Co to BetBuilder

Co to jest BetBuilder? I czy pomaga w obstawianiu?

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

BetBuilder to narzędzie oferowane przez bukmacherów, takich jak STS, które umożliwia graczom łączenie różnych zakładów z jednego wydarzenia na pojedynczym kuponie. Dzięki temu gracze mogą tworzyć własne, łączone zakłady, które mogą okazać się bardziej opłacalne niż pojedyncze kursy.

Zwiększenie szans na wygraną i kreatywne obstawianie

Korzystając z BetBuildera, można zwiększyć szanse na wygraną, łącząc zakłady na zdarzenia bardziej prawdopodobne do zrealizowania. To także doskonała opcja dla osób pragnących stworzyć bardziej nietypowe, kreatywne zakłady.

Zarejestruj się bez dowodu w STS.PL
600 zł za depozyt + bez ryzyka 100 zł + 300 zł za wygraną Polski na EURO2024

 

Proces tworzenia zakładu z BetBuilderem

BetBuilder pozwala stworzyć własny zakład, zawierający jedno wydarzenie sportowe. Gracz wybiera zdarzenie, na które chce postawić, oraz typy zakładów. Po wybraniu opcji gracz składa zakład, a w przypadku pozytywnego rozpatrzenia otrzymuje wygraną równą sumie wszystkich wygranych zakładów.

Jak skorzystać z BetBuildera na stronie STS?

Aby skorzystać z BetBuildera na stronie STS, należy odwiedzić sts.pl, wybrać interesujące wydarzenie, a następnie skorzystać z zakładki „Bet Builder”, gdzie można złożyć zakłady bukmacherskie zgodnie z preferencjami.

Przykłady wykorzystania BetBuildera

Najskuteczniej BetBuilder działa w przypadku meczów, gdzie jedna z drużyn jest faworytem. Na pojedynczych zakładach bukmacherskich kursy są niskie, ale dzięki BetBuilderowi można tworzyć złożone zakłady, co znacznie zwiększa kurs całkowity.

Optymalne wykorzystanie BetBuildera

Optymalne korzystanie z BetBuildera wymaga dokładnej analizy wszystkich aspektów dotyczących wydarzenia sportowego. Należy uwzględnić formę drużyn, składy, historię spotkań oraz bieżące informacje mające wpływ na rezultat.

TOP 3 promocji na EURO 2024
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATĘ - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Kreatywność i eksperymentowanie z BetBuilderem

BetBuilder to narzędzie, które pozwala na kreatywne tworzenie zakładów. Warto czasem eksperymentować, tworząc zakłady, które w standardowych ofertach bukmacherów są niedostępne.

LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
EURO 2024: Polska - Francja

400 zł za gola Polski

Kod promocyjny: VIPKOD
30zł za rejestrację i 3x100zł na darmowe zakłady od Fortuny!
close-link