Tylko u NAS! 600 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD I 30 ZŁ za REJESTRACJĘ ODBIERZ KOD

Jak wygrać bilety na Mundial?

Mundial bilety, konkurs

Jeśli marzysz lub po prostu chcesz jechać na Mundial (MŚ w piłce nożnej) to mamy dla Ciebie super informację…

Superbet najszybszy. Leć na SuperMundial do Kataru! Wystarczy tak niewiele.

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej odbędą się już za kilka miesięcy. Legalny bukmacher Superbet już teraz rozpoczyna akcję powiązaną z Mundialem. Każdy obstawiający mecze i każdy typ, to od dziś szansa na zdobycie jednego z jedenastu miejsc w samolocie do Kataru i przeżywanie na własnej skórze niesamowitych wrażeń piłkarskich.

Twarzą akcji promocyjnej został oczywiście Jerzy Dudek – ambasador Superbet i uczestnik MŚ 2002.

Mundial bilety, konkurs

Bilety na Mundial

Gdy Pepsi zaczyna swoją kampanię bożonarodzeniową w połowie listopada, ludzie są podzieleni – dla jednego to zbyt wcześnie, a inny cieszy się z nadchodzącej magii świąt. Bukmacher Superbet przebija jednak wszystkich i jako bukmacherski super bohater rozpoczyna akcję promocyjną „Super 11” na dokładnie 133 dni przed MŚ 2022. Bukmacher z najlepszą aplikacją bukmacherską mobilną w Polsce chce ruszyć z pierwszej pozycji i nie oddać fotela lidera aż do końca Mundialu.

Super11, czyli road to World Cup

Droga Superbetu na MŚ 2022, to nie jedynie walka z konkurencją w Polsce, ale głównie rozrywka oraz super szansa dla graczy. Jaki fan piłki nożnej nie chce ruszyć na super wycieczkę i poczuć emocje związane z udziałem w turnieju polskiej reprezentacji? To wszystko przez parę dni, w grupie piłkarskich entuzjastów, z ogromem atrakcji i w samym centrum wydarzeń!

Superbet

Tydzień bez ryzyka, 3754 zł w bonusach

Dynamicznie rozwijający się bukmacher w Polsce. Rejestracja w Superbet to bonusy na ponad 3700 zł na start. Do tego mecze na żywo i super aplikacja.

Wygraj wyścig po bilety na MŚ 2022

OK, napięcie podbudowane, a teraz do konkrety. Kto i na jakich zasadach pojedzie z Superbet do Kataru?

  • Udział w walce o bilety na Mundial można brać od 11 lipca do 11 września 2022 r.;
  • W tym czasie zebrana zostanie ekipa 11 wygranych – „Super Drużyna”;
  • „Super 11” to dwa niezależne rankingi – „SUPER PUNKTY” oraz „SUPER KURS”, czyli podwójna możliwość wygranej! Na Mundial polecieć mogą zarówno obstawiający non stop, jak i okazjonalni gracze;
  • W SUPER PUNKTACH zdobywasz  punkty za każdą wygraną złotówkę w zakładach. Ponadto premiowane jest regularne typowanie MŚ:

– obstawiający przez 15 do 30 dni w czasie akcji punkty zostaną pomnożone x2;

– obstawiający od 31 do 45 dni punkty będą mnożone x 3;

– obstawiający od 46 do 63 dni punkty będą mnożone x4;

  • Nagrody w SUPER PUNKTACH trafią do TOP 100 rankingu. Gracze z miejsc 1, 2, 3, 4, 5, 10, 15 i 20 trafią do Kataru w trakcie rozgrywania MŚ, a pozostali podzielą między siebie 2022 freebety o wartości od 25 PLN do 100 PLN każdy.
  • Zasady SUPER KURSU są jeszcze prostsze: do Kataru pojadą 3 osoby, które w trakcie trwania akcji trafią kupony z najwyższymi kursami.

Promocja SUPER 11 adresowana jest do wszystkich graczy Superbet – zarówno tych obstawiających mecze online, jak i w punktach stacjonarnych. Dokładne zasady akcji promocyjnej tego bukmachera i informacje czy wyjazd na Mundial odbędzie się podczas meczu numer jeden, meczu o wszystko, czy meczu o honor – znaleźć możecie TUTAJ.

Typy na Mundial znajdziesz z kolei w tym miejscu

Jak wygrać bilety na Mundial? 1

Warte uwagi ...