna – Cypr 12 czerwca, 15:00 – TYP: 1
Grecja – Kosowo 12 czerwca, 20:45 – TYP: 1

Kolejka 5 – 22-24 września
Irlandia Północna – Kosowo 24 września, 18:00 – TYP: 1
Cypr – Grecja 24 września, 20:45 – TYP: 2

Kolejka 6 – 25-27 września
Grecja – Irlandia Północna 27 września, 20:45 – TYP: 1
Kosowo – Cypr 27 września, 20:45 – TYP: 2

 

Grupa C3
Kolejka 1 – 2-4 czerwca
Kazachstan – Azerbejdżan 3 czerwca, 16:00 – TYP: 1
Słowacja – Białoruś 3 czerwca, 20:45 – TYP: X
Trnava

Kolejka 2 – 5-7 czerwca
Białoruś – Azerbejdżan 6 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Mińsk
Słowacja – Kazachstan 6 czerwca, 20:45 – TYP: 1

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Kolejka 3 – 9-11 czerwca
Azerbejdżan – Słowacja 10 czerwca, 18:00 – TYP: 2
Baku
Białoruś – Kazachstan 10 czerwca, 20:45 – TYP: X

Kolejka 4 – 12-14 czerwca
Kazachstan – Słowacja 13 czerwca, 16:00 – TYP: 2
Azerbejdżan – Białoruś 13 czerwca, 18:00 – TYP: 1
Baku

Kolejka 5 – 22-24 września
Kazachstan – Białoruś 22 września, 16:00 – TYP: X
Słowacja – Azerbejdżan 22 września, 20:45 – TYP: 1

Kolejka 6 – 25-27 września
Azerbejdżan – Kazachstan 25 września, 18:00 – TYP: 2
Białoruś – Słowacja 25 września, 18:00 – TYP: 2

 

Grupa C4
Kolejka 1 – 2-4 czerwca
Gruzja – Gibraltar 2 czerwca, 18:00 – TYP: 1
Tbilisi
Bułgaria – Macedonia Północna 2 czerwca, 18:00 – TYP: 1
Razgrad

Kolejka 2 – 5-7 czerwca
Gibraltar – Macedonia Północna 5 czerwca, 18:00 – TYP: 2
Gibraltar
Bułgaria – Gruzja 5 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Razgrad

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Kolejka 3 – 9-11 czerwca
Gibraltar – Bułgaria 9 czerwca, 20:45 – TYP: 2
Gibraltar
Macedonia Północna – Gruzja 9 czerwca, 20:45 – TYP: X
Skopje

Kolejka 4 – 12-14 czerwca
Gruzja – Bułgaria 12 czerwca, 18:00 – TYP: 2
Tbilisi
Macedonia Północna – Gibraltar 12 czerwca, 18:00 – TYP: 1

Kolejka 5 – 22-24 września
Gruzja – Macedonia Północna 23 września, 18:00 – TYP: X
Bułgaria – Gibraltar 23 września, 20:45 – TYP: 1

Kolejka 6 – 25-27 września
Gibraltar – Gruzja 26 września, 20:45 – TYP: 1
Macedonia Północna – Bułgaria 26 września, 20:45 – TYP: 2

 

Grupa D1
Kolejka 1 – 2-4 czerwca
Łotwa – Andora 3 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Ryga
Liechtenstein – Mołdawia 3 czerwca, 20:45 – TYP: 2

Kolejka 2 – 5-7 czerwca
Andora – Mołdawia 6 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Łotwa – Liechtenstein 6 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Ryga

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

Kolejka 3 – 9-11 czerwca
Mołdawia – Łotwa 10 czerwca, 20:45 – TYP: X
Andora – Liechtenstein 10 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Andora

Kolejka 4 – 12-14 czerwca
Mołdawia – Andora 14 czerwca, 20:45 – TYP: 1
Liechtenstein – Łotwa 14 czerwca, 20:45 – TYP: 2

Kolejka 5 – 22-24 września
Łotwa – Mołdawia 22 września, 20:45 – TYP: 1
Liechtenstein – Andora 22 września, 20:45 – TYP: X

Kolejka 6 – 25-27 września
Andora – Łotwa 25 września, 15:00 – TYP: 2
Mołdawia – Liechtenstein 25 września, 15:00 – TYP: 1

 

Grupa D2
Kolejka 1 – 2-4 czerwca
Estonia – San Marino 2 czerwca, 20:45 – TYP: 1

Kolejka 2 – 5-7 czerwca
San Marino – Malta 5 czerwca, 15:00 – TYP: X
lub 18:00 / Serravalle

Wejdź na betcris.pl/bonusy
Sprawdź nowe promocje powitalne dla nowych graczy

 

Kolejka 3 – 9-11 czerwca
Malta – Estonia 9 czerwca, 20:45 – TYP: 2

Kolejka 4 – 12-14 czerwca
Malta – San Marino 12 czerwca, 20:45 – TYP: 1

Kolejka 5 – 22-24 września
Estonia – Malta 23 września, 20:45 – TYP: 1

Kolejka 6 – 25-27 września
San Marino – Estonia 26 września, 20:45 – TYP: 2

Fortuna
Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu i za wpłatę do 200 zł) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.
Superbet
Dynamicznie rozwijający się bukmacher w Polsce. Rejestracja w Superbet to bonusy na ponad 3700 zł na start. Do tego mecze na żywo i super aplikacja.
Etoto
Średniej klasy bukmacher z fajną promocją powitalną. Lecz słabe kursy bukmacherskie oraz aplikacja do zawierania zakładów skutecznie odstraszają tłumy graczy 😉

Warte uwagi ...