Gdzie oglądać Igę Świątek? 2024

Gdzie oglądać Igę Świątek?

Autor: Obstawianie.Net
139 odwiedzin w tydzień

blank


Iga Swiątek to niewątpliwie jedno z największych objawień w tenisowym świecie ostatnich sezonów. Świetne występy w ubiegłym sezonie, ukoronowane zwycięstwem w finale Rolanda Garrosa, przyczyniły się do ponownego wzrostu zainteresowania tenisem ziemnym, które nieco osłabło po zakończeniu kariery przez Agnieszkę Radwańską.

W telewizji, z nielicznymi wyjątkami, bardzo często nie ma możliwości oglądania spotkań tenisowych, zwłaszcza tych z początkowych etapów rywalizacji w turniejach. Dlatego aby śledzić na żywo tenisa należy szukać transmisji internetowych.

Gdzie oglądać Igę Świątek w Internecie?

Dla Fanów naszej najlepszej obecnie tenisistki mamy dobre wieści. Bukmacher Fortuna, w usłudze Fortuna TV umożliwia oglądanie na żywo spotkań nie tylko Igi, ale też wielu innych tenisistów i tenisistek. Warto nadmienić ,że Fortuna transmituje nie tylko te najważniejsze turnieje jak US Open, Roland Garros, Australian Open, czy londyński Wimbledon ale również te znacznie mniejszej rangi.

tenis transmisje

 

Tenis na żywo w Fortunie

Jak wspomnieliśmy, transmisje tenisa ziemnego u bukmachera Fortuna, to sporo możliwości śledzenia różnych rozgrywek. Dla niektórych spotkań bukmacher udostępnia tylko tzw. tracker (animowany przebieg spotkania w czasie rzeczywistym) a dla innych wideo transmisję poprzez streamy.

Do oglądania mamy mnóstwo meczów (zarówno pań jak i panów, single i deble). Dla przykładu, trwający obecnie Wimbledon generuje w Fortunie około 50 transmisji online, w tym oczywiście mecze Polaków (Linette, Hurkacz, Świątek).

Tenis na żywo w Fortunie i jego oglądanie na Fortuna TV nie jest niestety dostępny dla wszystkich. Co ciekawe, nie wystarczy mieć zarejestrowane i zweryfikowane konto gracza u bukmachera, żeby oglądnąć mecz tenisa.

O ile live trackery, dostępne są dla każdego klienta z aktywnym kontem gracza, to transmisje TV, tylko dla tych, którzy zawarli zakład na www.efortuna.pl w ciągu ostatnich 7 dni. Należy ten fakt wziąć pod uwagę, jeśli zamierzamy zarejestrować konto gracza w Fortunie wyłącznie po to, by mieć dostęp do oglądania spotkań (nie tylko tenisowych), bez faktycznego zamiaru zawierania zakładów.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł na zakłady bez ryzyka

 

 

Tenis u bukmacherów

Tenis ziemny, należy (obok piłki nożnej) do najważniejszych punktów ofert wszystkich bukmacherów. W szczycie sezonu, liczba zakładów jest niezwykle imponująca. Od challengerów, turniejów klasyfikacyjnych, poprzez rozgrywki WTA i ATP po Wielkiego Szlema.

Tenis u bukmacherów to trzecia w kolejności dyscyplina najchętniej obstawiana przez typerów. Różnorodność turniejów ze względu na nawierzchnię na jakiej są rozgrywane (trawa, twarda, ziemna) i wartość sportową, zapewniają graczom nieograniczone wręcz pole do popisu.

Dzięki ogromnej liczbie spotkań i długo trwającemu sezonowi, obstawiać zakłady tenisowe możemy cały rok.

Tenis u bukmacherów to zwykle zakłady przedmeczowe i live. Te ostatnie, osobom, które znają specyfikę gry, ze względu na szybko zmieniające się kursy mogą przynieść spore profity. Ułatwieniem tego zadania są też transmisje spotkań o których pisaliśmy wyżej.

Każdy bukmacher z topu ma w proponowanych usługach transmisję spotkań. Najlepsi z nich na jeden mecz turnieju wysokiej rangi oferują około 30 zakładów. Otwiera to sporo możliwości typującym. Jeśli kurs na faworyta wydaje się za niski, lub nie jesteśmy przekonani co do szans na wygranie meczu przez któregoś z zawodników, zawsze możemy poszukać, w analizowanym meczu, innego wartościowego typu.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less
blank

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia