Przegrywanie na zakładach bukmacherskich

Przegrywanie na zakładach bukmacherskich

przez Obstawianie.Net
55 odwiedzin w tydzień

blank

Przegrywanie na zakładach bukmacherskich w trakcie obstawiania meczów u bukmacherów? Dla zupełnie początkujących takie czynności w ogóle nie wchodzą w grę.

Zatem czy takie zjawisko jest w ogóle widoczne podczas obstawiania meczów? Tak!

Choć z pewnością nie usłyszymy tego od większości graczy. Celowe przegrane są stosowane przez niewiele graczy. Są to osoby, które grają już na wysokich stawkach i systematycznie osiągają wysokie zyski. Na próżno jest nam ich szukać w sieci, ponieważ nie „bawią” się oni w sprzedawanie swoich typów, itp. To osoby, które przez lata dochodziły do tego co dziś mają.

Jednak kiedy dokładnie przeszukacie blogi typerów znajdziecie jedną ciekawą stronę, na której właśnie ów typer mówi o celowym przegrywaniu na zakładach bukmacherskich.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Celowe przegrywanie na zakładach

Dlaczego o tym wspomina? Opowiada on o swojej przygodzie dotyczące zakładów bukmacherskich. Wspomina o swoich początkach, wielkich przegranych, odpoczynkach od typowania meczy. Jednak cały czas interesował go ten temat i sam stworzył swój własny system, dzięki któremu zarabia setki tysięcy złotych. Nie gra on dzień w dzień.

Dzisiaj wystarczy mu jeden tydzień gry. Aby nie otrzymać limitu stosuje on co jakiś czas wspomniane wyżej celowe przegrane. Zaznacza przy tym, że nie zawsze muszą być to zakłady bukmacherskie.

Jak dobrze wiadomo firmy te proponują nam również szereg innych rozrywek, w tym poker czy gry hazardowe.

I to właśnie tutaj rozgrywają się jego celowa przegrana na zakładach bukmacherskich. Dzięki temu może on dalej stosować swoją metodą, a przy tym nie zostać zlimitowanym. I to jest właśnie głównym celem celowych przegranych.

Nie przeczytamy o tym na każdej stronie, na której ukazują się artykuły na temat zakładów bukmacherskich.

Poza tym nie jest to rada dla początkujących graczy, aby osiągnąć taki poziom często potrzeba lat doświadczeń i odpowiednich rozwiązań. Ten przykład jednak pokazuje, że na zakładach bukmacherskich można zarabiać naprawdę duże pieniądze. Wraz z nimi potrzeba innych wiadomości i stosowania innej taktyki. I o ile dziś możemy śmiać się z tych celowych przegranych to być może za kilka lat sami będziemy musieli je stosować.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

blank

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia