Tylko u NAS! 210 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/fortuna/

Zakłady bukmacherskie – czy warto

Zakłady bukmacherskie - czy warto

Pieniądze szczęścia nie dają – to powiedzenie większości osób uważa za nieprawdziwe. Jakby nie było to wokół nich kręci się świat.

To one sprawiają, że możemy normalnie funkcjonować. W końcu chleba nie otrzymujemy za darmo. Okazuje się jednak, że niezależnie od tego czy je posiadamy czy tez nie to właściwie cały czas możemy liczyć na problemy.

Czy jest to prawdą?

Z pewnością posiadanie bardzo dużych kwot nie jest proste szczególnie w czasach dzisiejszych instytucji bankowych. Wiele z nich już podważyło swoje zaufanie. Jesteśmy wobec nich nieufni i nie wiemy tak naprawdę co mamy zrobić z posiadana gotówką.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Najczęściej myślimy o tym, by ja dalej mnożyć. Większości z tych osób zastanawia się jaka forma inwestycji będzie dla nich najlepsza. Czy wśród wielu możliwości warto wybrać zakłady bukmacherskie? To temat bardzo kontrowersyjny. Raczej żadna poważna osoba posiadająca duże pieniądze nie decyduje się na obstawianie meczy. Może to jednak nieco dziwić.

W końcu obok tego są najczęściej również takie propozycje jak inwestowanie na giełdzie, w złoto, w sztukę czy nawet w wino. Warto zauważyć, że każda z tych propozycji wiąże się z ryzykiem. A to oznacza, że możemy stracić swoje pieniądze.

Czy warto grać na zakładach bukmacherskich?

Inwestycja w zakłady bukmacherskie nie jest złym pomysłem. Tak jak każda z wyżej wymienionych opcji wymaga od nas pewnej wiedzy.

Mimo wszystko obstawianie meczów kojarzy się nam z hazardem. A to już nie sprzyja inwestycji. W tym przypadku mówimy raczej o obstawieniu jednego meczu za większą stawkę.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Czym się mamy sugerować, by postawić większe pieniądze na ten, a nie na inny typ?

Najczęściej sugerując się giełdą zakładów bukmacherskich. Co prawda do Betfair nie mamy dostępu, ale powstało już wiele innych podobnych pomocy, dzięki którym możemy sprawdzić wpłaty graczy. Nie daje nam to 100% pewności, ale przecież na złocie czy akcjach również możemy stracić. Zakłady bukmacherskie czy to na przykład w Fortunie czy STS stają się idealne pod inwestycje, kiedy posiadamy naprawdę większą gotówkę i mamy czas, by poświęcić czas na surebety.

Co prawda ucichło o nich od kiedy to możemy korzystać tylko z legalnych bukmacherów. Istnieją jednak opinie, że można nadal na nich zarabiać i to nawet więcej niżeli za czasów nielegalnych bukmacherów. Jakby nie było najważniejszy jest sam fakt, że mamy możliwość nadal je obstawiać – dlatego pytanie zakłady bukmacherskie czy warto – nie powinno budzić tak wiele pytań i kontrowersji wśród ludzi zainteresowanych obstawianiem meczów na zakładach bukmacherskich. Surebety to pewny zarobek niezależnie od wyniku spotkania.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
100% więcej za wpłatę (do 1500 zł)

 

Minusem są niskie zarobki, ale za to pewne. Mając na starcie do dyspozycji kilka tysięcy złotych z pewnością ten kapitał w ciągu pierwszego miesiąca szybko nam wzrośnie. Pytanie brzmi jednak czy jesteśmy w stanie poświęcić temu tyle czasu?

Jeśli tak to wydaje się, że zakłady bukmacherskie to o wiele lepsza inwestycja naszych pieniędzy niżeli giełda, opcje binarne, złoto, waluty i inne. Wszystko jest zatem zależne od tego jaka strategię przyjmiemy. Jeśli jesteśmy uprzedzeni do tego typu inwestycji to warto poczytać o samych surebetach, by przekonać się, że nikt nie był nigdy na nich stratny.

Być może to sprawi, że pozbędziemy się negatywnej opinii o zakładach bukmacherskich pod kątem zarabiania online i pytanie czy warto grać na zakładach bukmacherskich nie pozostanie już u Nas bez odpowiedzi…

1.
Fortuna

💰 Darmowy zakład 600 zł, Freebet 20 zł! 2100 zł za wpłatę

Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu i za wpłatę do 2100 zł) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.

2.
Superbet

Tydzień bez ryzyka, 500 zł w bonusach

Dynamicznie rozwijający się bukmacher w Polsce. Rejestracja w Superbet to bonusy na ponad 500 zł na start. Do tego mecze na żywo i super aplikacja.

3.
STS

29 zł za rejestrację i 1200 zł za wpłatę!

Największy legalny bukmacher w Polsce. Na start dostajemy bonus bez depozytu oraz bonus do 1200 zł za wpłatę. Szeroka oferta kursów, najlepsza aplikacja bukmacherska oraz liczne promocje.

Warte uwagi ...