na-czym-polegaja-zaklady-bukmacherskie- jak obstawiać

Co to są zakłady bukmacherskie?

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024
Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less

Dowiedz się co to zakłady bukmacherskie i na czym polegają zakłady bukmacherskie no i jak się zarabia na nich pieniądze online…

Wielu z nas zwykłych szarych ludzi, chociaż raz pomyślało, żeby zrobić coś co przyniesie im odrobinę adrenaliny.
Wielu z nas przemknęło prze myśl, żeby spróbować odrobiny hazardu i połączyć ekscytację związaną z grą z możliwością zarobku.
Jest to kusząca propozycja zwłaszcza gdy słyszy się jak komuś innemu udało się dobrze wytypować i wygrać.

Lecz czym tak naprawdę jest obstawianie meczy przez internet?

Na czym polegają zakłady bukmacherskie?

Zakład bukmacherski to nic innego jak umowa zawierana pomiędzy klientem – obstawiającym, a bukmacherem, który umożliwia zawarcie zakładu o zaistnienie określonego zdarzenia. Zakłady zawierane są nie tylko na popularne mecze sportowe ale również dotyczą życia politycznego czy społecznego.
W zamian za zapłaconą kwotę bukmacher daje mam możliwość wygrania kwoty zakładu przemnożonej przez odpowiedni kurs, ale daje również możliwość straty. Jest to po prosu czysta forma hazardu.

Zakłady bukmacherskie a zarabianie pieniędzy to nie zawsze spójne tematy, i nie zawsze idą w parze. Obstawiając można bardzo łatwo zarobić pieniądze, ale jeszcze łatwiej można je stracić. Osoby, które na poważnie myślą o inwestowanie w zakłady bukmacherskie powinny przede wszystkim śledzić pojawiające się informacje dotyczące interesujących ich zakładów i podejmować decyzje na ich podstawie.

Jeżeli chcemy zarobić nie możemy grać zbyt ryzykownie.

Graj o 100 000 zł w Fantasy Lidze
+ 2090 zł w bonusach (w tym freebet) + gra bez podatku

 

Ryzyko daje dużą dawkę adrenaliny ale nie jest wskazane dla naszych finansów. Lepiej jest obstawiać asekuracyjnie i ostrożnie ale za to zarabiać chociaż małe kwoty, niż działać agresywnie nie licząc się z ryzykiem straty.

Oczywiście ta rada jest dla tych co dopiero zaczynają grę i szukają informacji jak obstawiać zakłady bukmacherskie i na czym polega typowanie meczy piłkarskich czy innych dyscyplin i nie posiadają sporych funduszy na start.

Coraz więcej osób interesuje się zakładami bukmacherskimi. To dla nich powstają poradniki bukmacherskie, które mają im przybliżyć tę formę zarobku. Najczęściej chcemy jak najszybciej przyswoić wiedzę, by móc już zaraz obstawić swój pierwszy mecz.

Na pytanie „jak obstawić zakłady bukmacherskie?” oczekujemy jednej prostej odpowiedzi. To wymaga jednak więcej czasu. Gdy do tematu dochodzi osoba, która ma z tym pierwszy raz styczność będzie musiało poświęcić nie tylko czas, ale i pieniądze. Zacznijmy jednak od podstaw i tego czy w ogóle warto podchodzić do typowania.

Darmowy zakład 100 zł
STS oferta na dziś
www.sts.pl
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska Show Less
Freebet 20 zł
LVBET oferta na dziś
www.lvbet.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy Show Less
Freebet 10 zł
Fuksiarz oferta na dziś
www.fuksiarz.pl
- 10 zł Freebet za wgranie apki
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Mega Boost na kursy
- Loteria Fuksomania 100 000 zł
- 10 zł Freebet za wgranie apki
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Mega Boost na kursy
- Loteria Fuksomania 100 000 zł Show Less

 

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie?

Nie. Tak naprawdę nawet nie mając konta u bukmachera możemy zobaczyć jak wygląda przykładowa karta meczu. To co rzuca się w oczy to kursy. W zależności od bukmachera możemy sprawdzić ofertę – czy dostępne jest obstawianie rzutów rożnych lub strzelca bramki.

Jak wygląda w praktyce gra na zakładach bukmacherskich? Jest to bardzo proste.

Wchodzimy na stronę internetową naszego bukmachera. Szukamy interesujące nas zdarzenie i wchodzimy na nie. Jeśli chcemy obstawić, że w danym meczu piłki nożnej padną co najmniej trzy bramki szukamy tego zakładu. Obok niego widzimy aktywny kurs, który należy kliknąć. Zazwyczaj obok widzimy, że na naszym kuponie zostało dodane zdarzenie. Możemy wpisać stawkę i zaakceptować zakład typu singiel.

Równie dobrze możemy dalej dodawać inne wydarzenia i stworzyć kupon AKO. Cały proces przebiega w dosłowne kilka sekund.

Co to są zakłady bukmacherskie? 2024

 

Obstawiaj zakłady bukmacherskie na żywo

Obstawiając zakłady na żywo musimy liczyć się z opóźnieniami, które są nakładane automatycznie przez bukmachera. W ten sposób zabezpiecza się on przez różnicami czasowymi. Te niektóre szczegóły mogą się różnić w zależności od tego u jakiego gramy bukmachera. Powyższa instrukcja dotyczy oczywiście bukmacherów internetowych. Tutaj wiele ludzi uczy się na własnych błędach.

Nieco inaczej wygląda to już w przypadku gdy chcemy wiedzieć jak obstawiać mecze u bukmachera naziemnego. Jeśli zamierzamy iść do punktu pierwszy raz nie musimy się o nic martwić, ponieważ z pewnością jest tak pracownik, który nam pomoże. Z pewnością najlepszym rozwiązaniem dla osób początkujących jest nauka u bukmachera internetowego. Możemy tak obstawić większą ilość spotkań niżeli u bukmachera stacjonarnego.

Głównym powodem jest dostęp do Internetu. Poza tym należy zauważyć, że do dyspozycji mamy także zakłady bukmacherskie na żywo  (najlepsze zakłady znajdziesz na stronie www.sts.pl lub www.efortuna.pl). Tutaj obstawianie meczów się może nieco różnić od tego przedmeczowego, ponieważ zmiana sytuacji na boisku skutkuje wahaniami kursów. Poza tym nie mamy się niczym martwić, gdyż obstawianie zakładów bukmacherskich jest niezwykle proste i każda osoba początkująca da sobie z tym radę.

TOP 3 promocji na EURO 2024
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATĘ - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

 

Moja opinia o zakładach bukmacherskich

Chcąc zarabiać pieniądze przez Internet znajdziemy wiele przeróżnych pomysłów oraz opinii. Od tych najprostszych bez ryzyka i inwestycji – np. klikanie w reklamy, po te bardziej ryzykowniejsze – jak np. zarabianie na giełdzie czy zakładach bukmacherskich. Większości osób lubiących ryzyko wybiera mimo wszystko obstawianie meczów u bukmachera i piszemy to nie tylko na podstawie naszych opinii i przeżyć. Dlaczego?

Z pewnością znaczenie ma tu fakt, że każdy z nas ma jakiekolwiek pojęcie o piłce nożnej, tenisie czy koszykówce. To już wiele znaczy na samym początku. Oczywiście mamy tu również do czynienia oprócz czystych liczb i informacji także nasze emocje itp. To jednak również towarzyszyć nam może w innych sposobach na zarabianie.

Czy zakłady bukmacherskie to trudny kawałek chleba?

Tak i nie. Musimy być naprawdę poukładanymi osobami, by móc na nich zarabiać systematycznie. Oczywiście jak większości prac przez Internet nie mamy tu podstawowego wynagrodzenia. Zarobki zależą tak naprawdę od nas. Możemy zarobić dosłownie 5 złotych, ale równie dobrze może być to 2000 czy nawet 30000 złotych. Obstawianie meczy online to trudny sposób na zarabianie jeśli myślimy o tym na poważnie. Chcemy z tych pieniędzy utrzymać siebie i rodzinę. Psychika ma tu duże znaczenie.

Zarejestruj się bez dowodu w STS.PL
600 zł za depozyt + bez ryzyka 100 zł + ekstra kasa za zadania

 

Dlatego tez jeśli od początku będziemy grać z takim nastawieniem to niekoniecznie może nam to pomóc.

Warto nadmienić, że nieliczni mogą pochwalić się tym, że naprawdę na tym zarabiają. I pomijamy tu „ekspertów” z ogólnodostępnych forum i czatów bukmacherskich. Tak naprawdę jeśli ktoś na tym zarabia to raczej nie chwali się w tym sieci. Najtrudniejsze momenty czekają nas faktycznie na samym początku podczas gdy dopiero co szukamy informacji co to są zakłady bukmacherskie i jak je obstawiać. Brak doświadczenia, strategii i niepewne emocje sprawiają, że jedynie tracimy pieniądze.

Jeśli jednak mamy odpowiednie cechy charakteru i patrzymy na zakłady bukmacherskie jako na nasza pracę, a nie miejsce zabawy i dodatkowych emocji to możemy zmienić to zdanie. Wtedy to będziemy uważać, że można na nich w prosty i łatwy sposób zarabiać pieniądze.

Wtedy to już zazwyczaj nie siedzimy godzinami przed analizą i obserwacja spotkań. Obstawiając nawet na żywo nie spędzamy tyle czasu co na początku swojej drogi. Wybieramy kilka typów, ale typujemy je za większe kwoty. Dzięki temu potrafimy więcej zarobić.

Selekcja typów jest niezwykle ważna

Czytając z resztą porady zawodowych graczy na temat jak obstawiać zakłady bukmacherskie każdy z nich podpowie nam, że w ciągu tygodnia obstawia maksymalnie kilkanaście kuponów. Jednakże zawsze ta ilość będzie oscylowała w dolnych granicach. Mając ustalone swoje zasady pieniądze na zakładach bukmacherskich możemy zarabiać naprawdę w prosty sposób.

Co prawda im lepiej będzie nam szło, tym ciężej będzie nam znaleźć dobrego bukmachera.

Niestety legalni bukmacherzy przeznaczeni są głównie dla graczy rekreacyjnych. Szybko limitują graczy, którzy systematycznie wypłacają konkretne kwoty. Sami możemy założyć konta u kilku z nich, by możliwie jak najbardziej minimalizować wygrane rozkładając je na kilka kuponów.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less
Darmowy zakład 100 zł
STS oferta na dziś
www.sts.pl
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska Show Less
Freebet 10 zł
Fuksiarz oferta na dziś
www.fuksiarz.pl
- 10 zł Freebet za wgranie apki
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Mega Boost na kursy
- Loteria Fuksomania 100 000 zł
- 10 zł Freebet za wgranie apki
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Mega Boost na kursy
- Loteria Fuksomania 100 000 zł Show Less

Nie zapominajmy jednocześnie, że legalni bukmacherzy to podatek (choć betfan.pl – umożliwia obstawianie bez podatku). Zatem nasze wygrane nie będą tak wysokie jak w przypadku nielegalnych bukmacherów, gdzie żadne podatki nas nie dotyczą.

 

Strony bukmacherskie

W Internecie natknąć się można na dziesiątki stron bukmacherskich oferujących zakłady. Jednak obstawianie meczy na większości z nich jest zgodnie z polskim prawem nielegalne i może prowadzić do ogromnych kar finansowych. Jakie strony do obstawiania meczy są legalne? Gdzie można zgodnie z prawem obstawiać mecze i wydarzenia sportowe? Jakie pułapki czyhają w Internecie na gracza?

Legalny czyli z licencją MF

By móc w Polsce obsługiwać zakłady bukmacherskie, wymagane jest od firmy bukmacherskiej odpowiednie zezwolenie możliwe do uzyskania w Ministerstwie Finansów.

