Tylko u NAS! 600 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD I 30 ZŁ za REJESTRACJĘ ODBIERZ KOD

Typy na Fame MMA 17

Obstawianie Fame MMA (typy)

Fame MMA to intensywnie rozwijający się projekt. Pierwsza edycja show nie wzbudziła olbrzymiego rozgłosu medialnego, ale obecnie to najbardziej popularna federacja typu „freak”. Taka formuła prowadzi do wielu spektakularnych starć, w których łatwo o niespodzianki. Jubileuszowe wydanie zapowiada się interesująco. Jakie typy na Fame MMA warto rozważyć?

Typowanie w pigułce

Oficjalnym sponsorem gali jest firma Betclic. Na swojej stronie umożliwia typowanie m.in. zwycięzcy starcia, liczby rund albo metody wygranej. Kursy wystawiane są na podstawie znajomości zawodników oraz ich historii w organizacji. Typy na Fame MMA 17 bywają atrakcyjne z tego względu, że nie zawsze zawodnicy jawnie chwalą się swoimi umiejętnościami. Szczególnie wyczulonym trzeba być w kontekście debiutów.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
1300 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Pewniaki” na Fame MMA 17

Nic w świecie sportu nie jest pewne, ale niektóre kursy posiadają solidniejszą argumentację od innych. Typy na Fame MMA 17 z niskimi kursami wydają się być ryzykowne. Niekiedy jednak warto dodać faworyta do swojej tasiemki, aby skutecznie podwyższyć wygraną.

Na kolejnej gali Fame MMA warto zwrócić uwagę na walki kobiet. Marta Linkiewicz poczyniła ogromne postępy i jest symbolem federacji. W starciu z Kamilą Wybrańczyk ma jednak zdecydowanie mniejsze szanse na wygraną. Partnerka życiowa Artura Szpilki posiada doświadczenie w sportach walki, lepsze warunki fizyczne oraz pewną wygraną w debiucie. Pojedynek pań może wyglądać podobnie do starcia Linkiewicz – Bogusz („Lil Masti”). W tym pojedynku na wierzch wyszły wszystkie braki Marty.

Na co czekają widzowie?

Typy na Fame MMA mogą wiązać się z wzbudzeniem dodatkowych emocji. W tym kontekście w oczy rzuca się starcie Kasjusza Życińskiego oraz Normana Parke’a.

Odbędzie się ono w boksie, co daje jakiekolwiek szanse popularnemu „Don Kasjo”. Norman Parke ma przeszłość w KSW oraz UFC. Zasady boksu, krótkie rundy i długie przerwy między nimi powinny być na rękę polskiemu zawodnikowi. Dodatkowym atrybutem Kasjusza jest przeszłość bokserska, a także warunki fizyczne. Czy to wystarczy, aby pokonać zawodowca?

Nieco w tle walki wieczoru pozostaje drugie starcie Piotra Pająka w federacji. Autor efektownej i kontrowersyjnej walki z Alanem Kwiecińskim zmierzy się z Gamou Fallem. Ciemnoskóry atleta ma za sobą imponujący debiut. Czy podwyższy rekord i sprawi, że Pająk znajdzie się w Fame MMA z rekordem 0-2?

Typy na Fame MMA 17 1

Starcia pod znakiem zapytania

Ostatnią liczną grupę stanowią pojedynki podwyższonego ryzyka. Z reguły wiążą się z debiutem jednego lub obu zawodników. Brak wiedzy o umiejętnościach skutecznie zniekształca kursy. Podobnie jak trema, z którą zmagają się zawodnicy walczący po raz pierwszy w oktagonie.

Z tego względu typy na Fame MMA na przykład w kierunku walki Michała Gały i Mikołaja Śmieszka należy dokładnie rozważyć. Lepiej ominąć walkę nieobliczalnego Amadeusza „Ferrariego” Roślika. Dla wielu zagadką pozostają umiejętności Cezarego Nykiela z drugiej edycji Teamu X.

Obstawianie Fame MMA 17

Osoby chcące obejrzeć wydarzenie, będą mogły to uczynić w systemie „pay-per-view”.

W kontekście samych zakładów warto kierować się kilkoma przesłankami. Przede wszystkim, należy uwzględnić w podanym kursie rzeczywiste szanse na zwycięstwo. Analiza danego zawodnika powinna brać pod uwagę warunki fizyczne, dotychczasową karierę, a także przeszłość w sportach walki.

Niektóre walki odbywają się w innej formule. To także wskazówka, ponieważ każdy sportowiec prezentuje określony styl w oktagonie. W walkach „freak fighterów” dobrze sprawdzają się zapaśnicy. To płaszczyzna, którą najtrudniej wyćwiczyć w krótkim czasie. Odpowiednie ustawienie do zawodnika sprawia, że tak dobre wyniki uzyskuje na przykład Gabriel „Arab” Al-Sulwi. Typy na Fame MMA w kierunku zapaśników wydają się pewne, o ile towarzyszy im odpowiednia formuła.

Niekiedy czynnikiem decydującym jest psychika albo kondycja. Zawodnik mało odporny na ciosy szybko podda pozycję. Jego mentalność sprawia, że sprowadzenie do parteru z reguły kończy starcie. Zawodnicy o dużej masie mięśniowej posiadają z kolei lepsze parametry do kończenia walk przed czasem. W starciach wagi piórkowej trudniej o wyprowadzenie ciosu nokautującego.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka

 

Typy na FAME MMA 17

Na 2 tygodnie przed galą…

1.
Fortuna

💰 Darmowy zakład 600 zł, Freebet 20 zł!

Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.

2.
Superbet

Tydzień bez ryzyka, 3754 zł w bonusach

Dynamicznie rozwijający się bukmacher w Polsce. Rejestracja w Superbet to bonusy na ponad 3700 zł na start. Do tego mecze na żywo i super aplikacja.

3.
Etoto

Bonus 200% za wpłatę

Średniej klasy bukmacher z fajną promocją powitalną. Lecz słabe kursy bukmacherskie oraz aplikacja do zawierania zakładów skutecznie odstraszają tłumy graczy 😉

Warte uwagi ...