Fortuna oferta na dziś

Oferta bukmacherska Fortuny na ten tydzień

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna TV z promocją

Oferta bukmacherska Fortuny na ten tydzień oraz najbliższy weekend zawiera kilka interesujących promocji, skierowanych do różnych grup fanów sportowych.

Pierwsza promocja, o nazwie „Pewniak +10”, jest dedykowana fanom PRIME SHOW MMA. Niezależnie od wyniku kuponu, gracz otrzymuje bonus w wysokości 10 zł w punktach FKP, które można przeznaczyć na dalszą grę. Szczegóły tej promocji można znaleźć na stronie www.efortuna.pl.

Kolejna promocja, zatytułowana „Żużlowy Weekend”, jest skierowana do miłośników żużla. W ramach tej promocji dostępne są dwie oferty: „Bezpiecznik” oraz „Podwójna Dokładka”. Razem można wygrać 90 zł w punktach FKP. Szczegóły promocji można znaleźć na stronie Fortuny.

W związku z rozpoczęciem Wimbledonu, Fortuna przygotowała promocję „Tenisowy AKO Master”. Promocja składa się z trzech etapów, a uczestnictwo we wszystkich etapach pozwala na podział nagrody w wysokości 150 000 zł. Informacje na temat tej promocji można znaleźć na stronie Fortuny.

„Wyzwanie Fortuny to kolejna promocja, która wymaga złożenia depozytu z kodem pierwszego dnia trwania promocji. Gracze będą mieli możliwość realizacji wyzwań, polegających na tworzeniu kuponu zgodnie z warunkami danego etapu. Szczegółowe informacje na temat tej promocji można znaleźć na stronie www.efortuna.pl.

Promocja „Bonus za 1-szy depozyt do 50 zł” skierowana jest do wcześniej zarejestrowanych klientów, którzy do określonego terminu nie dokonali żadnego depozytu. Za złożenie depozytu otrzymuje się punkty FKP, których wartość jest równa wysokości depozytu, nie przekraczając jednak 50 zł. Szczegóły promocji można znaleźć na stronie eFortuny.

Ostatnia promocja, zatytułowana „Multi-Bezpiecznik % stawek do 50 PLN„, odbywa się w określonych godzinach i dotyczy stawiania kuponów na wydarzenia z oferty live. W przypadku przegranego kuponu, gracz otrzymuje bonus o wartości równoważnej stawce kuponu, jednak nie więcej niż 50 zł w FKP. Szczegóły tej promocji są dostępne na stronie eFortuny.

Cała oferta bukmacherska Fortuny na ten tydzień oraz najbliższy weekend jest zróżnicowana i obejmuje różne dyscypliny sportowe, zapewniając graczom różnorodne możliwości uczestnictwa i wygrania bonusów w punktach FKP.

  Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
   FORTUNA  STS  SUPERBET  LV BET
 
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 8/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowo czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł
 

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia