Zakłady bukmacherskie - czy warto

Zakłady bukmacherskie – czy warto

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Pieniądze szczęścia nie dają – to powiedzenie większości osób uważa za nieprawdziwe. Jakby nie było to wokół nich kręci się świat.

To one sprawiają, że możemy normalnie funkcjonować. W końcu chleba nie otrzymujemy za darmo. Okazuje się jednak, że niezależnie od tego czy je posiadamy czy tez nie to właściwie cały czas możemy liczyć na problemy.

Czy jest to prawdą?

Z pewnością posiadanie bardzo dużych kwot nie jest proste szczególnie w czasach dzisiejszych instytucji bankowych. Wiele z nich już podważyło swoje zaufanie. Jesteśmy wobec nich nieufni i nie wiemy tak naprawdę co mamy zrobić z posiadana gotówką.

Zarejestruj się bez dowodu w STS.PL
600 zł za depozyt + bez ryzyka 100 zł + 300 zł za wygraną Polski na EURO2024

 

Najczęściej myślimy o tym, by ja dalej mnożyć. Większości z tych osób zastanawia się jaka forma inwestycji będzie dla nich najlepsza. Czy wśród wielu możliwości warto wybrać zakłady bukmacherskie? To temat bardzo kontrowersyjny. Raczej żadna poważna osoba posiadająca duże pieniądze nie decyduje się na obstawianie meczy. Może to jednak nieco dziwić.

W końcu obok tego są najczęściej również takie propozycje jak inwestowanie na giełdzie, w złoto, w sztukę czy nawet w wino. Warto zauważyć, że każda z tych propozycji wiąże się z ryzykiem. A to oznacza, że możemy stracić swoje pieniądze.

Czy warto grać na zakładach bukmacherskich?

Inwestycja w zakłady bukmacherskie nie jest złym pomysłem. Tak jak każda z wyżej wymienionych opcji wymaga od nas pewnej wiedzy.

Mimo wszystko obstawianie meczów kojarzy się nam z hazardem. A to już nie sprzyja inwestycji. W tym przypadku mówimy raczej o obstawieniu jednego meczu za większą stawkę.

Zakłady bukmacherskie - czy warto 2024


Czym się mamy sugerować, by postawić większe pieniądze na ten, a nie na inny typ?

Najczęściej sugerując się giełdą zakładów bukmacherskich. Co prawda do Betfair nie mamy dostępu, ale powstało już wiele innych podobnych pomocy, dzięki którym możemy sprawdzić wpłaty graczy. Nie daje nam to 100% pewności, ale przecież na złocie czy akcjach również możemy stracić. Zakłady bukmacherskie czy to na przykład w Fortunie czy STS stają się idealne pod inwestycje, kiedy posiadamy naprawdę większą gotówkę i mamy czas, by poświęcić czas na surebety.

Co prawda ucichło o nich od kiedy to możemy korzystać tylko z legalnych bukmacherów. Istnieją jednak opinie, że można nadal na nich zarabiać i to nawet więcej niżeli za czasów nielegalnych bukmacherów. Jakby nie było najważniejszy jest sam fakt, że mamy możliwość nadal je obstawiać – dlatego pytanie zakłady bukmacherskie czy warto – nie powinno budzić tak wiele pytań i kontrowersji wśród ludzi zainteresowanych obstawianiem meczów na zakładach bukmacherskich. Surebety to pewny zarobek niezależnie od wyniku spotkania.

Minusem są niskie zarobki, ale za to pewne. Mając na starcie do dyspozycji kilka tysięcy złotych z pewnością ten kapitał w ciągu pierwszego miesiąca szybko nam wzrośnie. Pytanie brzmi jednak czy jesteśmy w stanie poświęcić temu tyle czasu?

Jeśli tak to wydaje się, że zakłady bukmacherskie to o wiele lepsza inwestycja naszych pieniędzy niżeli giełda, opcje binarne, złoto, waluty i inne. Wszystko jest zatem zależne od tego jaka strategię przyjmiemy. Jeśli jesteśmy uprzedzeni do tego typu inwestycji to warto poczytać o samych surebetach, by przekonać się, że nikt nie był nigdy na nich stratny.

Być może to sprawi, że pozbędziemy się negatywnej opinii o zakładach bukmacherskich pod kątem zarabiania online i pytanie czy warto grać na zakładach bukmacherskich nie pozostanie już u Nas bez odpowiedzi…

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less
Darmowy zakład 100 zł
STS oferta na dziś
www.sts.pl
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska Show Less
Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less
LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
EURO 2024: Polska - Francja

400 zł za gola Polski

Kod promocyjny: VIPKOD
30zł za rejestrację i 3x100zł na darmowe zakłady od Fortuny!
close-link