Wszystkie legalne strony bukmacherskie oferujące zakłady wzajemne zobowiązany są do umieszczenia informacji o tym na stronie internetowej. Na stronach internetowych m. in. STS, Fortuny czy Milenium znajdziemy zakładki „Legalny bukmacher”, na których zobaczyć możemy szczegóły zezwolenia udzielonego danej firmie przez Ministerstwo Finansów. Znalezienie takiej zakładki jest najprostszym sposobem na zweryfikowanie tego, czy korzystanie z danego bukmachera jest legalne.

Co zrobić gdy nie udało się znaleźć informacji dotyczącej pozwolenia z Ministerstwa Finansów? Jak sprawdzić wtedy, które strony bukmacherskie są legalne? Każdy polski, legalny bukmacher zobowiązany jest do odprowadzania 12% podatku od stawki zakładów wzajemnych.

Po rejestracji i zalogowaniu na stronie serwisu w łatwy sposób zobaczyć możemy czy firma pomniejsza zakład o stawkę podatku. Zawsze na pomoc może nam też przyjść Google, w którym w łatwy sposób wyszukać możemy informacji na temat danej strony bukmacherskiej oferującej zakłady bukmacherskie.

Legalni bukmacherzy w Polsce:

Lp. Nazwa Strona Bonus  Nr licencji
1 FORTUNA www.efortuna.pl 330zł PS4.6831.22.2017
2 STS www.sts.pl 760zł PS4.6831.20.2017
3 SUPERBET www.superbet.pl 3574zł PS4.6831.5.2019
4 LV BET www.lvbet.pl 2020zł DAG11.6831.4.2022
5 BetFan www.betfan.pl 300zł PS4.6831.3.2018
6 PZBUK www.pzbuk.pl 250zł PS4.6831.26.2017
7 Fuksiarz www.fuksiarz.pl 500zł PS4.6831.1.2020
8 forBET www.iforbet.pl 3100zł PS4.6831.10.2016
9 ETOTO www.etoto.pl 777zł PS4.6831.2.2020
10 Betclic www.betclic.pl 200zł PS4.6831.11.2017
11 BestBet www.bestbet24.pl 300zł PS4.6831.5.2018
12 Traf www.trafonline.pl 100zł PS4.6831.3.2018
13 BetX www.ebetx.pl 800zł PS4.6831.30.2017
14 BETCRIS www.betcris.pl 1400zł PS4.6831.1.2019
15 GO BET www.goplusbet.pl 1000zł PA11.6831.11.2021
16 TOTALBET www.totalbet.pl 200zł PS4.6831.15.2017
17 FunProject www.funbets.pl Brak Niepubliczne
18 Betters www.betters.pl Brak PS4.6831.7.2020
19 Betway www.betway.pl Brak Niepubliczne
20 Elitebet www.elitebet.pl Brak Niepubliczne

 

Legalne strony bukmacherskie

Na chwilę obecną największymi legalnymi firmami bukmacherskimi w Polsce oferującymi zakłady wzajemne są: STS, Fortuna, LVBet, Betclic, Superbet oraz PzBuk. Co jednak zrobić, gdy na tej liście nie ma mojego upatrzonego bukmachera? Jak upewnić się, który bukmacher jest legalny?

W Polsce wciąż powstaje multum nowych stron bukmacherskich, które oferują zakłady sportowe. Zazwyczaj powstanie takiej firmy jest szeroko rozgłaszane na rynku bukmacherskim, więc bez problemu powinno się zweryfikować to, że firma jest legalna.

Podczas szukania nowych ofert i nowych bukmacherów na polskich graczy czyha wiele pułapek. Najpoważniejszą z nich są zagraniczne firmy przygotowujące polskojęzyczne oferty. Do najbardziej znanych należą Unibet i bet365, ale tego typu serwisów są w Internecie setki. Firmy te nie płacą w Polsce podatków i nie mają licencji Ministerstwa Finansów – korzystanie z ich usług jest więc w świetle polskiego prawa przestępstwem skarbowym.

Wielu graczy wciąż może o tym nie wiedzieć i nielegalnie korzystać z zagranicznych firm. Jest to bardzo lekkomyślne zachowanie, w przypadku wykrycia takiego zachowania 100% zysku z hazardu zostanie zarekwirowane, a państwo może nałożyć na gracza kary sięgające dziesiątek tysięcy złotych. Wiele z tego typu mniejszych stron bukmacherskich oferujących zakłady sportowe kusi graczy dobrymi promocjami, a potem oszukuje ich i nie wypłaca wygranych.

A więc które strony bukmacherskie są legalne?

W Polsce jest to każda firma posiadająca licencję na urządzanie zakładów bukmacherskich przez Internet wydaną przez Ministerstwo Finansów i płacąca 12% podatek od stawki zakładu. Warto jest weryfikować legalność bukmachera (i jego strony bukmacherskiej) u którego gramy, bo uczestniczenie w nielegalnym hazardzie jest bardzo poważnym przestępstwem, mogącym mieć straszne konsekwencje finansowe.

I pamiętaj obstawiaj zakłady bukmacherskie z głową!

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less
Darmowy zakład 100 zł
STS oferta na dziś
www.sts.pl
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska Show Less
Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less
Freebet 20 zł
LVBET oferta na dziś
www.lvbet.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy Show Less
777zł na start
Etoto oferta na dziś
www.etoto.pl
- 777zł na start
- Bardzo fajna aplikacja
- Bogata oferta na tenis, żużel i siatkówkę
- Dodatkowa Boosty na kursy
- 777zł na start
- Bardzo fajna aplikacja
- Bogata oferta na tenis, żużel i siatkówkę
- Dodatkowa Boosty na kursy Show Less
Freebet 50 zł
PZBUK oferta na dziś
www.pzbuk.pl
- 50 zł Freebet
- 200 zł w formie Cashback
- Mecze na żywo w PZBUK.TV
- Klub VIP dla stałych graczy
- 50 zł Freebet
- 200 zł w formie Cashback
- Mecze na żywo w PZBUK.TV
- Klub VIP dla stałych graczy Show Less
200% za wpłatę
Betfan oferta na dziś
www.betfan.pl
- 200% za wpłatę
- Promocje dnia dla stałych graczy
- Mecze na żywo w Betfan.TV
- Nieszablonowe zakłady bukmacherskie
- 200% za wpłatę
- Promocje dnia dla stałych graczy
- Mecze na żywo w Betfan.TV
- Nieszablonowe zakłady bukmacherskie Show Less
30 dni bez podatku
Forbet oferta na dziś
www.iforbet.pl
- 1050 zł zakład bez ryzyka
- 2000 zł od drugiego depozytu
- Obstawianie bez podatku przez 30 dni
- Specjalny pakiet 2000 zł na EURO
- 1050 zł zakład bez ryzyka
- 2000 zł od drugiego depozytu
- Obstawianie bez podatku przez 30 dni
- Specjalny pakiet 2000 zł na EURO Show Less
Freebet 10 zł
Fuksiarz oferta na dziś
www.fuksiarz.pl
- 10 zł Freebet za wgranie apki
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Mega Boost na kursy
- Loteria Fuksomania 100 000 zł
- 10 zł Freebet za wgranie apki
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Mega Boost na kursy
- Loteria Fuksomania 100 000 zł Show Less
Cashback 200 zł
Betclic oferta na dziś
www.betclic.pl
- Multi+ - wygrane o 120% wyższe
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Super kursy
- Mecze na żywo
- Multi+ - wygrane o 120% wyższe
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Super kursy
- Mecze na żywo Show Less
100% za wpłatę
Totolotek oferta na dzis
www.totolotek.pl
- 500 zł za wpłatę
- 66% więcej do Twojej wygranej
- Betclub to super Program Lojalnościowy
- Cashout i... ograniczasz ryzyko przegranej
- 500 zł za wpłatę
- 66% więcej do Twojej wygranej
- Betclub to super Program Lojalnościowy
- Cashout i... ograniczasz ryzyko przegranej Show Less
LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
Promocja na EURO 2024!

NiespoZakład

Codziennie bonus 50zł!!!
Do tego 30 zł za rejestrację i 300zł darmowych zakładów!
close-link