spadki bukmacherskie czym są

Jak grać na zakładach obstawiając spadki bukmacherskie?

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Gra na spadkach to taka trochę jak gra w szachy w świecie zakładów bukmacherskich. Nie ma tu miejsca na przypadkowe ruchy. Ale co to takiego, jak to działa, i jak się w to bawić? Przygotuj się, bo mamy tu dla ciebie poradnik, który wytłumaczy jak to wszystko działa.

Czym Jest Gra na Spadki Bukmacherskie?

Spadki kursów w zakładach bukmacherskich to nie żadne czary-mary. Chodzi o to, że łapiesz zakład po wysokim kursie, a potem, jak kurs spadnie, to sprzedajesz ten zakład. Albo można to zrobić na giełdzie zakładów, gdzie zazwyczaj kursy są niższe. I coś najważniejszego – jeśli twój zakład się sprawdzi, zgarniasz różnicę między początkowym kursem a tym, po którym go sprzedałeś.

Dlaczego Kurwy Bukmacherskie Spadają?

Acha, no i tu jest sztuka. Te kursy to istne węże – ciągle się ruszają! A co na nie wpływa?

No wiesz, czasem to jakieś info ze środka klubu, albo coś, co media wygrzebią. Kontuzje u gwiazd, zmiany w składzie, forma drużyny – to wszystko może wywrócić kurs do góry nogami. Przykładowo, jak się spodziewa, że mocny zespół będzie miał problemy z jakimś słabszym przeciwnikiem z powodu kontuzji, to kurs na ich wygraną może spaść.

Ale czasem to po prostu graczom za dużo się podoba jedna drużyna. I bukmacherzy, żeby nie puścić sobie bąka, obniżają kurs, żeby ryzyko było rozłożone równo. Fachowo mówi się na to „przesuwanie linii”.

Ale są też i takie momenty, kiedy bukmacherzy po prostu się mylą. No i jest jeszcze analiza rynku, która czasem im pokazuje, że coś jest nie tak z kursami.

Gdzie Te Spadki Szukać?

No i teraz pytanie na milion. Gdzie te spadki złapać na żywo?

Najłatwiej to znaleźć na tych stronach, co porównują kursy bukmacherskie. Tam masz wszystko w jednym miejscu, więc łatwiej namierzyć te anomalie.

Ale nie ma co panikować, jakbyś chciał na własną rękę to ogarnąć. Jak coś ważnego leci po mediach, co ma wpływ na zakłady, to łapiesz legalnego bukmachera, patrzysz na kurs przed i po info. Często na forach czy innych miejscach bukmacherskich można znaleźć info o takich spadkach kursów.

Podsumowanie: Gra na Spadki Bukmacherskie – Warto czy Nie?

No i jest haczyk. To nie żadne łatwe pieniądze. Gra na spadkach wymaga wprawy, wiedzy, cierpliwości, no i kasę trzeba mieć. Nie dla każdego to jest, ale jak ktoś czuje ten klimat, to może być ciekawą szansą na zarobek.

LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
Promocja na EURO 2024!

NiespoZakład

Codziennie bonus 50zł!!!
Do tego 30 zł za rejestrację i 300zł darmowych zakładów!
close-link